خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: اروین_یالوم

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

"آخرین پاداش مُرده، این است که دیگر نمی میرد." چون خیر و خوبی از بین رفته پس چیزی برای مُردن(از بین رفتن) نمیماند. #اروین_یالوم ☆وقتی_نیچه_گریست
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر رازم را مسکوت نگه دارم، آن راز زندانی من است؛ اگر بگذارم از دهانم خارج شود، این منم که زندانی آنم. بار درخت سکوت، میوهء آرامش است. ☆ درمان ‌شوپنهاور #اروین_یالوم
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر نمیخواهیم بازیچه دستان هر فرومایه ، و مایه تمسخر هر نادانی شویم اولین قانون خویشتن داری و تنهایی است ... ☆ درمان شوپنهاور #اروین_یالوم
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

راهی پيدا كردم كه از دوباره صدمه خوردن مصون بمانم: اگر نگذارم كسی برايم اهميت پيدا كند، ديگر چنين فقدانی را تحمل نخواهم كرد. ☆مامان و معنی زندگی #اروین_یالوم
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...در می یابند‌ که در سراسر عمر عاریتی و گذرا زیسته اند. آن ها متعجب خواهند شد وقتی بفهمند همان چیزی که اجازه دادند بدون لـ*ـذت و قدردانی سپری گردد، همان زندگی شان بوده است. بنابراین، بشر با حیله ی امیدوار بودن فریب خورده و در آ*غو*ش مرگ می رقصد ... ☆دروغگویی روی مبل #اروین_یالوم ‌ ‌‌‌ ‌
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ آیا از خود پرسیده‌اید چه کسانی ایمن، آسوده و همیشه خوش‌رو هستند؟ من پاسخ می‌دهم: تنها آن‌ها که فاقد روشن بینی‌اند: مردم عامی و کودکان ☆هنگامیکه_نیچه_گریست #اروین_یالوم
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا