خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: شهریور

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...عجله نکن گره از کار بسته‌ی تو باز می‌شود. منتظر شنیدن یک خبر خوش باش و اگر وعده ای داده ای یا نذری کرده ای بجا آور. ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر نه باده غم دل ز یاد ما ببرد نهیب حادثه بنیاد ما ز جا ببرد اگر نه عقل به سرخوشی فروکشد لنگر چگونه کشتی از این ورطه بلا ببرد تعبیر...
  2. Meysa

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

...وسردرگمی #اردیبهشت سه جام:نامزدی #خرداد دیو:جادووبستگی درزندگی #تیر ۷شمشیر:پنهانکاری برایتان رومیشود. #مرداد ۴چوب:جابجایی کاری #شهریور ۸چوب:خبر تلفنی دارید. #مهر حاکم جام:مراجعه به پزشک #آبان رستاخیز:خبری میشنوید. #آذر ۸چوب:تلفن کاری وسفر #دی ۶جام:دیداروآشتی #بهمن‌ برج...
  3. Meysa

❀تاپیک جامع فال روزانه قهوه❀

فال قهوه تاريخ : یکشنبه 14 اسفند ۱۴۰۱ ☕️#فروردين : گل : شادی بزرگ - دوستی واقعی - جوان حساس و خجالتی - خوشحالی بزرگ _ دوستلن شفیق _ دختر یا پسر مطلوب. ☕️#ارديبهشت : دهان : سخنان نیکو و سودمند شنیدن - دلالت بر خوشی زندگی است - گفتگو _ بازگو شدن ناگفته ها. ☕️#خرداد : هیزم : سخن چینی و بد...
  4. Saghár✿

...عشق و محبت را فراموش نکن مخصوصاً در زندگی خصوصی خود. منتظر خبرها و رخدادهای خوب باش. دوران سختی به پایان رسیده است. ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور : تو مگر بر لـ*ـب آبی به هـ*ـوس بنشینی ور نه هر فتنه که بینی همه از خود بینی به خدایی که تویی بنده بگزیده او که بر این چاکر دیرینه کسی نگزینی...
  5. Saghár✿

...پیدا می‌کند، مانعی پیش پای تو است که با فکر و تدبیر خودت برداشته می‌شود. درد تو درمان پذیر است، کمی حوصله داشته باش. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر به باده مشکین دلم کشد شاید که بوی خیر ز زهد ریا نمی‌آید جهانیان همه گر منع من کنند از عشق من آن کنم که خداوندگار فرماید تعبیر: عاشق...
  6. Saghár✿

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

...خوب #اردیبهشت دوشمشیر:تضاد شخصیتی #خرداد ۴شمشیر:بیماری وناراحتی #تیر ستاره:پیروزی بردشمنان #مرداد ابله:تصمیمات عجولانه اشتباه #شهریور ۳چوب:همکاری در پروژه بزرگ #مهر ۳جام:خوشحالی وشادی #آبان ۷جام:خیالبافی ورویاپردازی پوچ #آذر ۸چوب:خبرتلفنی دارید. #دی آس سکه:پیشنهاد کاری ومالی...
  7. Meysa

...باقی ماندن جوهر اصلی فرد سختی دیده و مصیبت چشیده می‌شود. پس او به شکرانه آن نباید یاران خالص خود را از چشم دور کند. ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور : با مدعی مگویید اسرار عشق و سرخوشی تا بیخبر بمیرد در درد خودپرستی عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی تعبیر...
  8. Meysa

...کسی را دوست داری که از تو دور است ، نگران نباش که به زودی و سلامت باز می گردد فقط باید کمی صبرو تحمل داشته باشی. ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور : من ترک عشق شاهد و ساغر نمیکنم صد بار توبه کردم و دیگر نمیکنم باغ بهشت و سایه طوبی و قصر و حور با خاک کوی دوست برابر نمیکنم تعبیر: شما بسیار...
  9. Meysa

...غم و غصه را کنار بگذاری و زندگی را بر خود ساده تر بگیری. سعی کن خوش قلب و خوش اخلاق باشی تا زیباییهای دنیا را ببینی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : به تیغم گر کشد دستش نگیرم وگر تیرم زند منت پذیرم کمان ابرویت را گو بزن تیر که پیش دست و بازویت بمیرم تعبیر: عاشق شده ای و دراین راه دل به...
  10. Meysa

...همین نمی توانید آنرا از بین ببرید و پیوسته ناراحت هستید ،سعی کنید با کارو فعالیت اشتباهات گذشته را جبران کنید. ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور : بشنو این نکته که خود را ز غم آزاده کنی خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی آخرالامر گل کوزه گران خواهی شد حالیا فکر سبو کن که پر از باده کنی تعبیر...
  11. Meysa

...رخ داده که درشما نیروی مجدد ایجاد نموده است و دوباره به تلاش و کوشش آمده اید و از این موضوع هم بسیار راضی هستید. ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور : شاه شمشادقدان خسرو شیرین دهنان که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان پیر پیمانه کش من که روانش خوش باد گفت پرهیز کن از صحبت پیمان شکنان تعبیر...
  12. Meysa

...هستید ولی مورد کم مهری اطرافیان قرار گرفته اید و از این بابت غصه دار هستید اما این مشکلات به زودی برطرف خواهد شد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : به کوی میکده هر سالکی که ره دانست دری دگر زدن اندیشه تبه دانست زمانه افسر رندی نداد جز به کسی که سرفرازی عالم در این کله دانست تعبیر: پل...
  13. Meysa

...لایق است. نگذارید وقت بگذرد ممکن است حسودان کارها را خراب کنند و شما در رسیدن به مقصود عمری را در پی آن (او) بگردید. ♥فال حافظ امروز متولدین #شهریور : کسی که حسن و خط دوست در نظر دارد محقق است که او حاصل بصر دارد چو خامه در ره فرمان او سر طاعت نهاده‌ایم مگر او به تیغ بردارد تعبیر: به هر...
  14. Meysa

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

...میآید. #اردیبهشت ۳جام:شادی بسیار بزرگ #خرداد ۴سکه:متعلقات مادی افزایش میآبد. #تیر درویش:پیداشدن راه نجات. #مرداد ۵چوب:تنش تمام میشود. #شهریور امپراطور زن:رقیب احساسی وکاری دارید. #مهر ماه:حقیقت روشن میشود. #ابان دوچوب:بازگشت عشق قدیمی #آذر دیو:خیـ*ـانت بزرگ #دی ۴چوب:رابـ*ـطه احساسی...
  15. Meysa

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

...۱۰جام:بفکر ازدواج میفتید. #خرداد ۳جام:خوشحالی وپایکوبی #تیر شوالیه چوب:صبر وبردباری داشته باشید. #مرداد ۴سکه:بفکر مال اندوزی باشید. #شهریور ملکه جام:بزودی موضوعی خوشحالتان میکند. #مهر درویش:بفکر راه چاره برای حل مشکلات هستید. #آبان قدرت نهایی:خشم خودراکنترل کنید. #آذر ۲سکه:بیش از...
  16. Saghár✿

...فداکار و ثابت قدم هستی ،و آنقدر که به فکر دوستان هستی به فکر خود نمی باشید قدری هم به خود فکر کنید موفق می شوید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست چشم میگون لـ*ـب خندان دل خرم با اوست دلبرم عزم سفر کرد خدا را یاران چه کنم با دل مجروح که مرهم با اوست تعبیر: به...
  17. Saghár✿

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

...جدید دوستانه. #اردیبهشت انتقال:پایان یک رابـ*ـطه #خرداد امپراطور زن:بارداری #تیر ارابه:شروع کارهای بزرگ #مرداد ۱۰جام:تشکیل خانواده دادن #شهریور ۷چوب:سخت پیش رفتن درامور #مهر ملکه سکه:پول زیادی بدستتان میرسد. #آبان آس جام:ازدواج میکنید. #آذر برج:بهم ریختن موقتی کارها #دی آس چوب:شلوغی تازه...
  18. Saghár✿

...اقدام کنید هر آنچه ساخته اید تباه می شود. از هوی های نفسانی پرهیز کنید. خدا با شماست و در همه حال کمکتان می کند. *** فال حافظ امروز متولدین #شهریور سرم خوش است و به بانگ بلند می‌گویم که من نسیم حیات از پیاله می‌جویم عبوس زهد به وجه خمار ننشیند مرید خرقه دردی کشان خوش خویم تعبير: از آنچه که...
  19. Saghár✿

❀تاپیک جامع فال تاروت❀

...#فروردين ۶شمشیر:جابجایی منزل #اردیبهشت آس جام:ازدواج #خرداد رستاخیز:شایعه وخبرهای پراکنده #تیر ۴جام:صبروسکوت #مرداد ۸جام:فاصله ازاطرافیان #شهریور ملکه جام:بارداری #مهر ۷سکه:بدهی وقرض #آبان دیو:بستگی درکارها #آذر خورشید:موفقیت تحصیلی #دی حاکم شمشیر:اقدام قانونی #بهمن‌ دوجام:دیدار #اسفند...
  20. Saghár✿

...و قدر آنان را بدان و از همنشینی با آنان لـ*ـذت ببر ،از افراد ناجنس و بدذات دوری کن که جز غم چیزی برایت ندارند. *** ♥️فال حافظ امروز متولدین #شهریور دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش و از شما پنهان نشاید کرد سر می فروش گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع سخت میگردد جهان بر مردمان سختکوش...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا