خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: تیرالین

1. Tiralin

منتخب جوهر هزارتو (جلد دوم پیچ و خم دنج) | Tiralin کاربر انجمن رمان ۹۸

...نوجوانی می‌کشید نوایت را بر گوش جان می‌سپردم! و نیز سخنی دیگر! تو را با آن خنده‌های بی‌پروا و سرشت خام و بی‌خِرد چگونه به شست پیغام آمد¹ که تیرالین در روز‌های پسین کوزه‌ی دلباختگی‌ات را از بازار جوانی خواهد خرید! آن دخت زیبا‌رو با پشت چشم نازک‌تر از گل چه؟ [ او چگونه از این سخن آگاه شد؟ ]...
  2. Tiralin

✺اختصاصی رمان دم نیک پی | Tiralin کاربر انجمن رمان ۹۸

...او نگریست. ولی او باری دیگر سر و تن بگرداند، بازوی ملورین را به چنگ برآورد و این بار همان‌گونه که بانوی دژ را به سوی جایگاه نگهبانی می‌کشاند، با ابروانی درهم و گویشی دژم، دو لَب گشود: - ها! چه شده، ملورین ادوارد! *** 1: رستم شاهنامه‌ی فردوسی 2: نگرانی 3: تیره 4: ( اینجا ): خاله #تیرالین...
  3. Tiralin

...باری! تا روزی که بر دامان دشت بدرودت سپارم یا که دامن از یاس بی‌باکی و باختگی راستین و نیکاوت پر کنم، دوستت دارم و دوستت دارم؛ گل‌تبارم! #تیرالین #بزم_خون #یخ_و_میخ #دل_نوشته #تیغ_و_شکاف #جوهر_هزارتو 1: سطحی، کوتاه 2: روز قیامت 3: عاقلان در دید و منطق عوام 4: واپسین پیامبر، واپسین...
  4. Tiralin

...مهتر و کهتر از من شب را به سپیده و سپیده را به شب رسانید و شاید دوستان مهترزاده و ویانایم نیز نیک می‌گویند، که تو آنِ یاس و رُز و مهتابی و نه تیرالین، که تیغ و شکافت را به نام خوش‌لقایی و خنده‌ی گوشه لَبت پاس‌ها می‌دارد! باری! این بس سخن خِردپسند، هر چند که از خم و گام من به دور باشد،...
  5. Tiralin

...آن تکیه می‌دهد، انگشتانش را همنشین چانه‌‌ی خود می‌کند و چشمان شب‌انگار را به سوی کوزه‌ی خون رهنمون می‌شود. *** 1: مربوط به شاعران و نویسندگان؛ قلم و نی در زندگی چندین و چند تن دارد: در زندگی چندین نفر نقش دارد 2: برگرفته از سفر نامه‌ی ناصر خسرو 3: خورشید 4: استعاره از خورشید #تیرالین...
  6. Tiralin

...که آن افسونگر بگفت، اگر خود بخواهند، بازخواهند گشت... دمی ژرف بگرفت و چشمانش را از هری. - من نیز به زودی سرنوشت خود، که وابسته به ایشان بوده را بهرت بازمی‌گویم. باری دیگر و یکایک به هری بنگریست. - دست‌کم اگر به مرگم رسد. *** 1: جعبه 2: هرگز نمی‌ترسم؛ شاهنامه‌ی فردوسی 3: دیشب #تیرالین...
  7. Tiralin

...بر جان سپرده‌ام و آن مروارید‌های خوش خند را گاه به گاه و راست‌نژاد به سویت می‌فرستم؛ و سوگند بر دل گسسته روی، این سوختگی² دوباره را تنها و تنها تَنی به راست سخنی و دیوانه‌رویی تو به ارمغان می‌آورد و دوات به کنار. #تیرالین #بزم_خون #تیغ_و_شکاف #جوهر_هزارتو #دل_نوشته 1: بدتر 2: استعاره از دلباختگی
  8. Tiralin

...مروارید چشمانم را نهان نمی‌کنم و هیاهو و پیش‌داوری‌های خردمندان را چون برگ و کاه بر رود می‌ریزم، تا مگر با سبک‌بالی و خنده‌هایی بی‌پروا‌تر از خوی او جام دیدار و گفتش برآرم و پایکوبی‌های نامور. #تیرالین #بزم_خون #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: هزار چهره، دورو 2: اشاره به بی‌پروایی زبان و کردار معشوق
  9. Tiralin

...سپس به آرامی لَب می‌گشاید و می‌گوید: - رز بانو! باید چیز ارزشمندی را به شما دهم. لَبخندی آزارگر و شیطنت‌بار می‌زند. - ارمغان پیروزی‌تان باشد، می‌پسندید؟ تیرانا دمی با ابروان فراز یافته‌ی شگفتش درمی‌نگرد. *** 1: سوها 2: ( اینجا ): دیگر 3: مربوط به پارت قبلی 4: تسلیم 5: میانجی #تیرالین #دم_نیک_پی
  10. Tiralin

...و سپیدش درآویختم، تا دمی که خرد با خمی در میان دو کمان¹ در رسید و بهر رهایی‌ام کمان را به زه کرد، ریشه‌ی طوفان را از هم گسست و رویاروی من، تیرالینی که با هول و ترس بر جام گسسته‌ی پیش‌رو می‌نگریست؛ ایستاد، پاره‌ی جام را در فرود چکمه‌ها بر دامان تاراج سپرد، کمان و تیر کاردانی‌ام بداد و افسار...
  11. Tiralin

...افسار اسپ غبطه‌ات گسیخته می‌شود و آهنگ کارزار و طوفانت می‌آید! پس با این بس سخن و ریسمان و خون، برآی و با نوای نِی‌ات جام پاسخی از رنگ نیلگون راستی و سرانجامم ده! #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #Love_me_again #V_of_Bts 1: در کدام هوا نفس می‌کشد‌؛ کجاست. 2: زانوی تسلیم 3: عاشق شوم 4: عسل
  12. Tiralin

...پس تیرانایش⁴ می‌رسد و آواز برّان شمشیر‌ها چون بوق و کوس برمی‌خیزد! یک، دو، سه زخم و راندن پدرام بر پشت! بانوی گل بر سر لَبخندی از خِرد و پیروزی بر چهره می‌نشاند و دیدگانش نیز بر درخشش می‌گرایند! *** 1: ضربه 2: معنی نام مهراز؛ (اینجا) اشاره به شخص مهراز 3: حریف 4: تیرانا به او #تیرالین #دم_نیک_پی
  13. Tiralin

...دیوانگی آن مهتر سوخته‌خام، با سَری که خاموشی آویخته بر دوش هیاهو پیشه کرده‌است، باری دیگر، لَخت‌ و بی‌پروایش گام گذارم، تا این دل بر سرای آرام‌دخت شود⁴ و برگ پسین بر فرود برگ‌های سبز بهارین بر نبشته آید. #تیرالین #بزم_خون #دل_نوشته #جوهر_هزارتو ۱: ناعادلانه ۲: لایه ۳: سوزاندم ۴: تا این دل...
  14. Tiralin

...و گلاویزی نامور بوده‌است، ولی نه تیغ و گرزش! از بهر سوگلی پرّ قوی الن‌ها نیز درآمیخته‌ای از رنگ سرآغاز و سرانجام است؛ نازپرورده‌ی الن را چه بر شمشیر و هزاران جنگ‌افزار؟! و نیز نیروی فرای پرچمدارانش چگونه دست یاری‌ خواهد رساند؟ *** 1: ناگهان 2: (اینجا) غم، اضطراب 3: کافی‌ست. #تیرالین #دم_نیک_پی
  15. Tiralin

...دریافتن رشته‌ی سبز نگاهش با خونگر بُرّا و آب دیده‌ی خویش ماه تابان را دریده دارد و سوگند بر آتش سده، که در پسین دیدار از خورشید رویش فزونش مِی خواهش و شور خواهد خواست. #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #Taylor_Swift #Is_it_over_now 1: بدن سوراخ شده از دو طرف 2: کنایه از عاشقی 3: تیغ جدایی 4: موقت
  16. Tiralin

...که گواراست بر لَب و دهان، نه؟ سخنان پنداروار این موی زر چه؟ دیدگان روشنش را فراز می‌دهد و به مهراز درمی‌نگرد، که با دیدار نوش آب او گل زیبای خند بر چهره می‌نگارد. سخنان او نیز گوارا‌ست؛ گرچه بیشتر به مانند کودکی گشته است که بزرگان کنجکاوی و شورش را کور کرده‌اند! *** 1: خودِ آن #تیرالین...
  17. Tiralin

...گام همراهتان آمده، می‌آیم و خواهم آمد و تا روزِ پیمان³ شربت دل‌تنگی را جام به جام می‌نوشم و هوای غبارآلود اندوه را دم به دم از برمی‌کنم؛ ای بهترین مردم این گیهان! #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #Bts ۱: برگرفته از متن آهنگ We are bulletproof: The eternal by Bts ۲: ترانه ۳: روز دیدار...
  18. Tiralin

...بست و کس را آگاه نشد، آیا به راستی او دوریان زیباروی داستان بود؛ یا که دیدگانش تنها به الماسی آلوده به تیغ و خار می‌نمود. دگر کس همان بود که تیرالین را به آن گمان رساند، که های من! این بار از جای خون و جوهر خود در افسانه‌های خویش‌ساخته بر دام و تور افتاد. [ دگرش نشان آمد، تنها رخی از گمان بود...
  19. Tiralin

...به درودی از ژرفای غبار و طوفان و کارزار و سیاهی، گریخته‌ از یخ، میخ، فرزندان سرنیزه، موبد اهریمن سرگُذر¹ و در خم سرِ دردمندِ آرام‌جوی، تیرالین قلم به روانی یافته است! به راست نه تندبادی در ره بود، نه سر نیزه‌ای و نه خون و اشک و دردمندی؛ ولی این بس، به گونه‌ای که کرانش ناپیدا دروازه‌ی پایان...
  20. Tiralin

متـوسـط سوگند چرخ بلند | تیرالین انجمن رمان ۹۸

دلتنگم و دیدار تو درمان من است بی‌رنگ رخت زمانه زندان من آسا مولانا #سوگند_چرخ_بلند #تیرالین #خطاطی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا