خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

DokhtarEinaki

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
5
زمان حضور
14 ساعت 14 دقیقه
سلام
نام رمان : خانواده ی دوست داشتی من
ژانر: عاشقانه، زندگینامه ، پزشکی و اجتماعی و دوستانه
نویسنده : DokhtarEinaki
خلاصه رمان : سرگذشت دختری به نام رایسا است که از ۱۴ سالگی تا ۳۵ سالگی او را شامل میشه ، دختر من سر ماجرایی که روز تولد ۱۴ سالگی او توسط مادر بزرگ اش آشکار میشه از خانواده ی خودش نا امید میشه و خودش رو در به در میزنه تا دایی گمشده اش رو پیدا کنه اما این همه ی ماجرا نیست . . .

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

m.m.m

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
2 ساعت 39 دقیقه
نام رمان: چهار آخشیج
ژانر: علمی تخیلی، عاشقانه، ماجراجویی

خلاصه
ایرانیان باستان چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را بسیار گرامی میدانستند و خدایان و الهه کنترل کننده این اعناصر را یک فرستاده از سوی خداوندگارشان میدانستند؛ ولی ناگهان از بین تمام فرقه ها از جمله خون آشامان، جادوگران و شیاطین یک فرقه، یک فرقه برگرفته از سیاهی که اعضای آن برگرفته از تمام فرقه ها میباشد برای نابودی اعتقاد های مردم و بدست گرفتن قدرت به پا خواست و به قصد فرو بردن تمام جهان به سیاهی تمام؛ اما یک پیشگویی توسط یک جادوگر رخداد که ترس را به تمام دلهای سیهایی ها انداخت اما چه میشود سرنوشت این پیشگویی آیا تا اخر به حقیقت می پیوندد یا نه در همان ابتدا خنثی میشود.

MaRjAn

مدیر برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب

امتیاز واکنش
31,950
زمان حضور
221 روز 8 ساعت 5 دقیقه
سلام
نام رمان : خانواده ی دوست داشتی من
ژانر: عاشقانه، زندگینامه ، پزشکی و اجتماعی و دوستانه
نویسنده : DokhtarEinaki
خلاصه رمان : سرگذشت دختری به نام رایسا است که از ۱۴ سالگی تا ۳۵ سالگی او را شامل میشه ، دختر من سر ماجرایی که روز تولد ۱۴ سالگی او توسط مادر بزرگ اش آشکار میشه از خانواده ی خودش نا امید میشه و خودش رو در به در میزنه تا دایی گمشده اش رو پیدا کنه اما این همه ی ماجرا نیست . . .
نام رمان: چهار آخشیج
ژانر: علمی تخیلی، عاشقانه، ماجراجویی

خلاصه
ایرانیان باستان چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک را بسیار گرامی میدانستند و خدایان و الهه کنترل کننده این اعناصر را یک فرستاده از سوی خداوندگارشان میدانستند؛ ولی ناگهان از بین تمام فرقه ها از جمله خون آشامان، جادوگران و شیاطین یک فرقه، یک فرقه برگرفته از سیاهی که اعضای آن برگرفته از تمام فرقه ها میباشد برای نابودی اعتقاد های مردم و بدست گرفتن قدرت به پا خواست و به قصد فرو بردن تمام جهان به سیاهی تمام؛ اما یک پیشگویی توسط یک جادوگر رخداد که ترس را به تمام دلهای سیهایی ها انداخت اما چه میشود سرنوشت این پیشگویی آیا تا اخر به حقیقت می پیوندد یا نه در همان ابتدا خنثی میشود.
باسلام، ناظر شما Matiᴎɐ✼
منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید، من رو هم اد کنید. موفق باشید:spin1b:

• عالی
Reactions: Matiᴎɐ✼

Delmah_malek

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,856
زمان حضور
11 روز 50 دقیقه
سلام درخاست ناظر دارم

نام رمان: دیدار پایِ سرنوشت
نام نویسنده: دِلماه مَلِک
ژانر: #عاشقانه #تراژدی
درخاست ناظر دارم...

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,098
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
درخاست ناظر دارم...
با سلام
ناظر شما خودم، منتظر گفتگو از سوی ناظر باشید.
موفق باشید!

Nik

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9
زمان حضور
5 روز 21 ساعت 38 دقیقه
سلام من دوباره درخواست ناظر رمان دارم متاسفانه ناظر قبلیم استعفا داد
نام رمان : غرق شدن در اقیانوس میانه ماسه های ساحل( امکان داره عوضش بکنم )
نام نویسنده : نیکی
ژانر : فانتزی سورئال
سال ھا پیش نزدیک روستامون یه جنگل بود پر از درخت ھای برافراشته و

تودر تو وقتی تو جنگل بودی نمی شد فھمید که توروزی یا توشبی اما جایی در میان اون جنگل یه درخت بود با ریشھ ھایی کا قلبشان در زمین اما ساقه

ھاش تا ماه میرسید منظورم خود ماھھ نه یه مبالغه ادبی. میگفتن اون درخت یه دوروازه است میون ماه و زمین الان ھمه فکر میکنن ماه یهکره خاکی با سطح پر چاله چوله و بی خاصیته خیلی عجیبه ادما دروغ میگن تا حقیقت رو پنھان کنن ولی یه روزی اون دروغ حقیقت میشه و حقیقت دروغ میشه اما ھر کی از برگ اون درخت میخورد ھمه چیو میفھمید ھمه چی منظورم ھمه چیه یعنی نه فقط حال یا گذشته حتی اینده ھم میفھمیدن بنظر چیز وسوسه کننده ای میاد نه ؟اما تا حالا دیدین ھمینطور الکی با خوردن یهبرگ ھمه چیو بفھمی . نه معلومه که نه همه چی تو دنیا بھایی داره اما ھر کی اونو میخورد دیووونه میشد ھر کی منظورم ھر کیه دانشمندان. نویسنده ھا. اشراف زاده ھا...احتمالا الان دارین فکر میکنین چهفرقی داره ھمه شون در نھایت انسان . وفتی یکی دو نفر دیوونھ شدن چرا باز ھم از اون برگ خوردن. اما نکته ھمینه ذات ادما ھمینه‌ھر کی فکر میکنه از اون یکی بھتره اما در نھایت ھمه شون دیونه شدن و اخرش ھم ھیچکی راز ماه رو نفھمید پس درخت رو به اتیش کشیدن چون یا باید بفھمن یا از بین ببرن . اما تنھا درخت اتیش نگرفت و روستا ھم از بین رفت انقدر طمع از بین بردن داشتن

که پاک یادشون رفته بود ریشه ھای درخت زیر خونه ھای خودشونه ھیچکس زنده از انجا بیرون نیامد جزیک نوازد کوچک نوزادی که زنده ماند این تازه

شروع ماجرای من بود

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,098
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
سلام من دوباره درخواست ناظر رمان دارم متاسفانه ناظر قبلیم استعفا داد
نام رمان : غرق شدن در اقیانوس میانه ماسه های ساحل( امکان داره عوضش بکنم )
نام نویسنده : نیکی
ژانر : فانتزی سورئال
سال ھا پیش نزدیک روستامون یه جنگل بود پر از درخت ھای برافراشته و

تودر تو وقتی تو جنگل بودی نمی شد فھمید که توروزی یا توشبی اما جایی در میان اون جنگل یه درخت بود با ریشھ ھایی کا قلبشان در زمین اما ساقه

ھاش تا ماه میرسید منظورم خود ماھھ نه یه مبالغه ادبی. میگفتن اون درخت یه دوروازه است میون ماه و زمین الان ھمه فکر میکنن ماه یهکره خاکی با سطح پر چاله چوله و بی خاصیته خیلی عجیبه ادما دروغ میگن تا حقیقت رو پنھان کنن ولی یه روزی اون دروغ حقیقت میشه و حقیقت دروغ میشه اما ھر کی از برگ اون درخت میخورد ھمه چیو میفھمید ھمه چی منظورم ھمه چیه یعنی نه فقط حال یا گذشته حتی اینده ھم میفھمیدن بنظر چیز وسوسه کننده ای میاد نه ؟اما تا حالا دیدین ھمینطور الکی با خوردن یهبرگ ھمه چیو بفھمی . نه معلومه که نه همه چی تو دنیا بھایی داره اما ھر کی اونو میخورد دیووونه میشد ھر کی منظورم ھر کیه دانشمندان. نویسنده ھا. اشراف زاده ھا...احتمالا الان دارین فکر میکنین چهفرقی داره ھمه شون در نھایت انسان . وفتی یکی دو نفر دیوونھ شدن چرا باز ھم از اون برگ خوردن. اما نکته ھمینه ذات ادما ھمینه‌ھر کی فکر میکنه از اون یکی بھتره اما در نھایت ھمه شون دیونه شدن و اخرش ھم ھیچکی راز ماه رو نفھمید پس درخت رو به اتیش کشیدن چون یا باید بفھمن یا از بین ببرن . اما تنھا درخت اتیش نگرفت و روستا ھم از بین رفت انقدر طمع از بین بردن داشتن

که پاک یادشون رفته بود ریشه ھای درخت زیر خونه ھای خودشونه ھیچکس زنده از انجا بیرون نیامد جزیک نوازد کوچک نوزادی که زنده ماند این تازه

شروع ماجرای من بود
درود
ناظر شما خودم، منتظر گفتگو از سوی ناظر باشید.
موفق باشید!

آل۱۱

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
90
زمان حضور
1 روز 14 ساعت 33 دقیقه
درخواست تعیین ناظر دارم. فقط بی زحمت ناظری که از ژانر فانتزی، تخیلی خوشش بیاد بی‌زحمت بدید بهم:shyb:

به نام خداوند آفریننده تخیل و قلم
(مجموعه داستان‌های آلیس هاتسون)
نام رمان: جادوگران تئودور
نام نویسنده: آل۱۱
ژانر: #فانتزی #طنز #عاشقانه #تریلر
خلاصه‌ای از رمان:
دختری به نام آندیا که یک فردیست با زندگی عادی، به‌طور تصادفی در روز اول مدرسه‌اش، به دنیایی راه پیدا می‌کند که تمامی چیز‌ها و اتفاقات ناممکن، آنجا ممکن به نظر می‌رسد.
جهانی پر از شگفتی و جادو که سراسرش را جلال و شکوه فرا گرفته است، ولی یک مشکل وجود دارد؛ آندیا درست به مکانی احضار شده بود که از سراسر کیهان، افرادی را جمع آوری کرده بودند که جادو در رگ‌هایشان جریان داشت، اکنون برای آموزش، به آکادمی‌های جادوگری می‌روند تا برای جنگ پیش‌رو، آماده شوند. ولی آندیا یک دختر معمولی است، چه اتفاقی ممکن است برایش بیوفتد؟ ماجراجویی این دختر بدون جادو در این جهان سراسر جادو، یک اتفاق غیرممکن به نظر می‌رسد!

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,098
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
درخواست تعیین ناظر دارم. فقط بی زحمت ناظری که از ژانر فانتزی، تخیلی خوشش بیاد بی‌زحمت بدید بهم:shyb:

به نام خداوند آفریننده تخیل و قلم
(مجموعه داستان‌های آلیس هاتسون)
نام رمان: جادوگران تئودور
نام نویسنده: آل۱۱
ژانر: #فانتزی #طنز #عاشقانه #تریلر
خلاصه‌ای از رمان:
دختری به نام آندیا که یک فردیست با زندگی عادی، به‌طور تصادفی در روز اول مدرسه‌اش، به دنیایی راه پیدا می‌کند که تمامی چیز‌ها و اتفاقات ناممکن، آنجا ممکن به نظر می‌رسد.
جهانی پر از شگفتی و جادو که سراسرش را جلال و شکوه فرا گرفته است، ولی یک مشکل وجود دارد؛ آندیا درست به مکانی احضار شده بود که از سراسر کیهان، افرادی را جمع آوری کرده بودند که جادو در رگ‌هایشان جریان داشت، اکنون برای آموزش، به آکادمی‌های جادوگری می‌روند تا برای جنگ پیش‌رو، آماده شوند. ولی آندیا یک دختر معمولی است، چه اتفاقی ممکن است برایش بیوفتد؟ ماجراجویی این دختر بدون جادو در این جهان سراسر جادو، یک اتفاق غیرممکن به نظر می‌رسد!
درود
ناظر شما Matiᴎɐ✼ لطفا منتظر گفتگو از سوی ناظر باشید؛ Z.A.H.Ř.Ą༻ هم اد کنید.
موفق باشید

• عالی
  • جذاب
Reactions: Matiᴎɐ✼ و آل۱۱

matieh

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
525
زمان حضور
3 روز 21 ساعت 59 دقیقه
سلام درخواست ناظر دارم :)

نام رمان: راز بـ*ـو*سه گاه
نویسنده: مهدیه رحیمی
ژانر: عاشقانه، معمایی

خلاصه: مرا دوشیزه‌ی سایه‌ها خطابم کن...
هرجا که باشی در پی‌ تو سر به کوچه‌های خیس شهر می‌گذارم. چه اهمیتی دارد اگر درمسیری از جنس ابهام، که انتهایش تو باشی جان به کف برنهم؟

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا