خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: قلمِ_گل

1. goli.e

کامل شده یک قلب سیاه | goli.e کاربر انجمن رمان ۹۸

گاهی آدما مجبور میشن انتخاب کنن اما نه بین بهتر و بهترین ... یا حتی بد و بدتر ... مجبور به انتخاب بین دوتا بهترین میشن ... یه انتخاب خیلی سخت ... اونجاس که قید همه چیزو میزنن و از یه جاده خاکی بین این دوراهی عبور میکنن و دقیقا وقتی از مرزش رد بشن دیگه قلب و احساسی نمیمونه ... #قلمِ_گل
  2. goli.e

...نیست از چه آدمایی زخم خوردی تا مقاوم‌شی در برابر حمله ها و ضربه ها... اصلا اهمیتی نمیده که چقدر از شبتو با بغض و گریه سر کردی ... اما وقتی که اسمش تو ذهنت میپیچه نفس‌هات منقطع میشه و دلت هوای خاطراتو میکنه ... آره اون واژه که مدام میاد تو ذهنت و خنجر میزاره رو گلوت اسمش "دلتنگیه"... :) #قلمِ_گل
  3. goli.e

..."امید" آدمایی که قلبشون تاریکه دیگه دلیلی برای امید و امیدواری ندارن. فقط دلایلی برای خودخوری دارن... دیگه هیچ انگیزه ای براشون نمونده که بجنگن و وقتی زمین خوردن بلند شن ... اما این ادما یه تفاوت اساسی دارن ... قدرت "اراده" و وای به حال کسایی که بخوان بر علیهشون این قدرتو استفاده کنند ...
  4. goli.e

...دوستشن، یه خنجر بزرگ توی گردنش فرو میکنن... کسایی که میگفتن بی تو میمیرم ترکش میکنن ... و دقیقا همون روز تموم کائنات دست به دست هم میدن تا اون قلب سیاه تر از همیشه بشه و دیگه کار نکنه ... چرا از کار بیوفته ؟ چون بعد از اون روز فقط یکبار فکر میکنه که ... من خواستم، تلاش کردم ولی نذاشتن... #قلمِ_گل
  5. goli.e

...به طرف در میرم و میگم : امروز قراره کلی خوش بگذره دختری با یک قلب سیاه !... _درسته قلبم سیاهه ! درسته که یه دیوونه ام ! ولی واسه کسی که خودمو برای خودم قبول کنه حاضرم جونمو هم بدم :) من آدم خیلی خیلی خیلی بدیم اما... برای کسی که به خاطرم حاضره خودشو تو خطر قرار بده از جونم مایه میذارم ...
  6. goli.e

...درد نداره ، این درد داره که میبینی قبل از تغییر چه آدمایی بودن . این عذابت میده که دیگه اون آدم قبلی که کلی دوسش داشتی رودیگه نمیبینی ، بجاش با یه آدمه جدید رو به رو میشی که قلبش سیاه شده . منظور از سیاه شدن این نیست که آدم بدی شده منظور اینه که دیگه هیچ احساسی و نمیفهمه و درک نمیکنه. #قلمِ_گل
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا