خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: عاشقانه

1. موعود

دل نوشته مرگ واژه غریبی است | موعود کاربر انجمن رمان ۹۸

...بی نشان ها نگاه من چو موج شد میان گیسوان تو دلم هزار تکه شد برای خنده های تو تو رفتی و دلم فقط کمی گرفته ای رفیق تمام راه های تو که ختم به نیمه راه شد تمام سعی من در این کلام بی نشانه چیست ؟ چشان تو نشان من دریغ شد نشان ها #مرگ #دل_نوشته #دل #کلمه #درام #شعر #غمگین #عاشقانه #مرگ_واژه_غریبی_است
  2. Ellery

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

رمان پروانه زیبای من نام نویسنده:ریحانه یدنگ ژانر: #عاشقانه #فانتزی #طنز خلاصه: پروانه دختر شاد و شیطونی که با ورود پسری به اسم آراد به زندگیش این دختر شیطون ما عاشق میشه؛ اما در اثر اتفاقاتی آراد پروانه را ترک می‌کنه و پروانه شکست سختی در زندگیش می‌خوره و دیگه اون پروانه قبلی نیست. غافل از...
  3. FatiShoki

درخواست ⦁ ⚫ تعیین ناظر داستـــان کوتـــاه ⚫ ⦁

«امیدم به اون بالایی هست» نام اثر: کافه بی‌کسی نویسنده: ویدا موضوع: #عاشقانه #تراژدی خلاصه: جایی خواندم که نوشته بود: «کاش عشق نیز مثل قانون سوم نیوتون بود. وقتی من دوستت دارم، تو هیچ راهی جز دوست داشتن من نداشته باشی.» من بودم و چهار دوست و کافه مافیایی «دایموند». همه چیز آرام بود و در...
  4. FatiShoki

داستان کوتاه کافه بی‌کسی | ویدا کاربر انجمن رمان ۹۸

«امیدم به اون بالایی هست» نام اثر : کافه بی‌کسی نویسنده: فاطمه شکرانیان (ویدا) ژانر: عاشقانه، تراژدی ناظر: Z.A.H.Ř.Ą༻ خلاصه: عاشقی جُرمیست که تاوانش زهر نارو است. تو را در باتلاق خود می‌کشاند و خوب که در ژرفای عشق فرو رفتی، نفست را می‌برد. تو می‌مانی و آرمانِ یک ناجی که بیاید و مدد دهد. نه...
  5. آل۱۱

...به نام خداوند آفریننده تخیل و قلم (مجموعه داستان‌های آلیس هاتسون) نام رمان: جادوگران تئودور نام نویسنده: آل۱۱ ژانر: #فانتزی #طنز #عاشقانه #تریلر خلاصه‌ای از رمان: دختری به نام آندیا که یک فردیست با زندگی عادی، به‌طور تصادفی در روز اول مدرسه‌اش، به دنیایی راه پیدا می‌کند که تمامی چیز‌ها و...
  6. Delmah_malek

سلام درخاست ناظر دارم نام رمان: دیدار پایِ سرنوشت نام نویسنده: دِلماه مَلِک ژانر: #عاشقانه #تراژدی
  7. سویل

در حال تایپ رمان داهی جوهر | سویل کاربر انجمن رمان ۹۸

*بسم‌تعالی* نام رمان: داهیِ جوهر معنا: زرنگ مغز. نام نویسنده: ناز نایلی کاربر انجمن رمان ۹۸ ناظر: Maria.na ژانر: تراژدی، عاشقانه خلاصه: وقتی مغز، عجین در مغز شود. همانند کادویی خاص و اعصاب خوردکنی می‌شود که در روز معین و خاص داده می‌شود. از عقل پاکت، پاکت دیگری بیدار می‌شود و تو را در ورهه‌ی...
  8. Zohoor26

با عرض سلام نام رمان: روبان قرمز نام نویسنده: زهور ژانر: #عاشقانه #تراژدی خلاصه: درمورد دختری به اسم ریحانه که از تبار ترکه ، ریحانه دختری خوشکل و خوش قلبه که پسر عموی غیرتیش عاشقش میشه ریحانه پسر عموشو دوست نداره و میخواد درسشو ادامه بده که پدرش و برادراش مجبورش میکنن باهاش ازدواج کنه! اخر...
  9. zahra1400m

بسم الله الرحمن الرحیم نام رمان: دلدادگی نفس نویسنده: سیده زهرا موسوی محمد نژاد ژانر: #عاشقانه #درام #پلیسی خلاصه: نفس دختریه که نقاشه سوار اتوبوس میشه و پسری که باهاش برخورد میکنه،چهرش رو طراحی میکنم حدود یک ماه بعد پسره جون نفس رو نجات میده پسره زخم خوردست ولی عاشق نفس میشه بعد ها مجبور میشه...
  10. Aragol_ras

در حال تایپ رمان مأوایم باش | کار گروهی کاربران انجمن رمان ۹۸

به نام خدا نام رمان: مأوایم باش نویسندگان: تسنیم بانو ، Aragol_ras ، Maryamjkmj کاربران انجمن رمان 98 ناظر: marjan.h ژانر: اجتماعی، عاشقانه، تراژدی خلاصه: دختری از جهنم رانده شده در اعماق جهنمی که گیتی در نظر داشت تا آن‌ها را بر هم پیوند زند؛ برای نجات، به هر ریسمانی چنگ می‌انداخت تا خود را از...
  11. S.salehi

عکس شخصیت‌های رمان طالع سلطنت خونین | S.salehi

بنام خدا نام رمان: طالع سلطنت خونین نام نویسنده: S.salehi ژانر: #رئالیسم_جادویی ، #عاشقانه ، #تراژدی خلاصه: سقوط سلطنت پادشاه «لویی دوم»، به دست برادرش. نقطه‌عطف شروع یک تقدیر جدید برای «پریسیلا پنسون» بود. زمانیکه در پس آینه‌ی اتاق ممنوعه قصر پنسون‌ها، پرده از رازی چندین ساله برداشته می‌شود...
  12. ۷۲۸۰۰۰۸۵۶۹

نویسنده : کوثر بیو رمان : اخمت رو مخمه سرگرد ژانر : #پلیسی #معمایی #عاشقانه #طنز خلاصه : همیشه ساده گذشتن خوب نیست... آنای داستان هم از زندگیش ساده گذشت که این شد!! عاشقی که زخم دید. وقتی زخمی میشی یه اثر کوچیک ازش به جا میمونه ولی یه زخمی هست که اثری ازش رو تنت نیست ولی تا عمر داری دردش...
  13. yytrryr

سلام در خواست ناظر نام رمان ضراء این نام ممکنه تعیر کنه نویسنده فاطمه بازگر ژانر: #اجتماعی #درام #عاشقانه[ طنز# خستگی امانش را بریده بود؛ انگار که غم عالم و آدم را به دوش می‌کشید. دردش هم که فراتر از تحملش بود؛ ولی تنها کسی که می‌توانست آن غم بی‌پایانش را...
  14. Aby_M

در حال تایپ رمان دوست خیالی من | Aby کاربر انجمن رمان ٩٨

به نام خالق موجودات پیش از انسان نام اثر: رمان دوست خیالی من ژانر: ترسناک، عاشقانه، درام نویسنده: آبی(زینب.م) ناظر: ~متینا کوثری~ خلاصه: اغلب ما انسان‌ها دوست‌خیالی در دوران خردسالی داشته‌ایم که او را حداقل یک‌بار "بهترین دوست" خود می‌نامیدیم؛ اما واقعیت، چیزی بود که دیده می‌شد؟ یا تنها ظاهر...
  15. S.salehi

بـــــــرگزیده رمان طالع سلطنت خونین | s.salehi کاربر انجمن رمان ۹۸

بنام خدا نام رمان: طالع سلطنت خونین نام نویسنده: s.salehi کاربر انجمن رمان ۹۸ ناظر: marjan.h ژانر: #اجتماعی #عاشقانه #فانتزی سبک: #رئالیسم_جادویی سطح: برگزیده خلاصه: سقوط سلطنت «پادشاه لوئی دوم» به دست برادرش. نقطه عطف شروع یک تقدیر جدید برای مردمان زاده‌ی نسل «دورادو» بود. زمانی که در پس...
  16. melina.vampire

نام رمان : دلبر شیطان ژانر : #عاشقانه #تخیلی نویسنده :melina.vampire خلاصه : رمان درمورد دختریه که توی یه خانواده‌ی خوب و ثروتمند بزرگ شده تا اینکه بخاطر یه حادثه می‌میره و زنده میشه و وقتی به هوش میاد می‌فهمه قدرت دیدن موجودات ماورائی رو به دست آورده و این بین اتفاقاتی میوفته که با موجودی از...
  17. Faezeh.hoseyni

نام رمان: یغماگر ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #تراژدی نویسنده: فائزه حاجی حسینی خلاصه: وقتی بدنامی، گریبانگیر دختری بی‌گنـ*ـاه می‌شود که نقشی در سرنوشت شومی که برایش رقم خورده ندارد و تنها زاده‌‌ی یک اشتباه است. تنهایی‌ها و تهمت‌ها به مرور زمان پررنگ‌تر می‌شوند و ارمغانی نمی‌آورند جز درد. وقتی خودش...
  18. Parvin.Amirkafi

در حال تایپ رمان مطرود از جنگ | پروین امیرکافی کاربر انجمن رمان ۹۸

به نام او که سازنده‌ی قلم است. نام اثر: رمان مطرود از جنگ نویسنده: پروین امیرکافی کاربر انجمن رمان ۹۸ ژانر: اجتماعی، عاشقانه سبک: رئالیسم، درام خلاصه: زندگی همان جنگی است که مهلتش را به برخی‌ها نخواهند داد. گاهی تو را لایق نبرد نیز نمی‌دانند و تو را به سویی می‌کشانند که از جنگ بدتر است. گاهی...
  19. Nilan

نام رمان: یک قدم تا عشق نویسنده: نگین حاجت پور ژانر: #عاشقانه #اجتماعی دختر داستان، دخترکی 23 ساله است؛ که خانواده اش را از دست داده و وضعیت مالی نا به سامانی دارد. بدنبال کاری وارد یک منطقه ممنوعه میشود. اینجا عشق ممنوع است. حال باید دید دست روزگار نیلان را پرستار آروین میکند یا همسر اجباری...
  20. Whisper

من بازآمدم:whistling: رمان:دلدادگی. ژانر: #عاشقانه. رستادختریه مثل همه دختراازقشرمتوسط جامعه،باخواهرش وپدرمادرش زندگی میکنه پدرش صندوق داربانکه ومادرش دندانپزشک یه روزدرخونشون پلیس میادوپدرشوبه جرم دزدی ازگاوصندوق بانک میبرن به زندان رستاورامک همه سعیشونومیکنن تامدرک بی‌گناهی...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا