خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: تیرالین

1. Tiralin

منتخب جوهر هزارتو (جلد دوم پیچ و خم دنج) | Tiralin کاربر انجمن رمان ۹۸

...هرگزت از درب سرای رهگذر نباشم. پس بیا و از تبار شاهان یگانه باش؛ هنگامه‌ای که جگر پاره پاره‌ام باز پس فرستادی، چون آن کاوشگر رسوای³ نگار زیر پای و خوراک دیگر سربازان لشکری. #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب #دل_نوشته #جوهر_هزارتو ۱: به خاطرِ ۲: میراث قاجار؛ (اینجا): از نسل قاجار ۳: جاسوس...
  2. Tiralin

متـوسـط سوگند چرخ بلند | تیرالین انجمن رمان ۹۸

حالا دیگر اسم خودم را می‌دانم: جنگجوی عشق... جنگجوی عشق_گلنن دویل ملتن #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  3. Tiralin

...گفته‌ام. سوگند بر اهورای هر خواننده! هرگزش بازخواهم گشت؛ او همنشین الن است یا بانوی دگر و یا تنهای تنها در گوشه‌ای از ویرانه‌ی بدرود²شهر، تیرالین از دست‌خونش به خون و خِرد و ابریشمِ باید رسیده و بر فراز بارگاه دادگاه، دادور چنین می‌راند: - پایان یخ و میخ، سوگند³ به خَشا⁴. #یخ_و_میخ #تیرالین...
  4. Tiralin

تو رو مثل آخرین نفسم تنفس می‌کنم Closer to you _Jungkook #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  5. Tiralin

✺اختصاصی رمان دم نیک پی | Tiralin کاربر انجمن رمان ۹۸

...آسمان، پارچه‌ی خاکستری بسته به میان و چند شاخه گل رز در دست راست و چند گام دور از او ایستاده است. هری بهر سخن لَب زیرین را تر می‌کند، که بانو رکسانا سخن نیامده‌اش می‌بُرد: - بازرس کوشای انجمن بازرسی ویانای الن، شگفت به بردگان می‌نگریستند. *** 1: رایج 2: شب گذشته 3: تیره: طایفه #تیرالین...
  6. Tiralin

اینجا، دیگر نشانی از آن گریه‌های ستم‌بار بهر دلبری نادلبر نیست. نه! تیرالین اگر هم بر لَبه‌ی پرتگاه خونگر به دستان و افسونگران ایستاده باشد، سینِه‌ستبر و آرمانگراست؛ نه از بر اشکانی پاره پاره. داستانی رسا و ریشخند شد، نه والا؟ می‌توانی یکان یکان دوستان و آشناترانت را بگویی، که آن یخ، آن دخت...
  7. Tiralin

ممکن نیست از احساساتت بی‌خبر باشم چون تو نفس منی Seventeen_Yawn #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  8. Tiralin

...به آرامی و رو به این دو، دَمی ژرف از کلافگی می‌گیرد، به هولناکی گامی به پیششان می‌نهد و نخست، رو به مهراز، با آوایی نیرومند و فرمان‌وار می‌گوید: - برای بزم نوتَنان¹ آماده شوید. یکایک² به چشمان تیرانا می‌نگرد. - رز بانو تنی نَو در پرچمداران هستند. *** 1: افراد جدید 2: ناگهان #تیرالین #دم_نیک_پی
  9. Tiralin

و تیرانا با بی‌باکی‌اش پاسخ گفت: - آن چگونه دلداری‌ای است، که تنها دَمی همراه من باشد؟ #تیرالین #دم_نیک_پی #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  10. Tiralin

جامعه از صراحت خوشش نمی‌آید... بازی‌ها_اریک برن #تیرالین #سوگند_چرخ_بلند #خطاطی
  11. Tiralin

...که میخم بنگریست از گوشه‌ی چشم و اینک پس از لَخت روزها، خم و گام دوست همراز، سخن‌هایی فزون‌تر از گوشه‌ی چشم می‌گویند؛ آشکار چون آفتاب تیر! تیرالین آن سخن‌های فزون را از زبان خویش و رویاروی، بر جوهر می‌راند. " من بهر بی‌باکیِ سرشتِ خویش گام پیش نهادم و وارسته چون گوارای فرزانگان پیش آمدم، او...
  12. Tiralin

...که بر دیوار می‌رسد. واپسین باری که با سام‌نیا سخن گفت، پس از آنکه با دیدار چهره‌ی تیرانا الن از آداب گسلی پرچمداری بهر آن دخت بگفت؛ ملورین با نگرانی پرسید: - سرورم! از بهر آرتور چه روی خواهد داد؟ *** 1: ( اینجا ): پدر 2: ناگهان 3: مادی‌گرا، شیفته‌ی پول و مقام 4: بی‌موقع #تیرالین #دم_نیک_پی
  13. Tiralin

...و سرانجام من نیز به واپسین دست‌خونت شناختم و باخت و گریز را برگزیدم. چرا که نه خواهان شیدایی کودک نیرنگم و نه رویارویی با دشمنی که در زندگی پیشین زهرها در جامش کردم و نوش جان. #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب #جوانان_تاریکی_فرزندان_سرنیزه #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: جامه‌ها 2: نیزه 3: استعاره از...
  14. Tiralin

سرانجام پس از تندبادهای رنج‌بار، می‌توانم بوی خوش بهار را شنوا باشم... #تیرالین #خطاطی #پیچ_و_خم_دنج #سوگند_چرخ_بلند
  15. Tiralin

درد در سـ*ـینه‌ات و تلاطم در روحت نشانه‌ی آن است که هنوز زنده‌ای، هنوز انسانی دوره‌گرد‌ها_پل هاردینگ #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  16. Tiralin

...در پی کدیور آن پیشکشی در غبارها ره گم کن! تنها برو و تنی دیگر دریاب، تا شاید گنج مرواریدت³ پیشکش کند. به زبانِ هزار⁴: بدرود، ای نادرود⁵! #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: مدت زمان یک ماهه 2: اشاره به مسموم بودن یک ارتباط و آسیب‌هایش 3: خنده، شادی؛ برگرفته از در...
  17. Tiralin

دل من بسته به احوال دلت بود، نمی‌دانستی آمدم عشق بسازم، که تو دل دل کردی حمیدرضا یگانه #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  18. Tiralin

...آن هنگام باشد که زنگ پاک به زندان دیو افسانه‌ای می‌افتد، یا دَمی که تندباد آذر بر سر و لشکر دیو درودها می‌فرستد و یا در روزگار نو، به خمی که تیرالین ریشه‌ی نیرنگ و بازی روزمره را کم و بیش درمی‌یابد و پا به گریز می‌نهد. تنها دستم برگیر! سرم فرمانروا شو! بر دلم گام گذار! و گیهانِ نبرد را به...
  19. Tiralin

...پرستان‌اند، همان‌ شِکوه‌گران که هرگز به هیچ و در هیچ روز از طوفان و بهار، سزاوار خند تو و دگر همراهان وارسته‌ات نیستند، والای من! و در پایان، اندیشه دارم که راستی سخن این است: " نه هر کس سزاوار کلید گنج مروارید راستین‌ نژادان. " #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: همه 2: ( اینجا ) گمان می‌کردم
  20. Tiralin

...رو به او می‌گوید: - چگونه هنوز سخن می‌گویم؟! آوایش را رسا و ستیزه‌جوتر می‌کند. - چرا سخن نگویم؟ اکنون نیز می‌توانم با همین آوای رسا‌، انجمن ویرانشان را بر سر بگذارم. چگونه می‌توانند بی‌آنکه سخنی نیک بگویند، ما را از نیم روز تا این هنگامه، در این اتاق زندانی کنند! *** 1: هنگامه #تیرالین...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا