خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

MARIA₊✧

مدیر آزمایشی کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,252
زمان حضور
38 روز 16 ساعت 58 دقیقه
با سلام درخواست ناظر دارم
نام رمان:نازلار
نام نویسنده:ساحل پایدار
ژانر:اجتماعی،عاشقانه،طنز
خلاصه:
دختری که در پی یافتن انگشترِ پدری خود بعنوان مستخدم ، وارد عمارتِ ایلمان پیرحیاتی، تک وارث خاندان پیرحیاتی ها میشود.
مردی جذاب و پر صلابت که متوجه میشود عسل همان دختر عموی گمشده و کوچکی است که تا سه سالگی در آ*غو*شِ خودش پر و بال گرفته، اما به دلیلِ کینه ای قدیمی دخترک را با بی رحمی زندانی میکند و ..
باسلام، ناظر شما خودم
منتظر ایجاد گفتگو باشید.
به امید موفقیت شما :گل:

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

MARIA₊✧

مدیر آزمایشی کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,252
زمان حضور
38 روز 16 ساعت 58 دقیقه
یک رمان عاشقانه هست که در بسـ*ـتری از سرزمین تخیلی و تاریخ تخیلی یک ملت اتفاق می افته و در اون از یک عشق که به فراموشی سپرده شده و با دیدار دوباره اغاز میشه گفته شده ، از ناجوان مردی هایی که در حق بعضی از شخصیت ها صورت گرفته و از توانایی هایی که در بعضی از اشخاص وجود دارد و نادیده گرفته میشن صحبت شده
باسلام، در حال حاظر تا تعیین نشدن وضعیت رمان دیگه‌ی شما براتون ناظری تعیین نمیشه.
موفق باشید. :گل:

reyhaneZ

مدیر آزمایشی تالار هنر
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
1,103
زمان حضور
18 روز 9 ساعت 51 دقیقه
با سلام درخواست تعیین ناظر رمان دارم
اسم رمان :موازی تا وصال
ژانر:عاشقانه،مافیایی،هیجانی و پلیسی
خلاصه رمان :پری زاد طی یه اتفاقاتی متوجه میشه که یه خواهر دوقلو داره که دزدیده شده و حالا باید پیداش کنه ....
تو این مسیر سرگرد اهورا مهرگان هم همراهش هست کسی کوچیک و بزرگ جلوش دست به سـ*ـینه هستن و هیچ کسی حریفش نیست جز چشمای آبی کهربایی یک نفر .

• جذاب
Reactions: MARIA₊✧

MARIA₊✧

مدیر آزمایشی کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,252
زمان حضور
38 روز 16 ساعت 58 دقیقه
با سلام درخواست تعیین ناظر رمان دارم
اسم رمان :موازی تا وصال
ژانر:عاشقانه،مافیایی،هیجانی و پلیسی
خلاصه رمان :پری زاد طی یه اتفاقاتی متوجه میشه که یه خواهر دوقلو داره که دزدیده شده و حالا باید پیداش کنه ....
تو این مسیر سرگرد اهورا مهرگان هم همراهش هست کسی کوچیک و بزرگ جلوش دست به سـ*ـینه هستن و هیچ کسی حریفش نیست جز چشمای آبی کهربایی یک نفر .
باسلام، ناظر شما YeGaNeH
منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید.

• عالی
Reactions: YeGaNeH

Hhmmm-Aylin

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 9 دقیقه
در رابـ*ـطه با دختریست که مادرش را در سن کم از دست داده و پدرش فردی است که بودن با کارش را به بودن در کنار فرزندش ترجیح می دهد یک روز برحسب تصادف در یک مهمانی که برای انجام کاری حضور یافته بود با شخصی که شناختی از او نداشت دستگیر شده و بعلت سرشناس بودن خانواده ان پسر بی سروصدا مجبور به عقد شدند در حالی که آن مرد نامزد دارد و به شخص دیگری علاقمند است.

• جذاب

about_nazaniin2001

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 28 دقیقه
با سلام درخواست تعیین ناظر دارم

اسم رمان:عشق در بازی مافیا

ژانر: عاشقانه،مافیایی،دانشجویی

خلاصه رمان: تا حالا تو دانشگاه مافیا بازی کردید؟ یا اصلا گادفاردر،شب های مافیا یا ارتش سری رو دیدید؟
قراره بازی کنیم و تو این بازی طبق قوانین همیشه مافیا و شهر دشمن هم هستن ولی چه اتفاقایی قراره بیوفته؟به نظرتون باهم دوست میشن؟

من نازلیم دانشجوی ترم اخر مشاوره و یکی از عاشقان بازی ماف. گاهی اوقات شده ک گاد بایستم اما پلیر بودن رو بیشتر دوست دارم

• جذاب

تسکین

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
5
زمان حضور
1 روز 2 ساعت 18 دقیقه
باسلام درخواست انتخاب ناظر دارم

رمان: رمان تَسکین
نویسنده: سیده نازنین موسوی
ژانر: عاشقانه
خلاصه: یه زوج توی روزی که سالگرد بهترین روز زندگیشون بود با یه تصادف دفتر عمر زندگیشون بسته میشه، دخترشون بعد مرگ خانوادش تنها یادگارش میشه خونه ای که توش زندگی میکردن اما با پیشنهاد بی شرمانه ی صاحب خونش مجبور به ترک خونه شد و بازی تقدیر اینجاست که شروع میشه، تقدیر براش برنامه هایی داشت اما چه برنامه هایی مگه اتفاقی بدتر از مرگ پدر و مادر در یک شب یا بی خانمان شدن هم بود؟ معلوم نیسا که تقدیر بعد از آن روی خوشش را نشان میداد یا...؟

مقدمه: عشق مهمون ناخونده‌ ی قلبهامونه این عشق بعضی وقتا ویران میکنه و بعضی وقتا آباد، و امان از اون عشقی که آباد میکنه چه خوش و شیرینه این عشق وسط قلب های تاریک و درد و رنج دیده ی تقدیر جوری خودشو تو وجودت جا میده که همه ی تاریکی وجودت تبدیل به روشنایی بشه و همه ی درد و رنج های روحت رو محو میکنه و جاش رو لبخند و شادیه که میگیره و این عشق دونه های امید رو می‌کاره و ریشه می‌کنه وسط قلبت و جوانه هاش روح و وجودت رو سبز میکنه اینه حکایت شیرین عاشقی
و به قول حافظ:
گشته ام در جهان و آخر کار
دلبری برگزیده ام که مپرس

• جذاب

MARIA₊✧

مدیر آزمایشی کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,252
زمان حضور
38 روز 16 ساعت 58 دقیقه
با سلام درخواست تعیین ناظر دارم

اسم رمان:عشق در بازی مافیا

ژانر: عاشقانه،مافیایی،دانشجویی

خلاصه رمان: تا حالا تو دانشگاه مافیا بازی کردید؟ یا اصلا گادفاردر،شب های مافیا یا ارتش سری رو دیدید؟
قراره بازی کنیم و تو این بازی طبق قوانین همیشه مافیا و شهر دشمن هم هستن ولی چه اتفاقایی قراره بیوفته؟به نظرتون باهم دوست میشن؟

من نازلیم دانشجوی ترم اخر مشاوره و یکی از عاشقان بازی ماف. گاهی اوقات شده ک گاد بایستم اما پلیر بودن رو بیشتر دوست دارم
باسلام، ناظر شما ~MOHADESE~

MARIA₊✧

مدیر آزمایشی کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,252
زمان حضور
38 روز 16 ساعت 58 دقیقه
باسلام درخواست انتخاب ناظر دارم

رمان: رمان تَسکین
نویسنده: سیده نازنین موسوی
ژانر: عاشقانه
خلاصه: یه زوج توی روزی که سالگرد بهترین روز زندگیشون بود با یه تصادف دفتر عمر زندگیشون بسته میشه، دخترشون بعد مرگ خانوادش تنها یادگارش میشه خونه ای که توش زندگی میکردن اما با پیشنهاد بی شرمانه ی صاحب خونش مجبور به ترک خونه شد و بازی تقدیر اینجاست که شروع میشه، تقدیر براش برنامه هایی داشت اما چه برنامه هایی مگه اتفاقی بدتر از مرگ پدر و مادر در یک شب یا بی خانمان شدن هم بود؟ معلوم نیسا که تقدیر بعد از آن روی خوشش را نشان میداد یا...؟

مقدمه: عشق مهمون ناخونده‌ ی قلبهامونه این عشق بعضی وقتا ویران میکنه و بعضی وقتا آباد، و امان از اون عشقی که آباد میکنه چه خوش و شیرینه این عشق وسط قلب های تاریک و درد و رنج دیده ی تقدیر جوری خودشو تو وجودت جا میده که همه ی تاریکی وجودت تبدیل به روشنایی بشه و همه ی درد و رنج های روحت رو محو میکنه و جاش رو لبخند و شادیه که میگیره و این عشق دونه های امید رو می‌کاره و ریشه می‌کنه وسط قلبت و جوانه هاش روح و وجودت رو سبز میکنه اینه حکایت شیرین عاشقی
و به قول حافظ:
گشته ام در جهان و آخر کار
دلبری برگزیده ام که مپرس
باسلام، ناظر شما -FãTéMęH-

MARIA₊✧

مدیر آزمایشی کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,252
زمان حضور
38 روز 16 ساعت 58 دقیقه
در رابـ*ـطه با دختریست که مادرش را در سن کم از دست داده و پدرش فردی است که بودن با کارش را به بودن در کنار فرزندش ترجیح می دهد یک روز برحسب تصادف در یک مهمانی که برای انجام کاری حضور یافته بود با شخصی که شناختی از او نداشت دستگیر شده و بعلت سرشناس بودن خانواده ان پسر بی سروصدا مجبور به عقد شدند در حالی که آن مرد نامزد دارد و به شخص دیگری علاقمند است.
باسلام، ناظر شما خودم
منتظر ایجاد گفتگو باشید.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا