خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: شهریور

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...و هر سختی و خطر را به جان می خری ، بدان و آگاه باش اهداف بلند ، مسیری بس طولانی و پر سنگلاخ و پایانی نامعلوم دارد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : ما بدين در نه پی حشمت وجاه آمده‌ايم از بد حادثه اين جا به پناه آمده ايم آبرو می‌رود ای ابر خطاپوش ببار که به ديوان عمل نامه سياه آمده‌ايم...
  2. Meysa

...بعد زنجیرها پاره شده و آزاد می‌گردید و فرصت دارید تا برای رسیدن به مراد خودتان تلاش کنید. شکر نعمت خدا را بجا آورید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : حجاب چهره جان می شود غبار تنم خوشا دمی که از آن چهره پرده برفکنم عيان نشد که چرا آمدم کجا رفتم دريغ و درد که غافل ز کار خويشتنم تعبیر...
  3. Meysa

...یک لحظه آرامش خاطر و راحتی را با یک دنیا زر و سیم عوض نمی کنی. برای رسیدن به مرادت تلاش کن و نذر خویش را ادا فرما. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دلم رمیده شد و غافلم من درویش که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش چو بید بر سر ایمان خویش می‌لرزم که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش تعبیر: بر...
  4. Meysa

...بگذاری. از خدای بزرگ و بخشنده درخواست عفو و بخشش کن و از گنـ*ـاه دیگران نیز در گذر تا سعادت و کامیابی به تو روی آورد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت ای غایب از نظر که شدی همنشین دل می‌گویمت دعا و ثنا می‌فرستمت تعبیر: در انجام...
  5. Meysa

...می‌شود. درهای وصال باز می‌شوند و شادی به رویت لبخند خواهد زد. خیالات را کنار بگذار و منتظر اتفاقات و خبرهای خوش باش. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش گل در اندیشه که چون عشوه کند در کارش دلربائی همه آن نیست که عاشق بکشند خواجه آن است که باشد غم خدمتکارش...
  6. Meysa

...شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد مژدگانی بده ای دل که دگر مطرب عشق راه مستانه زد و چاره مخموری کرد تعبیر: از...
  7. Meysa

...هستید ولی مورد کم مهری اطرافیان قرار گرفته اید و از این بابت غصه دار هستید اما این مشکلات به زودی برطرف خواهد شد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : رونق عهد شباب است دگر بستان را میرسد مژده گل بلبل خوش الحان را ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را تعبیر: شما آدم...
  8. Meysa

...در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خرد در کنار صبر نیازهای تو را به خواسته هایت می‌رساند . فال حافظ امروز متولدین #شهریور : کنون که می‌دمد از بـ*ـو*ستان نسیم بهشت من و نوشیدنی فرح بخش و یار حورسرشت به می عمارت دل کن که این جهان خراب بر آن سر است که از خاک ما بسازد خشت...
  9. Meysa

...که زندگی برای هر کس به گونه ای سخت است. سعی کن از کسانی که به تو بدی کرده اند دوری کنی و بدان که شادی در پیش داری. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دانی که چنگ و عود چه تقریر می‌کنند پنهان خورید باده که تعزیر می‌کنند فی‌الجمله اعتماد مکن بر ثبات دهر کاین کارخانه‌ای است که تغییر می‌کنند...
  10. Meysa

...تو باشد. کمی هم تو با زندگی سازش کن و قانع باش که بسیارند کسانی که حسرت زندگی تو را دارند ولی تو قدر آن را نمی دانی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را ندانم از چه سبب رنگ آشنایی نیست سهی قدان سیه چشم ماه سیما را...
  11. Meysa

...زود به آن می رسی به شرط اینکه حق دیگران را ضایع نکنی و بدان جوانی و زیبایی همیشه ماندنی نیست پس جمالت مغرور نباش. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما آب روی خوبی از چاه زنخدان شما عزم دیدار تو دارد جان بر لـ*ـب آمده بازگردد یا برآید چیست فرمان شما تعبیر: عاشق که...
  12. Meysa

...صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید قدر آن را بدانید و از آن محافظت کنید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : يا مبسما يحاکی درجا من اللالی يا رب چه درخور آمد گردش خط هلالی می ده که گر چه گشتم نامه سياه عالم نوميد کی توان بود از لطف لايزالی...
  13. Meysa

...صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید قدر آن را بدانید و از آن محافظت کنید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : يا مبسما يحاکی درجا من اللالی يا رب چه درخور آمد گردش خط هلالی می ده که گر چه گشتم نامه سياه عالم نوميد کی توان بود از لطف لايزالی...
  14. Meysa

...را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار خبر خوبی به شما می دهند که باعث خوشحالی شما خواهد شد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل...
  15. Meysa

...که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است. دست به دعا برداشته اید امید داشته باشید که انشاالله به وصال می‌رسید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر به کوی تو باشد مرا مجال وصول رسد به دولت وصل تو کار من به اصول کجا روم چه کنم چاره از کجا جويم که گشته‌ام ز غم و جور روزگار ملول تعبیر...
  16. Meysa

...غم و غصه را کنار بگذاری و زندگی را بر خود ساده تر بگیری. سعی کن خوش قلب و خوش اخلاق باشی تا زیباییهای دنیا را ببینی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد آتش رخسار گل خرمن بلبل بسوخت چهره خندان شمع آفت پروانه شد تعبیر: کسی که...
  17. Meysa

...است بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر که اگر همت کنی موفقیت با توست. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : گر از این منزل ویران به سوی خانه روم دگر آن جا که روم عاقل و فرزانه روم زین سفر گر به سلامت به وطن باز رسم نذر کردم که هم از راه به میخانه روم...
  18. Meysa

...افراد سودجو به دنبال سواستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : الا ای طوطی گويای اسرار مبادا خاليت شکر ز منقار بيا و حال اهل درد بشنو به لفظ اندک و معنی بسيار تعبیر: شانس فقط یک بار در خانه‌ی شما را...
  19. Meysa

...نخواهی داشت. راه راست را پیش بگیر. ریا و تزویر نکن. با حکم خداوند نجنگ تا راه های موفقیت در مقابل دیدگانت روشن شود. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : جان بی جمال جانان میل جهان ندارد هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد احوال گنج قارون کایام داد بر باد در گوش دل فروخوان تا زر نهان ندارد...
  20. Meysa

...مطمئن باش آنقدر عمر می‌کنی که به تمام آرزوهایت برسی. امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : بیا که رایت منصور پادشاه رسید نوید فتح و بشارت به مهر و ماه رسید جمال بخت ز روی ظفر نقاب انداخت کمال عدل به فریاد دادخواه رسید تعبیر: مژده باد...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا