خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

fatimarafiee19

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 31 دقیقه
سلام خلاصه ی خیلی کوتاه رمان اینه که یه دختره کنکور داده و در حال حاضر بیکاره عاشق نقاشیه اما خانواده‌ش مخالفن و اونم دانشگاه نرفته عاشق دویست و شش قرمزه ولی باباش براش پیکان گوجه ای میخره و یک مادربزرگ مریض داره که خانواده تصمیم میگیرن اونو بفرستن بره روستا که مراقب مادر بزرگه باشه اونجا با یه دکتری آشنا میشه و... آخرسرم ازدواج میکنن کسی میتونه راهنماییم کنه؟
فراموشی مادربزرگ

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

fatimarafiee19

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 31 دقیقه
سلام چندین ساله دنبال یک رمانی هستم ک یک دختر ساده عاشق پسری میشه و پسره به بدترین شکل ممکن ولش میکنه. دختره هم ک خیلی درسخون بوده میره خارج و اونجا ادامه تحصیل میده و نخبه ی ریاضی یا فیزیک شناخته میشه و پسره میره خارج پیشش. اگ اسمشو میدونین بهم بگین ممنون♡
شهربازی

mohadesw

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
24 دقیقه
‌ ‌‌‌ ‌
سلام.دختره توی دانشگاه عاشق یه پسر میشه توی مهمونی لباس شیک میپوشه به پسره اعتراف می‌کنه ولی پسره ردش می‌کنه و میگه تو پول نداری و منم نمیخوامت
بعد دختره وسایلشو جمع می‌کنه برمیگرده به زندگی سابقش که پولدار بوده یه شرکت میزنه که خیلی معروف میشه ولی کسی تا حالا رییسش و ندیده البته دختره اونجا بوده ولی هیچکس نمی‌دونسته دختره رییسه دیگه پدر بزرگش دنباله دختره میگرده ولی دختره همش فرار می‌کنه ازشون بعد برای گرفتن مدارک با کلی بادیگارد می‌ره دانشگاه فک همه میفته رو زمین پسری که ردش کرده بودم دنبالش میافته
اسم این رمان چیه خیلی دنبالشم

fateme ;;;;;

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
5 دقیقه
من یه رمان خوندم راجع‌به دختری که از بچگی خانوادش اون و پیش پدر بزرگ و مادربزرگش گذاشتن و بعد با دوستش رشته حقوق تهران قبول میشه، کسی اسمشو می‌دونه

گل گندم

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
3 ساعت 16 دقیقه
دنبال یه رمانم .دختره تپله توی راه مدرسه یه مرد سیاه پوش رومیبینه بعداز مدتی اون مرد سیاه پوش میادخواستگاریش که پلیس هم هست اسمش علی بوده فکرکنم .علی به خاطر محافظت ازدختره طلاقش میده اونم با دوستش وشوهرش میره یه شهردیگه اونجادرس میخونه مهماندارهواپیمامیشه.آخرشم با علی دوباره ازدواج میکنه

نرگس رضازاده

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
63
زمان حضور
21 ساعت 26 دقیقه
سلام من یه رمان خیلی وقت پیش خوندم
ی
دوتا خواهردوقلو‌بودن که یکی از اونا ازدواج کرده بود و شب عروسی برادرش فک‌کنم با ی پسره مچشو توخونه میگیرن ولی اون قل مجردش خودشو جای خواهرش جا میزنه تا زندگی خواهرش خراب نشه،لطفا اگه اسم شو میدانید بگید خیلی وقته دنبالشم
فکر کنم تاوان گنـ*ـاه خواهرم باشه

رقی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
9 دقیقه
رمان درباره دختری هست ک توسط الیاس اذیت می‌شده بعدش با نقشه الیاس به یه پسر ک اسمش یادم رفته فروخته میشه پسره دختر رو اذیت میکنه و....
بعدش دختره با کمک برادر پسره ک اسمش سرکان بود و زن اون فرار میکنه برمیگرده ایران و اون موقع حامله بوده دوتا دوقلو اسماشون رو آفرین و آرتین میزاره فک کنم الان نه اسم دختره یادمه نه پسره اسم رمانم یادم نیس

Sfmir

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
6 دقیقه
یه رمان فانتزی بود که یه دختره انگار تو جنگل بزرگ شده یا یه چی شبیه این و عاشق یه گرگ میشه فک میکنم... اما اتفاقات زیادی واسش میفته و با یه شیطان دوست میشه و باعث میشه شیاطین بر اونا تسلط پیدا کنند اسم یکی از اون شیاطین هم آرگوت بود...کسی اسمشو میدونه؟؟ خیلی هم جلد داشت و طولانی بود ممنون میشم بگین اسمشو

anialzi

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
16 دقیقه
سلام
اسمایی که میگم نمیدونم درستهیا نه جون چیزی یادم نیس
یه پسره بود فک کنم اسمش سامیار بودش که واسه انتقام یه دختری به نام یکتارو بهش یاد‌ داد بره زندگیه یه زوج رو به هم بزنه دختره عم میره تا باشوهر اون زنه ارتباط برقرار کنه شوهره عم میگه نمیدونم چرا حس خوبی بهت دارمو فلان
که اخرش متوجه میشن این زوجه تقصیری نداشته
بعد اون دختری که میخواسته زندگیه اون زوجو‌خراب کنه عم عاشق همون سامیاره میشه که واسه انتقام فرستادش جلو اعترافم میکنه بهش ولی سامیار‌میکه من نمیتونم به دختری مثل تو اعتماد کنم دختره عم هی میگه تو‌خودت با تهدید ازم خواستی که اینکارارو کنم
ممنون میشم اگه اسم رمانشو بگید

mobinakaabi

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
21 دقیقه
یه رمان خوندم یه دختری به اسم نفس چهارتا داداش داره ساشا و پاشا و آرتام و آرشام نفس جهشی خونده 17 سالشه و یه هفته دیگه دانشگاه میره آرتام و ارشام دوقلو هستن همین دیگه چیزی یادم نمیاد اگه میشه اسم رمانش بگید

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا