خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

ZaHRa

مدیر برتر + نویسنده‌ی برتر
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
رویایتان هرچه هست متعلق به شماست، نه من. مجبور نیستید چیزی را توجیه کنید، چون تا زمانی که به دنبال تایید و تصدیق دیگران نباشید نیازی به اجازه آنها ندارید. در واقع، وقتی این نکته را درک کنید و به این باور برسید که نیازی نیست رویایتان را برای بقیه توجیه کنید و برایش دلیل بیاورید، آن‌وقت است که به طور واقعی وارد مسیری شده‌اید که به آن کس که مقدر شده باشید ختم می‌شود. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۱۰)

شرمنده نباش دختر | ریچل هالیس

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
رفتارهایتان شیوه‌ای استک ه هر روز و به طور مداوم از خودتان بروز می‌دهید. رفتارهایتان عادت‌های شما هستند؛ کارهایی که می‌کنید، حرف‌هایی که می‌زنید و طوری که زندگی‌تان را می‌گذرانید. آنچه باید در مورد رفتارهایتان بدانید این است که همه یک نوع انتخاب هستند. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۱۰۹)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
چه می‌شود اگر به راهتان ادامه دهید؟ چه می‌شود اگر به خودتان باور داشته باشید؟ و نه فقط شما، اگر تمام زنان در سرتاسر دنیا تصمیم بگیرند تصورات خود را از کسی که هستند جایگزین انتظارات دیگران کنند، چه می‌شود؟ (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۱۲)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
بگذارید صادقانه بگویم، باید خیلی پوست‌کلفت باشید که بتوانید به توهین‌ها و حرف‌های نامربوطی که مردم در اینترنت می‌زنند بی‌توجه باشید و اهمیت ندهید؛ برای من چند سال طول کشید تا جرئت صحبت در مورد رویاهایم را پیدا کنم. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۲۸)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
اکثر زنان بدون در نظر گرفتن محیطی که در آن بزرگ می‌شوند، یاد می‌گیرند که برای یک زن خوب بودن باید به چشم بقیه خود به نظر برسند. مشکل ماجرا اینجاست که با این کار اجازه می‌دهید دیگران ارزش شما را تعیین کنند. تعجبی ندارد که نصف زنانی که من می‌شناسم از اضطراب و افسردگی رنج می‌برند. آنها زیر فشار موج انتظارات و نظرات دیگران غرق شده‌اند. به ما یاد داده‌اند که اگر دیگران از ما راضی نباشند هیچ ارزشی نداریم، اما من مخالفم. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۳۷)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
پیشرفت شخصی برای همه به یک شکل نیست، باید با شخصیت شما جور باشد و به شیوه‌ای انجام بگیرد که مناسبتان است. در غیر این صورت جواب نمی‌دهد و اثربخش نخواهد بود. در مورد هدفتان جدی و در مورد راه رسیدن به آن انعطاف‌پذیر باشید. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۵۸)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
من دوست شما ریچل هستم و می‌گویم که من دوران سخت و دردناکی را پشت سر گذاشته‌ام؛ می‌گویم با من بدرفتاری شده، احساس زشت‌بودن و بی‌ارزش بودن و کافی نبودن داشته‌ام، آن هم به هزاران شکل مختلف، اما تصمیم گرفتم زندگی‌ام را اصلاح کنم. من زندگی‌ام را اصلاح کردم و بارها و بارها علیه دروغ‌ها و باورهای اشتباه جنگیدم. با نگاه به حقیقت، چنین قدرتی را به دست آوردم، نه با توجه کردن به نظرات دیگران. شما هم می‌توانید این کار را بکنید. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۶۵)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
اگر آگاهانه تصمیم بگیرید که بدون اهمیت دادن به نظرات و افکار دیگران زندگی کنید، بهترین و رهایی‌بخش‌ترین تصمیم زندگی‌تان را گرفته‌اید. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۹۹)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
آیا تا به حال لحظه‌ای را تجربه کرده‌اید که در آن با انگیزه و پرانرژی آماده حرکت به سوی هدفتان باشید؟ شاید می‌خواستید وارد مسیر کاهش وزن شوید، شاید می‌خواستید ادامه تحصیل بدهید، شاید داشتید برای شرکت در نیمه‌ماراتن تمرین می‌کردید. هرچه بود آماده انجام دادنش بودید و ناگهان… ناگهان یک نفر سر راهتان قرار گرفت. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۱۵۷)

ZaHRa

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
19,048
زمان حضور
74 روز 17 ساعت 23 دقیقه
نویسنده این موضوع
خواهران من! بین شما و مقصدی که می‌خواهید به آن برسید تنها یک چیز وجود دارد و آن هم میل و خواسته خود شماست. (کتاب شرمده نباش دختر – صفحه ۱۸۲)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا