خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

smsm

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7
زمان حضور
4 ساعت 15 دقیقه
سلام من یه رمان چندسال پیش خوندم
دوتا دختر که پرستار بودن تو یه بیمارستان باهم کار میکردن اسم یکیش نگار بود یکیش فک کنم ستاره یه شب دختر دومی از بیمارستان میخواسته برگرده خونه دیروقت بوده چندتا پسر میریزن سرش زنگ میزنه به نگار بیاد کمکش اونم میره با پسرا دعوا میکنه یکی از پسرا پلیس بوده نگار اشتباه میگیره با اونا میزنتش ولی چون اون پسرا چاقو بهش زده بودن زخمش بدتر میشه مجبور میشن برسوننش بیمارستان خودشون بعد از اون این پسره از دختر دومیه خوشش میاد دوست میشن چون نگار مهارتای رزمی داشته بهش پیشنهاد پلیس شدن رو میده و نگار قبول میکنه اگه کسی اسم رمانو میدونه بهم بگه اا همینجا یادمه

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

Reactions: ❁کوکے❁، _mah_، ~BAHAR.SH~ و یک کاربر دیگر

smsm

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7
زمان حضور
4 ساعت 15 دقیقه
سلام من یه رمان چندسال پیش خوندم
دوتا دختر که پرستار بودن تو یه بیمارستان باهم کار میکردن اسم یکیش نگار بود یکیش فک کنم ستاره یه شب دختر دومی از بیمارستان میخواسته برگرده خونه دیروقت بوده چندتا پسر میریزن سرش زنگ میزنه به نگار بیاد کمکش اونم میره با پسرا دعوا میکنه یکی از پسرا پلیس بوده نگار اشتباه میگیره با اونا میزنتش ولی چون اون پسرا چاقو بهش زده بودن زخمش بدتر میشه مجبور میشن برسوننش بیمارستان خودشون بعد از اون این پسره از دختر دومیه خوشش میاد دوست میشن چون نگار مهارتای رزمی داشته بهش پیشنهاد پلیس شدن رو میده و نگار قبول میکنه اگه کسی اسم رمانو میدونه بهم بگه اا همینجا یادمه
خودم پیداش کردم اسم رمان هم دردم از خاور دخت هست رمان قشنگیه بخونین

Setayesh hhh

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
1 ساعت 20 دقیقه
سلام من چند وقت پیش یه رمان اربابی خوندم و اسمشم یادم رفته.
اسم پسره رحیم بود و از بچه گی بخاطر یه سری مشکلات که هیچکس جز اربابش نمیدونست همه اینو شوم میدونستند .
دختره ارباب همین پسره عاشقش میشه و جلو اونایی که بهش ظلم میکنند وایمیسته.
یه شب یه اتفاقی میافته که پدره فکر میکنه اینا باهم بودن و دختره رو کتک میزنه و این دوتارو بزور باهم عقد میکنه و از خوته بیرونشون میکنه.
ایناهم میرن یه شهر دیگ و یه خونه کوچیک اجاره میکنن زندگی میکنن.
و ...
سلام فکر کنم اسمه رمانه(ارباب زاده مغرور من از الهه آتش) باشه

Reactions: MĀŘÝM، ❁کوکے❁، _mah_ و یک کاربر دیگر

Asman

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
15
زمان حضور
5 ساعت 53 دقیقه
سلام راستش دنبال یک رمانی هستم که شخصیت دختر یه دختر مسیحی بود که عاشق یه پسر مسلمان میشه بعد دختره برای یه بیماری میره اتاق عمل که پسره از عشقش ایست قلبی میکنه و توی مسجد از هوش میره بخاطر علاقه بسیار زیادی که به دختره داره
و باعث میشه که دختره مسیحی مسلمون و به همین خاطر یه مدتی از خانواده اش دور میشه بشه متاسفانه اسم شخصیت هاش رو فراموش کردن
رمان جدال پر تمنا هم نیست

آخرین ویرایش:

Asman

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
15
زمان حضور
5 ساعت 53 دقیقه
دنبال یه رمانی هستم که دختر عمو و پسر عمو به اجبار مادر بزرگ شون با هم دیگه ازدواج میکنن دختر توی یه خانواده کاملا باز بزرگ شده و حجاب زیاد براش مهم نیست ولی پسر توی یه خانواده کاملا مذهبی بزرگ شده و پلیسه پسر برای یه ماموریتی میره که زخمی میشه میره بیمارستان
دختر بخاطرش چادری میشه و پدر و مادر پسره کاری میکنن که دختره بزاره بره و بعد پسره میره دنبالش و برش میگردونه
متاسفانه اسم شخصیت ها رو فراموش کردم

. faRiBa .

مدیر آزمایشی مجله خبری رمان ۹۸
مدیر آزمایشی
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
12,714
زمان حضور
54 روز 9 دقیقه
دنبال یه رمانی هستم که دختر عمو و پسر عمو به اجبار مادر بزرگ شون با هم دیگه ازدواج میکنن دختر توی یه خانواده کاملا باز بزرگ شده و حجاب زیاد براش مهم نیست ولی پسر توی یه خانواده کاملا مذهبی بزرگ شده و پلیسه پسر برای یه ماموریتی میره که زخمی میشه میره بیمارستان
دختر بخاطرش چادری میشه و پدر و مادر پسره کاری میکنن که دختره بزاره بره و بعد پسره میره دنبالش و برش میگردونه
متاسفانه اسم شخصیت ها رو فراموش کردم
ازدواج به سبک اجباری رو چک کنین

Reactions: MĀŘÝM، ❁کوکے❁، _mah_ و یک کاربر دیگر

Asman

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
15
زمان حضور
5 ساعت 53 دقیقه
سلام :- )
«جدال پر تمنا» به خلاصه‌تون نزدیکه.
نه گفتم که جدال پر تمنا نیست توی رمان جدال پر تمنا آراد توی بیمارستان بسـ*ـتری میشه ولی توی این رمانی که من دنبالشم هم دختر و هم پسر مدتی رو توی بیمارستان سپری میکنن و دختر هم برای مدتی از خانواد اش طرد میشه کاملا متفاوته با جدال پر تمنا من کاملا همه چیو یادم جز اسم شخصیت های رمان و اسم رمان

Reactions: MĀŘÝM، ❁کوکے❁ و _mah_

Asman

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
15
زمان حضور
5 ساعت 53 دقیقه
در مورد یه رمان پلیسی که دو تا دوست هستن که پدر یکی شون پلیسه فکر کنم تیمسار
دوست دختره برای اینکه نمیخواد با پسری که دوستش نداره ازدواج کنه خودکشی میکنه و میمیره پسری هم دوسش داره میره آمریکا بعد دختر تیمسار برای گرفتن انتقام دوستش پلیس میشه و توی این راه انتقام با یک پلیس ازدواج میکنه بعد از یه مدت که انتقام دوستش رو میگیره دقیقه زمانی که پنج سال از مرگ دوستش گذشته یه نامه میرسه دسته همسرش که ثابت میکنه دوستش زنده است وبعد مشخص شدن خط و هویت نامه مشخص میشه که اون دختر زنده است و بعد از مدتی به ایران میاد تا دوستشو از نزدیک ببینه
میشه لطفا اسم این رمان رو بگید
متاسفانه اسم شخصیت ها رو یادم نمیاد

آخرین ویرایش:

Mobina.m

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
14 دقیقه
سلام من دنبال یه رمان تقریبا قدیمی ام که شخصیتهاشون پزشکن و توی بیمارستانه. دختره تاثا جایی که یادم میاد تازه شکسته عشقی خورده و به یه بیمارستان جدید میاد که اقای دکتر خوشتیپمونو میبینه. اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم.
دروغ شیرین

ادلیا

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
54 دقیقه
♪به نام ایزد یکتا♪
با سلام خدمت کاربران گرامی!
این تاپیک به دلیل پیدا کردن رمان هایی که شما خلاصه ای از اون میدونید اما اسمش رو بخاطر نمیارید، زده شد تا شما راحت تر باشید!
رعایت قوانین، اجباریست!
در صورت رعایت نکردن، به کاربر اخطار داده میشه!
قوانین:

• سعی کنید هرچیزی که از خلاصه به یاد دارید با ذکر جزئیات بنویسید تا دوستان رو در پیدا کردن سریع و راحت تر رمـان یاری کنید.
  • قبل از گفتن اسم رمان بگردید و ببینید کسی اسمش رو نگفته باشه، بعد پاسخ بدید!
  • تا وقتی مطمئن نیستید جواب ندید!
  • برای تاکید بر پیدا کردن رمان مورد نظر، لازم نیست دوباره پست بفرستید و خواهش و التماس کنید!
  • از دکمه ی تشکر استفاده کنید.
  • برای پاسخگویی حتما از "نقل قول" استفاده کنید!
  • خلاصه ی تکراری نذارید لطفا!
  • به اسم تاپیک دقت کنید؛ این تاپیک برای رمان هایی هست ک شما اسمش رو نمیدونید اما خلاصش رو به یاد دارید، نه رمان های درخواستی شما!
  • اگر دیدی کاربری پاسخ اشتباهی داده، فقط کافیه اون رو با عنوان"پاسخ اشتباه" گزارش بزنید تا پاسخ اشتباه پاک بشه، اگرهم پاسخ درست رو میدونید کافیه دکمه "نقل قول" پست کاربری که خلاصه رو ارسال کرده رو بزنید و جواب بدید، هرگز پاسخ اشتباه رو نقل قول نکنید تا پاسخ درست بدید!
  • اگر دیدید کسی این قوانین رو نقض کرد، دکمه گزارش رو بزنید!
  • برای ابراز خوشحالی به کسی که پاسخ شمارو داده، فقط از دکمه تشکر استفاده کنید و نظری ارسال نکنید!
پیشاپیش سپاس از همکاریتون؛
موفق و پیروز:rose:

" تیم مدیریت انجمن رمان 98"
سلام
من دنبال رمانی میگردم که داداش دختره خارج از کشوره بعدها که برمیگرده ایران خواهر برادر عاشق هم میشن و فکر میکنند گناهه اما بعدها میفهمن پسرهمو دخترعمو هستن
اسم رفیق پسره هم شایان بود که بهش شین میگفت

Reactions: ❁کوکے❁، _mah_ و Whisper
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا