خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: شهریور

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...به همین سادگی نمی رسی مگر این که علاوه بر تلاش وکوشش توکل را نیز پیشه کنی وامیدوار باشی که لطف خداوندی شامل حالت شود. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دیدی ای دل که غم عشق دگربار چه کرد چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد آه از آن نرگس جادو که چه بازی انگیخت آه از آن سرخوش که با مردم هشیار...
  2. Meysa

...بزرگترها برطرف می شود. در انتخاب دوست بسیار دقیق باش و هرکه را که لاف دوستی می زند یار مپندار. در سختی ها صبور باش. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : نفس برآمد و کام از تو بر نمی‌آيد فغان که بخت من از خواب در نمی‌آيد ز شست صدق گشادم هزار تير دعا ولی چه سود یکی کارگر نمی‌آيد تعبیر...
  3. Meysa

...را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : عمريست تا من در طلب هر روز گامی می زنم دست شفاعت هر زمان در نيک نامی می زنم بی ماه مهرافروز خود تا بگذرانم روز خود دامی به راهی می نهم مرغی...
  4. Meysa

...می کند اما در این میان برای پشت سر گذاشتن رقبا همتی درخور می‌خواهد و همچنین صفا و پیراستگی درون و اندکی عنایت محبوب. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر گر مساعد شودم دایره چرخ کبود هم به دست آورمش باز به پرگار دگر تعبیر: از...
  5. Meysa

...زندگی از دستتان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : سحرم دولت بیدار به بالین آمد گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد قدحی درکش و سرخوش به تماشا بخرام تا ببینی که نگارت به چه آیین آمد تعبیر: بلند...
  6. Meysa

...مطمئن باش آنقدر عمر می‌کنی که به تمام آرزوهایت برسی. امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : بیا که رایت منصور پادشاه رسید نوید فتح و بشارت به مهر و ماه رسید جمال بخت ز روی ظفر نقاب انداخت کمال عدل به فریاد دادخواه رسید تعبیر: مژده باد...
  7. Meysa

...شده اید ولی حسود زیاد دارید که آنها باعث اخلال در کارتان شده اند. از بازی ایام غافل نشوید. فرصت باز هم پیش خواهد آمد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دلم جز مهر مه رویان طریقی بر نمی‌گیرد ز هر در می‌دهم پندش ولیکن در نمی‌گیرد خدا را ای نصیحتگو حدیث ساغر و می گو که نقشی در خیال ما از این...
  8. Meysa

...خوشی های روزگار نیز نباید تکیه کرد و آن را دائمی دانست. چشم به عنایت و اراده پروردگار باید داشت که اصیل و ماندنی است. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست سـ*ـاقی کجاست گو سبب انتظار چیست سهو و خطای بنده گرش اعتبار نیست معنی عفو و رحمت آمرزگار چیست تعبیر: از...
  9. Meysa

...ندارد. به وصال یاری می رسید که از هر سو حسن دارد. توانایی های خودتان را نشان بدهید و مثل همیشه به مستمندان کمک کنید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد نهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد شب صحبت غنیمت دان که بعد از روزگار ما بسی گردش کند گردون بسی...
  10. Meysa

...خوشتان باشید. غم های دنیا هم مثل خوشی هایش ناپایدار است و تمام می شود. غصه نخورید که به زودی موفقیت از آن شماست. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز باشد که بازبینیم دیدار آشنا را تعبیر: راز...
  11. Meysa

...خداوند هر چه که برای شما تقدیر کرده همان رقم خواهد خورد. خودتان به فکر چاره باشید و از دوستانتان نیز کمک بگیرید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : سرو چمان من چرا میل چمن نمیکند همدم گل نمیشود یاد سمن نمیکند دی گلهای ز طرهاش کردم و از سر فسوس گفت که این سیاه کج گوش به من نمیکند تعبیر...
  12. Meysa

...این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. به خدا توکل داشته باش، تا او هم کمکت کند. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دل ما به دور رویت ز چمن فراغ دارد که چو سرو پایبند است و چو لاله داغ دارد شب ظلمت و بیابان به کجا توان رسیدن مگر آن که شمع رویت به رهم...
  13. Meysa

...دور خودت می چرخی بدون اینکه پیشرفتی داشته باشی، ولی عاقبت اجر صبر خود را می بینی و بد عهدی زمانه را فراموش می کنی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : چو سرو اگر بخرامي دمی به گلزاری خورد ز غيرت روی تو هر گلی خاری سرم برفت و زمانی به سر نرفت اين کار دلم گرفت و نبودت غم گرفتاری تعبیر: دست...
  14. Meysa

...است بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر که اگر همت کنی موفقیت با توست. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : مير من خوش می‌روی کاندر سر و پا ميرمت خوش خرامان شو که پيش قد رعنا ميرمت گفته لعل لـ*ـبم هم درد بخشد هم دوا گاه پيش درد و گه پيش مداوا ميرمت...
  15. Meysa

...می‌شود و همگان برای این وصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی گردون ورق هستی ما درننوشتی هر چند که هجران ثمر وصل برآرد دهقان جهان کاش که این تخم نکشتی تعبیر: از کاری که...
  16. Meysa

...می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست حالیا خانه برانداز دل و دین من است تا در آ*غو*ش که می‌خسبد و همخانه کیست...
  17. Meysa

...این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. به خدا توکل داشته باش، تا او هم کمکت کند. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دل ما به دور رویت ز چمن فراغ دارد که چو سرو پایبند است و چو لاله داغ دارد شب ظلمت و بیابان به کجا توان رسیدن مگر آن که شمع رویت به رهم...
  18. Meysa

...خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : زلفت هزار دل به يکی تار مو ببست راه هزار چاره گر از چار سو ببست شيدا از آن شدم که نگارم چو ماه نو ابرو نمود و جلوه گری کرد و رو ببست...
  19. Meysa

...و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید. سعی کن از زندگی نیز لـ*ـذت ببری که غم ها و سختی ها پایدار نمی‌مانند. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : ای دل آن دم که خراب از می گلگون باشی بی زر و گنج به صد حشمت قارون باشی در ره منزل ليلی که خطرهاست در آن شرط اول قدم آن است که مجنون باشی...
  20. Meysa

...شما می رسد که از دل نگرانی بیرون می‌آیید ،اگر می‌خواهید موفق باشید دلتان را صاف کنید و از هـ*ـوس های بیهوده دست بردارید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : سـ*ـاقی حديث سرو و گل و لاله می‌رود وين بحث با ثلاثه غساله می‌رود ‌ از ره مرو به عشوه دنيا که اين عجوز مکاره می نشيند و محتاله می‌رود...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا