خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

goli.e

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3,635
زمان حضور
48 روز 13 ساعت 42 دقیقه
یه رمانه دختره اسمش سورانه خانوادش خیلی تعصبین بعد دختره عاشق یه نفر به اسم رضا میشه که خیلی دختر بازه با دخترای پولدار دوست میشه تا پول بچاپه اسمش چیه؟
رمان سوران سرد باید باشه اگر اشتباه نکنم

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

نیوشا

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 2 دقیقه
سلام من دنبال یه رمان میگردم که یه پسر حاجی که خیلیم سر به هواست با زن برادر بیوش ازدواج مجبور میشه ازدواج کنه کسی اسمشو میدونه؟؟؟؟

hani_h_a

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
388
زمان حضور
3 روز 1 ساعت 55 دقیقه
سلام
خلاصه رمانی ک دنبالشم اینجور بود ک یه دختر بود بخاطر اینکه از سخت گیری پدر و مادرش خلاص بشه با ی پسر ازدواج کرده بود و بعد از ی ماه متوجه شده بود ک اون پسر رو نمیخواد اسم پسره فرزاد بود اگ اشتباه نکنم و اسم دختره هم بهار و پدر و مادر بهار راضی نمیشن ک طلاق بگبره و پسره هم برای جدا نشدن از بهار هر بار ی دلیل الکی میاره بهار هم بخاطر اینکه پول برای گرفتن وکیل نداره از استادش یعنی بهراد بهزاد کمک میگیره.

Leila1785

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
8 دقیقه
سلام

ی چند سال پیش ی رمانی خوندم که دختره دم در خونش دزدیده میشه و اونو ی جای میبرن زندونی میکنن بعدش اونجا جشن میگیرن و پلیس میاد پسره داخل اتاق میره.خوب بیاد نمیارم. ولی اونارو باهم میگیرن دختره داخل کمد قایم شده بود پسره خبر نداشت باهم میبرن کلانتری مجبورشون میکنن که با هم زندگی کنن پسره چون اونو مقصر میدونه میزاره کارای خونه و به برادر کوچیکش که مثل پسرشه برسه و فک کنم اونو میزد .و ی چیز دختره چون پدرش بدهی داش دزدیده شد

Whisper

مدیر آزمایشی تالار ویرایش
ویراستار انجمن
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
11,361
زمان حضور
96 روز 7 ساعت 39 دقیقه
سلام

ی چند سال پیش ی رمانی خوندم که دختره دم در خونش دزدیده میشه و اونو ی جای میبرن زندونی میکنن بعدش اونجا جشن میگیرن و پلیس میاد پسره داخل اتاق میره.خوب بیاد نمیارم. ولی اونارو باهم میگیرن دختره داخل کمد قایم شده بود پسره خبر نداشت باهم میبرن کلانتری مجبورشون میکنن که با هم زندگی کنن پسره چون اونو مقصر میدونه میزاره کارای خونه و به برادر کوچیکش که مثل پسرشه برسه و فک کنم اونو میزد .و ی چیز دختره چون پدرش بدهی داش دزدیده شد
شبیه گناهکاره!

S.mohamadi

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 13 دقیقه
سلام خسته نباشید. من دنبال یه رمان میگردم داستانش اینجوری بود که پسره پلیس اداره مبارزه با موادمخدر بود فکر کنم اسمش شهاب بود با مادرش و خانواده خالش تو یه ساختمون زندگی میکردن و عاشق دختر خالش بود ولی کسی نمی‌دونست چون دختر خالش از بچگی تومور داشت و اونا خیلی بهم نزدیک بودن ودختر از حالت بچه بودن خارج نشده بود بقیه فکر میکردن مثل خواهر و برادرن پسره یه خواهرم به نام شیدا داشت که بچه دار نمیشد برای همین با شوهرش که دوست برادرش میشد دائم دعوا داشتن بعد یه مدت پسره به اجبار با یکی از همکاراش ازدواج میکنه اما رابـ*ـطه ی خوبی نداشتن و طلاقش میده زنش هم به درون میگه پسره معتاده برای همین اخراجش میکنن

_mah_

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸
امتیاز واکنش
48
زمان حضور
4 روز 9 ساعت 45 دقیقه
سلام

سلام :flowerb:
«منی دیگر» رو چک کنید.

Maryam.k.7110

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
1 ساعت 5 دقیقه
سلام اسم رمانیو میخوام که دختره اول رمان متوجه میشه نامزدش پسر خاله برادرشه هز طریق برادری که خبر نداشته برای انتقام اومده بعد اون طی اتفاقاتی دختره میافته زندان و یه سرگرد فکر کنم اسمش اریا شاهین بود بهش کمک میکنه ازاد بشه از طریق اینکه مثلا با خلافکارا همکاری میکنه

rominaporamini

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
5 ساعت 43 دقیقه
سلام
من چند وقت پیش یک رمان خوندم اسمشو یادم نمیاد میشه اسمشو بگید
موضوع درباره یک دختر اربابی بود که عاشق راننده شون میشه ولی پسر پولدار بوده و بخاطر انتقام امده تو این روستا اخرش دختره میفهمه وقهر میکنه میخواد طلاق بگیره و پسر پاهاش مشکل پیدا کرده بود و عمل میکنه خوب میشه و پسر با دختر حرف میزنه و اخرش به هم میرسن

Maryam.k.7110

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
1 ساعت 5 دقیقه
سلام اسم رمانیو میخوام که دختره اول رمان متوجه میشه نامزدش پسر خاله برادرشه هز طریق برادری که خبر نداشته برای انتقام اومده بعد اون طی اتفاقاتی دختره میافته زندان و یه سرگرد فکر کنم اسمش اریا شاهین بود بهش کمک میکنه ازاد بشه از طریق اینکه مثلا با خلافکارا همکاری میکنه
دریای پوشالی

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا