خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Jxdkdkksiksjss

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
4 ساعت 36 دقیقه
سلام ببخشید من دنبال یه رمان میگردم که دختره عاشق حیوانات و حیوانات زیادی توی حیاط خونشون داره و از شون نگهداری میکنه و پسر عموش کمکش میکنه با گذشته زمان دختره بزرگ میشه و عاشق هم میشن و بعد میرن آزمایش خون پسر متوجه میشه که سرطان داره برا همین به دروغ به دختره میگه بچه دار نمیشن و ازدواجشون به هم میخوره و دختره افسردگی میگیره و تصمیم میگیره بره قطب جنوب و اونجا با یه خلبان آلمانی آشنا میشه و عاشق هم میشن و ازدواج میکنن لطفا اگه اسمشو میدونید بگید

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

• عالی
Reactions: Deana

f_shariat

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 دقیقه
سلام و وقت بخير خدمت تماميه دوستان عزيز
من حدوداً ٨-١٠ سال پيش يك رمان از اين سايت خوندم كه موضوعش فكر كنم عاشقانه بود ،
داستان دختر خانمي بود كه عشق رفتن از ايران بود ،و هيچ دليلي نداشت كلا خوش گزوني با دوستانش بود و كنكور داشت ،
به سرش ميزنه كه با كسي ازدواج كنه و بره خارج و ازش جدا بشه
حالا به هر ترفندي شده
يك شب توي دورهمي با دوستانش ،يك پسر رو ميبينه و باهاش صحبت ميكنه و معامله ميكنه كه اون پسر اين كار رو براش انجام بده،
بعداز ازدواج ناخواسته عاشق پسر ميشه
و همچنان پيگير رفتن بود
و زماني كه همه چيز جور ميشه كه بره خارج از كشور ،
همسرش به بهانه كار تنهاش ميزاره
و دختر پروازش انجام ميشه
به محض رسيدم به كشور مد نظرش حس تنهايي ميكنه
و يه صدايي ميشنوه كه يكي داره صداش ميكنه
وقتي برميگرده ميبينه همسرشه كه اونجاست و
و ميفهمه كه اون هم عاشق شده و باهم زندگي ميكنن.

لطفاً اگر كسي اسمش رو ميدونه بهم بگه
اسم رمان قرار نبود هست نوشته هما پور اصفهانی

• عالی
Reactions: Deana

Ggg

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
4 دقیقه
سلام وقت بخیر یه رمان خوندم که دختره چاق و تنبل بود هیچ خاستگار ی نداشت و یه عمه داشت که چند شوهر کرده بود که یا مرده بودن یا طلاق

دختره با داداش دوستش رابـ*ـطه برقرار میکنه و پسره اخر ازش خاستگاری میکنه و همه تعجب میکنن که برا دختره خاستگار اومده

لطفاً اسم رمان بگین

Asal57

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
10 دقیقه
سلام من یه رمان خونده بودم و اسمشو یادم نیست موضوعش این بود که پسره صاحب یک شرکت بود و عاشق یکی از طراحای شرکتش شد که خانواده خیلی مذهبی داشت (اسم پسره مسیحا و اسم دختره ماهور بود)

pegah.hn

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
54 دقیقه
سلام من دنبال یه رمان میگردم که دختره از خارج برگشته بود از جایی که پدرش اون و از بچگی فرستاد تا توی یه خوابگاه درس بخونه. حالا برگشته با کلی خاطره تلخ.
این دختره یه دختر عمویی داره که فک کنم اسمش ماهرخ بود ولی ماهی صداش میکردن. ماهرخ با یه پسری نامزد میشه. این دختره باباش میخواسته بهش بی احترامی کنه اما فرار میکنه دختره و میره پیش نامزد ماهی اونم فراریش میده تو یه روستا و ...

ممنون میشم اگه اسمشو بگید
سلام من دنبال یه رمان میگردم که دختره از خارج برگشته بود از جایی که پدرش اون و از بچگی فرستاد تا توی یه خوابگاه درس بخونه. حالا برگشته با کلی خاطره تلخ.
این دختره یه دختر عمویی داره که فک کنم اسمش ماهرخ بود ولی ماهی صداش میکردن. ماهرخ با یه پسری نامزد میشه. این دختره باباش میخواسته بهش بی احترامی کنه اما فرار میکنه دختره و میره پیش نامزد ماهی اونم فراریش میده تو یه روستا و ...

ممنون میشم اگه اسمشو بگید
اسم رمان ناگفته ها

mahakkk

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
22 دقیقه
سلام خلاصه ی خیلی کوتاه رمان اینه که یه دختره کنکور داده و در حال حاضر بیکاره عاشق نقاشیه اما خانواده‌ش مخالفن و اونم دانشگاه نرفته عاشق دویست و شش قرمزه ولی باباش براش پیکان گوجه ای میخره و یک مادربزرگ مریض داره که خانواده تصمیم میگیرن اونو بفرستن بره روستا که مراقب مادر بزرگه باشه اونجا با یه دکتری آشنا میشه و... آخرسرم ازدواج میکنن کسی میتونه راهنماییم کنه؟

zizigulu1999

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 13 دقیقه
♪به نام ایزد یکتا♪
با سلام خدمت کاربران گرامی!
این تاپیک به دلیل پیدا کردن رمان هایی که شما خلاصه ای از اون میدونید اما اسمش رو بخاطر نمیارید، زده شد تا شما راحت تر باشید!
رعایت قوانین، اجباریست!
در صورت رعایت نکردن، به کاربر اخطار داده میشه!
قوانین:

• سعی کنید هرچیزی که از خلاصه به یاد دارید با ذکر جزئیات بنویسید تا دوستان رو در پیدا کردن سریع و راحت تر رمـان یاری کنید.
  • قبل از گفتن اسم رمان بگردید و ببینید کسی اسمش رو نگفته باشه، بعد پاسخ بدید!
  • تا وقتی مطمئن نیستید جواب ندید!
  • برای تاکید بر پیدا کردن رمان مورد نظر، لازم نیست دوباره پست بفرستید و خواهش و التماس کنید!
  • از دکمه ی تشکر استفاده کنید.
  • برای پاسخگویی حتما از "نقل قول" استفاده کنید!
  • خلاصه ی تکراری نذارید لطفا!
  • به اسم تاپیک دقت کنید؛ این تاپیک برای رمان هایی هست ک شما اسمش رو نمیدونید اما خلاصش رو به یاد دارید، نه رمان های درخواستی شما!
  • اگر دیدی کاربری پاسخ اشتباهی داده، فقط کافیه اون رو با عنوان"پاسخ اشتباه" گزارش بزنید تا پاسخ اشتباه پاک بشه، اگرهم پاسخ درست رو میدونید کافیه دکمه "نقل قول" پست کاربری که خلاصه رو ارسال کرده رو بزنید و جواب بدید، هرگز پاسخ اشتباه رو نقل قول نکنید تا پاسخ درست بدید!
  • اگر دیدید کسی این قوانین رو نقض کرد، دکمه گزارش رو بزنید!
  • برای ابراز خوشحالی به کسی که پاسخ شمارو داده، فقط از دکمه تشکر استفاده کنید و نظری ارسال نکنید!
پیشاپیش سپاس از همکاریتون؛
موفق و پیروز:rose:

" تیم مدیریت انجمن رمان 98"
سلام من دنبال رمانی هستم که توی برنامه به صورت انلاین نوشته میشد
دختری از یه خانواده ثروتمند که رشته پزشکی رو رها کرده بود و نامزدیش با اذرخش پسرعموش رو بهم زده بود و با ارثیه اش ارایشگاه معروفی رو راه اندازی کرده بود و از خانواده طرد شده بود
و پسری که پلیس بود و به عنوان جاسوس وارد زندگیه این دختر شده بود تا ربط این دختر و مظنون پرونده اش رو مشخص کنه ولی عاشقش شد، بعدن مشخص شد مظنون توی ارایشگاه مرده و این دختر از ترس مشکلاتی که براش پیش ممکن بود بیاد جنازه اون رو پنهون کرده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zizigulu1999

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 13 دقیقه
سلام یه رمان انلاین بود که دختره از رشته پزشکی انصراف داده بود و نامزدیش با پسر عموش اذرخش رو بهم زده بود و خانواده اش اون رو طرد کرده بودن، اون هم با پولش یه ارایشگاه معروف رو تاسیس کرده بود
و یه پسره پلیس بود وارد زندگیش به عنوان پلیس مخفی شده بود چون دختره مظنون پرونده پسره بود، اما پسره عاشقش میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lili.mk

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
2 دقیقه
سلام
ی رمان انلاین بود پسره بجای خواهر دقلوش به سرزمین دیگه میره که خواهرش قراره با ولیهد اون سرزمین ازدواج کنه اما ولیهده عاشق پسره میشه تا اینکه خواهرهروز عروسی میاد به سرزمین ولیهد و برادره میره دریا و دزد دریایی میشه اسم کشتیش هم رز سیاه بود بعدا ولیهد پیداش میکنه خواهرش مرده فکر کنم و ولیهد دوتا بچه داره از خواهر دوقلو پسره که یکیش دختره و یکی پسره

ss@j

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
27 دقیقه
سلام.
یه رمان بود اسم پسره آرشام بود اسم دختره یادم نمیاد دختره میره ماشین پسره رو خراب میکنه بعد آرشام تصادف میکنه و چسم هاش رو از دست میده.
لطفا اسم رمان رو بگید
ممنون✨

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا