خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: شهریور

1. Meysa

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید. سعی کن از زندگی نیز لـ*ـذت ببری که غم ها و سختی ها پایدار نمی‌مانند. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : ای دل آن دم که خراب از می گلگون باشی بی زر و گنج به صد حشمت قارون باشی در ره منزل ليلی که خطرهاست در آن شرط اول قدم آن است که مجنون باشی...
  2. Meysa

...شما می رسد که از دل نگرانی بیرون می‌آیید ،اگر می‌خواهید موفق باشید دلتان را صاف کنید و از هـ*ـوس های بیهوده دست بردارید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : سـ*ـاقی حديث سرو و گل و لاله می‌رود وين بحث با ثلاثه غساله می‌رود ‌ از ره مرو به عشوه دنيا که اين عجوز مکاره می نشيند و محتاله می‌رود...
  3. Meysa

...سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن و سعی کن خود را رهایی دهی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : جمالت آفتاب هر نظر باد ز خوبی روی خوبت خوبتر باد همای زلف شاهین شهپرت را دل شاهان عالم زیر پر باد تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می...
  4. Meysa

...می‌رسید. در برابر گنـ*ـاه می ایستید و شیطان را لعنت می‌کنید. برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دیده دریا کنم و صبر به صحرا فکنم و اندر این کار دل خویش به دریا فکنم از دل تنگ گنهکار برآرم آهی کآتش اندر گنه آدم و حوا فکنم تعبیر: دل به دریا...
  5. Meysa

...که راهی برای رهایی از غم پیدا کنید. دست تقدیر برایتان اینچنین رقم زده اما چون دل پاکی دارید باز همه چیز درست می‌شود. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : در سرای مغان رفته بود و آب زده نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده تعبیر: خانه...
  6. Meysa

...داری اما امید زیادی نداری. ناامیدی تو را از فعالیت و پیشرفت بازداشته است. بدان با صبر، تمام مشکلات برطرف می‌شود. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور از دست غیبت تو شکایت نمی‌کنم تا نیست غیبتی نبود لـ*ـذت حضور تعبیر: خوشحال باش و...
  7. Meysa

...و هر سختی و خطر را به جان می خری ، بدان و آگاه باش اهداف بلند ، مسیری بس طولانی و پر سنگلاخ و پایانی نامعلوم دارد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : چو آفتاب می از مشرق پیاله برآید ز باغ عارض سـ*ـاقی هزار لاله برآید نسیم در سر گل بشکند کلاله سنبل چو از میان چمن بوی آن کلاله برآید تعبیر: توقع...
  8. Meysa

...می کنند. در حسرت چیزی هستید می خواهید دوباره همه را به دور هم جمع کنید. رسیدن به مقصود در یک قدمی شماست کمی صبر کنید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر رفيق شفيقی درست پيمان باش حريف خانه و گرمابه و گلستان باش تو شمع انجمنی يک زبان و يک دل شو خيال و کوشش پروانه بين و خندان باش...
  9. Meysa

...کنار شماست ولی شما آن را نمی بینید، دقت کنید. کسانی که با شما قرارداد یا پیمان بسته اند به عهد خودشان پایبند نیستند. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : گر تيغ بارد در کوی آن ماه گردن نهاديم الحکم لله آيين تقوا ما نيز دانيم ليکن چه چاره با بخت گمراه تعبیر: بسیار انسان مصممی هستید حتی اگر...
  10. Meysa

...و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : چراغ روی تو را شمع گشت پروانه مرا ز حال تو با حال خویش پروا نه خرد که قید مجانین عشق می‌فرمود به بوی سنبل زلف تو گشت دیوانه تعبیر: دست به هر...
  11. Meysa

...و سعادت به نیازمندان خدمت کن تا به این وسیله از نعمت های خداوند سپاسگزار باشی. غرور و خودپسندی را از خود دور کن. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس زین چمن سایه آن سرو روان ما را بس من و همصحبتی اهل ریا دورم باد از گرانان جهان رطل گران ما را بس تعبیر: تو همه...
  12. Meysa

...رسی. به خدا توکل داشته باش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : به کوی میکده یا رب سحر چه مشغله بود که جوش شاهد و سـ*ـاقی و شمع و مشعله بود حدیث عشق که از حرف و صوت مستغنیست به ناله دف و نی در خروش و ولوله...
  13. Meysa

...بعد زنجیرها پاره شده و آزاد می‌گردید و فرصت دارید تا برای رسیدن به مراد خودتان تلاش کنید. شکر نعمت خدا را بجا آورید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : حجاب چهره جان می شود غبار تنم خوشا دمی که از آن چهره پرده برفکنم عيان نشد که چرا آمدم کجا رفتم دريغ و درد که غافل ز کار خويشتنم تعبیر...
  14. Meysa

...شیوه خاص گشوده می شود. غرور و تندی مانع دست یافتن بر آرزو هاست و همواره انتظار نرمی و همراهی از محبوب نمی توان داشت. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است صراحی می ناب و سفینه غزل است نه من ز بی عملی در جهان ملولم و بس ملالت علما هم ز علم بی عمل است...
  15. Meysa

...می‌رسند. مژده ای به شما می دهند که از شنیدن آن وجودتان گرم می شود و دوباره تلاش می کنید و نتیجه ی آن را هم می‌بینید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : اگر به باده مشکین دلم کشد شاید که بوی خیر ز زهد ریا نمی‌آید جهانیان همه گر منع من کنند از عشق من آن کنم که خداوندگار فرماید تعبیر: عاشق...
  16. Meysa

...شما می رسد که از دل نگرانی بیرون می‌آیید ،اگر می‌خواهید موفق باشید دلتان را صاف کنید و از هـ*ـوس های بیهوده دست بردارید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : طایر دولت اگر باز گذاری بکند یار بازآید و با وصل قراری بکند دیده را دستگه در و گهر گر چه نماند بخورد خونی و تدبیر نثاری بکند تعبیر: آنقدر...
  17. Meysa

...فانی حق دیگران را پایمال نکنید. از ظاهربینی پرهیز کنید و فریب ظواهر دنیا را نخورید. از رویاهای محال دست بردارید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : منم که دیده به دیدار دوست کردم باز چه شکر گویمت ای کارساز بنده نواز به نیم بـ*ـو*سه دعایی بخر ز اهل دلی که کید دشمنت از جان و جسم دارد باز تعبیر...
  18. Meysa

...نبوده اند، ناراحت هستی. اگر کاری را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست منت خاک درت بر بصری نیست که نیست ناظر روی تو صاحب نظرانند آری سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست...
  19. Meysa

...و لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی.از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. ان شاءالله به اهداف خود خواهی رسید. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : سحرم هاتف میخانه به دولتخواهی گفت بازآی که دیرینه این درگاهی همچو جم جرعه ما کش که ز سر دو جهان پرتو جام جهان بین دهدت آگاهی تعبیر: هنوز...
  20. Meysa

...خاطر دل خودت انجام بده، نه به خاطر دیگران. در این صورت هرگز پشیمان نخواهی شد و گرفتار قدرناشناسی دیگران هم نمی‌شوی. فال حافظ امروز متولدین #شهریور : صلاح کار کجا و من خراب کجا ببين تفاوت ره کز کجاست تا به کجا ز روي دوست دل دشمنان چه دريابد چراغ مرده کجا شمع آفتاب کجا تعبیر: دل خراب...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا