خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

qewa

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
3 ساعت 7 دقیقه
سلام من قبل یه رمان خونده بودم یه دختری بود که یکی از پسرای فامیلشون برای درس خوندن میره خارج بعد از فکنم 6 سال برمیگره و اینا میرن استقبالش تو فرودگاه و ازونجایی که دختره خیلی بزرگ شده بود پسره اینو نمیشناسه بعدش معرفیش میکنن و پسره میشناستش بعدش دختره کم کم عاشق پسره میشه ولی پسره نمیدونه و یه پسره دیگه هم بود که عاشق دختره میشه و دختره با اون ازدواج میکنه ولی اون از کوه میفته و میمیره

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

1806mostafa

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
27 دقیقه
سلام دنبال ی رمان میگردم ک اسم پسرا مانی و هنرمنده ...ی قسمتش میخواد سوار هواپیما بشه ولی خواب میمونه و هواپیما سقوط میکنه همه فکر می‌کنند ک مرده ولی اینطور نیست،و وقتی میفهمه ک دختر مورد علاقش دوستش داره متوجه میشه ک قلبش ضعیفه

Fatemehasq

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
18 دقیقه
سلام من دنبال یه رمان میگردم که توش یه دختر پولداره که باباش خلافکاره و دختره یه دایی داره که عاشق دوست داییش میشه ولی بعد میفهمه دوست داییش برای انتقام از پدر دختره اومده و میره جنوب پیش یکی از دوستای پسرش ولی بعد پسره دوباره میاد دنبالش برمیگرده اما نمیتونه دوباره بهش اعتماد کنه

ااااا1212

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
5 دقیقه
سلام
رمان دختر وکیلی در دوره پهلوی که گیر ساواک میوفته ولی ازاد میشه وقتی ازاد شد یه پسر که تو ساواک کار مینه اون دختر دوباره میگیرتش و ..... این رمانو میخواستم همینقدرشو یادم میاد :cry::cry::cry::cry::cry:

qewa

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
3 ساعت 7 دقیقه
دنبال یه رمان میگردم یه دختر هست که یه پسر عمویی داره شاید هم پسر خاله این پسره برا درس خوندن میره خارج وقتی دختره کوچیک بود خیلی با هم بازی میکردن پسره وقتی از خارج میار این دختره با خانوادش میرن استقبالش ولی پسره ازونجایی که دختره خیلی بزرگ شده بود اونو نشناخت و دختره هم یه دختر چشم رنگی بود که تو فرودگاه یه عینک افتابی زده بود بعدها این دختره عاشق پسره میشه ولی پسره نمیدونست و دختره میره به یه مهمونی پیر صاحب خونه اون مهمونی هم عاشق دختره میشه و دختره با اون ازدواج میکنه ولی اون پسر صاحب مهمونی از کوه میفته و میمیره و این دختره با پسر خالش میره خارج و اونجا میفهمه که پسر خاله هم ازین خوشش میاد از رو نوشته هایی که پسره نوشته بود میفهمه میره سر میز پسره و نوشته هاشو میخونه

qewa

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
3 ساعت 7 دقیقه
دنبال یه رمانی هستم که دختر عمو و پسر عمو به اجبار مادر بزرگ شون با هم دیگه ازدواج میکنن دختر توی یه خانواده کاملا باز بزرگ شده و حجاب زیاد براش مهم نیست ولی پسر توی یه خانواده کاملا مذهبی بزرگ شده و پلیسه پسر برای یه ماموریتی میره که زخمی میشه میره بیمارستان
دختر بخاطرش چادری میشه و پدر و مادر پسره کاری میکنن که دختره بزاره بره و بعد پسره میره دنبالش و برش میگردونه
متاسفانه اسم شخصیت ها رو فراموش کردم
ازدواج اجباری هست اسمش

s.r2669

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 8 دقیقه
سلام
من دنبال یه رمانیم که دختره شیمی خونده بود با یه پسره دوست میشه..از پسره حامله میشه بعد دختره میره یه پارتی فیلمش پخش میشه پدر پسره که یه حاجی معروف بوده نمیزاره دختره با پسرش ازدواج کنه...بعد برادر پسره میمیره حاجی میگه باید زن برادرتو بگیره.
متشكرم

ایلناز

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
3 ساعت 0 دقیقه
سلام این رمانو قبلا خوندم که یه دختر تو تصادف حافظشو از دست میده و مجبور میشه با آقای معروفی که خوانندس و پیداش کرده زندگی کنه این آقا یه دختر به اسم نهال داره و همسرشو از دست داده اینا کم کم عاشق هم میشن و دختر حافظشو به دست میاره و ازدواج میکنن بعدا یه روز که باهم دعوا میکنن نهال از پله ها پرت میشه و میمیره سر لجبازی میخوان از هم جدا بشن که روز محضر دختر دوباره تصادف میکنه مرده حالش بد میشه و بعدا دوباره برمیگردن سر زندگیشون اگه کسی اسمشو میدونه ممنوندمیشم بگه خیلی دنبالش گشتم‌..

niloo.noloo

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
21 دقیقه
سلام یه رمانی بود که حتی چاپ شده بود درباره ی یه دختر که یه بچه کوچک داشت تو شیراز زندگی میکردن اگه اشتباه نکنم به اصرار خانواده شوهر انگار کرمان سفر میکنه برای یه مراسمی )خانواده شوهرش اونجا زندگی میکردن( بعد داخل سفر یکی توی ساکش مواد مخدر میزاره و درگیر میشه و با یه سرگرد اشنا میشه و هرچقدر التماسش میکنه که بهش کمک کنه ، کمکش نمیکنه و میره زندان

بعد چند وقت دختره افسردگی میگیره مامانش میمیره و شوهرش طلاقش میده

بعد به تشخیص دکتر ازاد میشه وقتی میخواستن بفرستنش شهر با همون سرگرد میفرستنش

بعد سرگرد اعضای یه باند بزرگ رو گرفته بود که اوناهم منتظر تلافی بودن

بعد دختره و سرگرده رو گروگان میگیرن

اونا فرار میکنن میرن افغانستان

وکلی اتفاق میوفته

اسم سرگرد هم فرازمند بود فکر کنم

کسی اسم این رمان رو میدونه ؟

s.r2669

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 8 دقیقه
سلام
رمان دختر وکیلی در دوره پهلوی که گیر ساواک میوفته ولی ازاد میشه وقتی ازاد شد یه پسر که تو ساواک کار مینه اون دختر دوباره میگیرتش و ..... این رمانو میخواستم همینقدرشو یادم میاد :cry::cry::cry::cry::cry:
گل مريم من

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا