خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

شایان شاهانی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
2 ساعت 4 دقیقه
سلام
من دنبال رمانی هستم که دختری با پدرش که آموزش موسیقی میده در ساختمانی با خانواده دایی هایش زندگی میکند وعاشق پسر دایی بزرگ خودشه که اونو دوست نداره و مسخره اش میکنه بر اثر اتفاقی که میافته پدرش رو پسری میکشه و مجبور میشه با یکی از پسر دایی هایش ازدواج کنه و اونهم بهش شک کرده و اذیتش میکنه اگه یه همچین رمانی می شناسید بگید

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

آخرین ویرایش:

poraz 009

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 25 دقیقه
سلام من قسمتی از ی رمان خودندم که اسم از شخصیت ها برده نشد درمورد پسری از دانشگاه حوزه علمیه و دختری شیطون داخل تله کابین گیر میوفتن میشه اسمشو بگید ؟

Family

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
21 دقیقه
سلام یه رمان بود که پسره بخاطر نامردی عشقش در روز عروسی افسرده و آدم عصبی شده
روزی یه دختر رو بجای عشقش اشتباه میگیره
مادر پسره به دختره میگه بیا با پسرم ازدواج کن دختره نمیکنه بعد ازش خواهش میکنه پس بیاد باهاشون شمال تا حال پسره خوب سه دختره دبیرستانی هم هست می‌ره شمال پسره خوب میشه عاشق هم میشه میشه اسمشو بگید

هانی5858

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
28 دقیقه
سلام من یه رمان خواندم که دختره از دانشگاه میاد میبینه پدرش خودکشی کرده می‌ره خونه‌ی دوست پدرش زندگی می‌کنه بعد از چند سال زن ِدوست پدرش میمیره با دوست پدرش ازدواج می‌کنه و اینکه داخل شرکت اختلاس می‌کنه یکی از سهام دارا می‌فهمه کلی کتکش میزنه ، سهام داره زن و بچه ‌اش مردن بعد می‌فهمه خواهر ناتنیش زن این سهامدارست
سلام کسی نفهمید اسم این رمان چیه منم دنبالشم؟

هانی5858

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
28 دقیقه
سلام من یه رمان خواندم که دختره از دانشگاه میاد میبینه پدرش خودکشی کرده می‌ره خونه‌ی دوست پدرش زندگی می‌کنه بعد از چند سال زن ِدوست پدرش میمیره با دوست پدرش ازدواج می‌کنه و اینکه داخل شرکت اختلاس می‌کنه یکی از سهام دارا می‌فهمه کلی کتکش میزنه ، سهام داره زن و بچه ‌اش مردن بعد می‌فهمه خواهر ناتنیش زن این سهامدارست

sarvenaz18

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
3 ساعت 17 دقیقه
سلام من دنبال ی رمان هستم که درباره یک دختری بود که با یک پسر نامزد کرده بود بعد پسره پدرش میمیره مجبور میشه با دختر بره روستا اونجا دقیق یادم نیست ولی فک کنم یکی رو میکشه برای همین فراریش میدن دختره هم مجبور میشه با دایی یا عموی پسره ازدواج کنه

هانی5858

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
28 دقیقه
سلام کسی می دونه اسمش چیه

دلارام راد

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
816
زمان حضور
4 روز 6 ساعت 2 دقیقه
دوستان یه رمان هست که فقط یه بخش ازش رو به خاطر میارم که دختره صبح رفت سر میز که صبحونه بخوره به قدری خسته بود که خوابش برد سرش رفت تو کاسه سوپ، ژانر طنز هم داشت داستان، کسی میدونه اسمش چیه؟

MaRjAn

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب

امتیاز واکنش
31,681
زمان حضور
216 روز 18 ساعت 10 دقیقه
سلام دوستان من دنبال ی رمان هستم که دختره اسمش رومیسا ست و خواهرش که اسمش کلیسا بوده تو بچگی توی دریا غرق میشه و مادرش رومیسا رو مقصر می‌دونه و ازش دوری می‌کنه
رومیسا مشکل قلبی داره و حاضر به عمل نیست تا اینکه با متخصص قلب به اسم امیرحافظ آشنا میشه که باعث این آشنایی پدر رومیسا ست و این دونفر عاشق هم میشن
در ضمن رومیسا سه تا دوست داره به نامهای باران و لنا و زهرا که زهرا بخاطر اینکه ی پسری به اسم مهرزاد رو دوست داشت و باباش مخالف بود و میخواست اونو بزور به عقد کس دیگه ای دربیاره که اون طرف به زهرا بی احترامی می‌کنه و زهرا خودکشی می‌کنه بعدشم مهرزاد خودشو سر قبر زهرا میکشه لطفا راهنماییم کنید اسم رمان چیه
فایل کامل این رمان موجود نیست و تو یکی از اپ‌های مجازی داره تایپ میشه
اسم رمان: لواشکم

B.sh

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 34 دقیقه
سلام وقتتون بخیر من دنبال رمانی میگردم که خلاصش اینطوریه که اسم دختره نفسه ولی اسم پسره یادم نیست اینا با هم دیگه دختر عمو پسرعمو هستن و از هم دیگه بدشون میاد و پدر مادر دختره هم توی اتش سوزی مردن و دختره دانشگاه تهران درمیاد و کنار خانواده عموش میمونه و اخر سر دوتاشون عاشق هم میشن و پسره روز عروسی دختره بهش میه که دوسش داره

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا