خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SHADI315

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
88
زمان حضور
2 روز 5 ساعت 36 دقیقه
سلام یه رمان هست که پسره یه نفرو دوست داره ولی پدرش موفق نیس ومیگه باید بادختری که من میگم ازدواج کنی اونم به دلایلی بادختر ازدواج میکنه دختر رو هرروز کتک میزنه وبعد چند ماه بادختری که علاقه. داره به خارج میره واون دختری هم که باهاش به اجبار ازدواج کرده ازش حامله هس ولی به پسر نمیگه پسره بعد چهارسال به ایران میاد ومیفهمه که بچه داشته وبه دختره علاقه داره ودوست داره جبران کنه اسمشو بگین لطفا

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

❁کوکے❁

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,229
زمان حضور
7 روز 10 ساعت 41 دقیقه
سلام من نبال یه رمان هستم فقط این یادمه ازش که یه دختری از خارج داره میاد ایران واسه مراسم ختم مادربزرگش تو هواپیما با کسی رو به رو میشه که بعدا میفهمه از آشناهاشونه پدرش که اسمش عمران هست در واقع پدر واقعیش نیست و مادر دختره موقع ازدواج باردار بوده وسطای رمان عمران میخواد ازش انتقام بگیره بهش بی احترامی کنه همون پسره که تو هواپیما اشنا شد نجاتش میده لطفا اگه کسی میتونه بگه اسم رمان چیه ممنون
سلام :)
رمان [ ناگفته ها ] از بهاره حسنی چک کنید... ^_^

❁کوکے❁

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,229
زمان حضور
7 روز 10 ساعت 41 دقیقه
سلام وقت بخیر

من دنبال یه رمانی هستم

که یه دختر با زن عموش و پسر عموش که همش اذیتش میکنه زندگی میکنه بعد این دختره با یکی آشنا میشه فکر کنم با یه وکیل بعد این دختره چون به پول نیاز داره میره برگه ادای کلیه میزنه که این وکیل بهش میگه یکی از آشنا های من کلیه میخواد

دختر هم بهش کلیه میده اما نمیدونه که به کسی کلیه داده عموش هستش

کسی اسم این رمان رو میدونه
سلام :)
رمان [ آخرین شعله شمع ] از پ.غفاری چک کنید...^_^

Reactions: MĀŘÝM، _mah_، ماه بانو و یک کاربر دیگر

ماه بانو

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
10
زمان حضور
4 ساعت 4 دقیقه
سلام وقت بخیر من قبلا یه رمان خوندم اما اسمش یادم نیست
داستان رمان درباره دختری که استاد دانشگاه هستش و یکی روی صورتش اسید میریزه و همش گوشه گیر بود و عشق با یکی دیگه ازدواج کرده و حامله ست زنش و این دختر دیگه سرکار نمیره بخاطر صورتش و به طور ناگهانی زیر بارون یا مردی آشنا میشه که روانشناس هستش و اسمش محمد بود فکر کنم و خواهر محمد هم مثل دختر توی رمان اسید ریختن روی صورتش حالا کسی اسم این رمان رو میدونه

Elin

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
31 دقیقه
سلام من دنبال یک رمانی هستم که دختره افغانی بود ولی ایران بودن و با مادرش توی خونه‌ی یکی خدمتکار بودن و پسری که اینا تو خونشون بودن، عاشقه دختره شد و خیلی اتفاقا افتاد
ممنون میشم بگید اسمش چیه

حلما باقری

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7
زمان حضور
1 ساعت 6 دقیقه
سلام چند سال پیش یه رمان خوندم اسم شخصیت هاش یاس و حبیب بود وپسردایی و دختر عمه بودن.یاس طی جریاناتی با دایی حبیب که مادرش رو دوست داشته ازدواج میکنه و از اون یه دختر میاره ولی در نهایت با حبیب ازدواج میکنه کسی اسم رمان و میدونه.

Sdh

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 4 دقیقه
سلام من چند وقت پیش یه رمانی خوندم که اسمش متاسفانه یادم نمیاد اگر ممکنه یک نفر راهنماییم کنه .
رمان این طوری بود که یه دختری پیش پدربزرگش و یه پسره که پدربزگش جگرگوشه صداش میکرد زندگی می کرد ولی یه روز عموی پسره میاد اون رو می بره و بعد از چند سال هم پدربزگه میمیره و دختره میره خونه یه نفر به اسم خانم بزرگ اگه اشتباه نکنم کار میکنه که مادربزگ پسره هست اونجا هم رو میبینن ولی نمیشناسن بعد از این که پسره اسم دختره رو می فهمه میشناستش و خلاصه وقتی می خواستن با هم ازدواج کنند مادربزرگه پسره با جون پسره دختره رو تهدید میکنه بعد دختره هم قبول میکنه که بره یه جایی که از پسره دور باشه بعد روز عقد پسره با یه دختر دیگه خانم بزرگ واسش آرایشگر میفرسته تا بیاد به عروسی پسره . البته این نصف داستان هست بعدش این ها بالاخره بعد از کلی اتفاق ازدواج میکنند و بعد یه مدت عکس هایی بدست هر دوشون میرسه که هر کدوم دارن به اون یکی خیـ*ـانت می کنند ولی دختره باور نمیکنه اما پسره زندگیشون رو سخت تر میکنه و دختره رو تو خونه حبس میکنه و .....
ولی آخرش به اشتباهش پی می بره.

آخرین ویرایش:

Asta

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
2 ساعت 5 دقیقه
سلام. دنبال یک رمانی میگشتم دختره خیلی پولدار بود و شکل مونیکا بلوچی بود اسم برادرش مسیح بود وسرطان داشتو مرده بود و مادرشم از غم برادرش مرده بود این میره خارج دنبال یک تابلو خانوادگی میگرده تابلو پیش یه پسر خوشگل چشم گربه ای بود پسره ایرانی بودخلاصه اینا عاشق هم میشن پسرم میخواد دختره رو پیش خودش نگه داره میگه چند تا تابلو بکش برام این تابلو رو بهت میدم خلاصه اینا ازدواج میکنن بعد کلی داستان بعد یکی از فامیلای دختره که ثروت دختره میخواسته شوهر دختره رو میدزده و بهش مواد تزریغ میکنه خلاصه دختره شوهرش رو پیدا میکنه ترکش میدن اونم دستگیر میشه اگه کسی اسم این رمان رو میدونه لطفا بگه خیلی ممنون

SONIA.K

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,666
زمان حضور
17 روز 23 ساعت 49 دقیقه
سلام
رمان درباره یه دختره که پدر مادرش میرن مسافرت و اون و می‌زارن خونه دوست پدرش بعد اون با پسر دوست پدرش دائم دعوا میکنن و آخرش عاشق هم میشن:consolingb:
سلام
با من قدم بزن رو چک کنید

Reactions: MĀŘÝM و Meysa

اسما درخشانی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
51 دقیقه
سلام من حدود یک ساا