خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: زینب_معصومی_ثانی

1. khas

در حال تایپ رمان فریاد نزن؛ بجنگ | khas کاربر انجمن رمان 98

...خرج خودش را در بیاورد؟ اصلا چرا باید زندگی می‌کرد؟! دنیا خیلی وقت است که بی‌رحم شده؛ از وقتی که بجای عروسک خریدن مجبور شد عروسک بفروشد؛ بجای گریه کردن دردهایش مجبور شد نفس عمیق بکشد و لبخند بزند تا مادرش بیش از آن غصه نخورد. #زینب_معصومی_ثانی #رمان_فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن #بجنگ
  2. khas

...روزه که بی‌هوش بودی. چشمانش از تعجب گرد شد. سه روز؟! -خیلی ضعیف شده بودی. وقتی آوردنت بیمارستان، تمام بدنت یخ بود. معلوم نبود چند ساعت تو اون سرما زیر بارون بی‌هوش بودی. فکر کرد؛ سه روز مدت زیادی ا‌ست. باید هر چه زودتر برود. #زینب_معصومی_ثانی #رمان_فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن #بجنگ
  3. khas

...جوانه خواهد زد و شکوفه‌هایش را خواهی دید. یک‌بار کم نمی‌آورد. هرگز خسته نمی‌شود؛ همیشه ادامه می‌دهد! برای تمام شدن اول باید با کندن ریشه‌هایش از خاک تمامش کنند. و همچنین... برخی گیاهان را هربار که بچینی بیشتر رشد می‌کنند... *** #زینب_معصومی_ثانی #رمان_فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن...
  4. khas

...هنوز امیدی هست. مهم نیست که چقدر عمیق فرو رفته باشی؛ برای فرار هیچوقت دیر نیست... *** پ ن: این رمان اختصاصی رمان 98 تایپ می‌شود. هرگونه کپی برداری کاملا غیرقانونی و غیرشرعی بوده و حق انتشار آن تنها متعلق به این انجمن می‌باشد. #زینب_معصومی_ثانی #رمان_فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن_بجنگ #فریاد_نزن #بجنگ
  5. khas

★مجموعه اشعار نا کجا آباد بی انتها | khas کاربر انجمن رمان ۹۸

به کجا چنین شتابان؟ تو که می روی از این خیابان نظری به پشت سر کن شاید اینجا در مسیرت دلی برده باشی که از آن خبر نداری تو که می روی چنین شتابان شاید اینجا در مسیرت گلی آرمیده باشد که تو این چنین شتابان بستانی نیمه جانش به کجا چنین گریزان؟ *** #زینب_معصومی_ثانی #ناکجاآباد_بی‌انتها
  6. khas

تو را من چشم در راهم که باز آیی به دیدارم در این غوغای ویرانی که هرکس شیونی دارد کز این خاک و کز این آب و کز این خانه و این مردم کسی چیزی نمی‌خواهد من اما باز می‌خواهم که باز آیی به دیدارم تو را من چشم در راهم در این اوضاع ویرانی هنوزم، دوستت دارم *** #زینب_معصومی_ثانی #ناکجاآباد_بی‌انتها
  7. khas

و خدایی که در این نزدیکی‌ست مجموعه اشعار: ناکجا آباد بی‌انتها این مجموعه شعر فقط در سایت #انجمن_رمان98 به اشتراک گذاشته می‌شود؛ و کپی فقط با ذکر نام نویسنده و منبع مجاز می‌باشد. #زینب_معصومی_ثانی #ناکجاآباد_بی‌انتها
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا