خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: طنز

1. Hope.sk

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

سلام ناظر خاصی مدنظرم نیست نام رمان: پروژه سری جلد اول نام مجموعه: جاسوس ویژه نام نویسنده: آرامیس بلک ژانر: #جاسوسی #تریلر #طنز خلاصه: جاسوسی آموزش دیده زمانی‌که سازمانش به سمت نابودی گام برمی‌داره برای شرکت توی پروژه‌ای مرگبار انتخاب میشه، پروژه‌ای که اگه توی اون شرکت کنه برای همیشه خودش رو از...
  2. Ellery

رمان پروانه زیبای من نام نویسنده:ریحانه یدنگ ژانر: #عاشقانه #فانتزی #طنز خلاصه: پروانه دختر شاد و شیطونی که با ورود پسری به اسم آراد به زندگیش این دختر شیطون ما عاشق میشه؛ اما در اثر اتفاقاتی آراد پروانه را ترک می‌کنه و پروانه شکست سختی در زندگیش می‌خوره و دیگه اون پروانه قبلی نیست. غافل از...
  3. M O B I N A

~ جک تعریف کن ~

#طنز زن:غذا خوردی ؟ مرد:غذا خوردی ؟☺️ زن:دارم از تو میپرسم مرد:دارم از تو میپرسم زن:ادای منو در میاری ؟ مرد:ادای منو درمیاری ؟ زن:بریم خرید ؟ مرد:غذا خوردم
  4. M O B I N A

~ جک تعریف کن ~

#طنز شما هم هر وقت اعضای خانواده ازتون میپرسن کجا میری؟ میگید بیرون ‌؟ یا فقط من اینجوریم؟ جالبه که قانع میشن دیگه نمیپرسن ازم
  5. M O B I N A

~ جک تعریف کن ~

#طنز بابام گفت یه فلفل ش*کن واسم نصب میکنی؟ گفتم برو کارنامه سوم راهنماییت و بیار اگر معدلت بالا بود چشم. الان 90% کوفتگی دارم ولی انتقام اون سالهایی که گیر میداد معدلت بالا باشه دوچرخه میخرم و گرفتم
  6. آل۱۱

...بدید بهم:shyb: به نام خداوند آفریننده تخیل و قلم (مجموعه داستان‌های آلیس هاتسون) نام رمان: جادوگران تئودور نام نویسنده: آل۱۱ ژانر: #فانتزی #طنز #عاشقانه #تریلر خلاصه‌ای از رمان: دختری به نام آندیا که یک فردیست با زندگی عادی، به‌طور تصادفی در روز اول مدرسه‌اش، به دنیایی راه پیدا می‌کند که...
  7. ۷۲۸۰۰۰۸۵۶۹

نویسنده : کوثر بیو رمان : اخمت رو مخمه سرگرد ژانر : #پلیسی #معمایی #عاشقانه #طنز خلاصه : همیشه ساده گذشتن خوب نیست... آنای داستان هم از زندگیش ساده گذشت که این شد!! عاشقی که زخم دید. وقتی زخمی میشی یه اثر کوچیک ازش به جا میمونه ولی یه زخمی هست که اثری ازش رو تنت نیست ولی تا عمر داری دردش...
  8. ASaLi_Nh8ay

داستانک من، عمه گرام و کوهیاره | ASaLi_Nh8ay کاربر انجمن رمان ٩٨

...ده روز تو بیمارستان بسـ*ـتری بودن. نکته مهم اینجا بود که خودم اون غذا رو نخوردم و فقط به خورد بقیه دادم. بازم چشمتون روز بد نبینه؛ دوباره غر زدن های عمم به جونم شروع شد. راستی من نمیدونم این شوهر پیچارش از دستش چی می‌کشه! آقا این نکته هم مهمه که این شوهر عمم چطوری عاشق این عمم شده؟! #طنز #داستانک
  9. ~PARLA~

شاعرانه جوهر عشق | ~Bright~ کابر انجمن رمان۹۸

در عجبم دوست قدیمم که اکابر نرفت و خط ننوشت اوکه به عمر خویش، بزی نچراند و رشته ای نرشت هر فرت و فرت دکترا و تخصص ز کجا گرفت؟ چون پنبه میکند، هرچه بوعلی، ابن هیثم و حافظ و سعدی رشت! #کوتاه #طنز! https://roman98.com/
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا