خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: شهریور

1. Saghár✿

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...دست پیدا خواهید کرد. گاهی دست سرنوشت طوری رقم می خورد که بدون هیچگونه تلاشی مقصود و نظر خود به دنبال تان می آید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : به چشم کرده ام ابروی ماه سيمایی خيال سبزخطی نقش بسته ام جایی فراق و وصل چه باشد رضای دوست طلب که حيف باشد از او غير او تمنایی تعبیر: با خیال...
  2. Saghár✿

...انتظار شماست. مراقب باش که از شما سوءاستفاده نکنند، که هرکس دنیا به او روی خوش نشان دهد‌، دیگران در وی طمع می‌کنند. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر آن طایر قدسی ز درم بازآید عمر بگذشته به پیرانه سرم بازآید دارم امید بر این اشک چو باران که دگر برق دولت که برفت از نظرم بازآید تعبیر: کسی...
  3. Saghár✿

...رو به خدا آورید که شما را راهنمایی می کند و در زیر سایه ی اوست که به نیت و مقصود خودتان می رسید. صبر داشته باشید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : حاشا که من به موسم گل ترک می‌کنم من لاف عقل می‌زنم این کار کی کنم مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم تعبیر: مرحله...
  4. Saghár✿

...را به دست می آوری. فقط مواظب حریفان خود باش که اینبار هم سرمایه ی تو را از بین نبرند. اسرارت را هم برای کسی فاش نکن. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : آن که رخسار تو را رنگ گل و نسرين داد صبر و آرام تواند به من مسکين داد من همان روز ز فرهاد طمع ببريدم که عنان دل شيدا به لـ*ـب شيرين داد...
  5. Saghár✿

...سراغتان می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر نه باده غم دل ز یاد ما ببرد نهیب حادثه بنیاد ما ز جا ببرد اگر نه عقل به سرخوشی فروکشد لنگر چگونه کشتی از این ورطه بلا ببرد تعبیر: حادثه ای...
  6. Saghár✿

...است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است. قسمت اینطور بوده. ان شاءالله که هرچه خیر است، همان پیش آید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است گرت ز دست برآید مراد خاطر ما به دست باش که خیری به جای خویشتن است تعبیر...
  7. Saghár✿

...آبرو ظواهر را حفظ کن. تو جوهر خوبی برای کار داری همین مسئله باعث می‌شود تو به مراد برسی و تن خسته‌ات التیام پیدا کند. فال حافظ امروز متولدین شهریور : سر ارادت ما و آستان حضرت دوست که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست تعبیر: درد...
  8. Saghár✿

...دلت هستی باید سختی ها را تحمل کنی اگر کمی صبر داشته باشی به خواسته هایت می رسی ولی با عجله همه چیز را خراب خواهی کرد. فال حافظ امروز متولدین شهریور : خیال روی تو در هر طریق همره ماست نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست به رغم مدعیانی که منع عشق کنند جمال چهره تو حجت موجه ماست تعبیر: برای رسیدن به...
  9. Ghazaleh.A

~فال روزانه~

...و عاشق نباید از سرسختی ها وسردی های یار ناامید شود باید مردانه راه بپیماید و رنجیده نشود و برصفای خود بیفزاید. . . . فال حافظ امروز متولدین #شهریور : سر ارادت ما و آستان حضرت دوست که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست تعبیر...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا