خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

A.B2

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
261
زمان حضور
22 ساعت 24 دقیقه
نام رمان: بی طرف
ژانر: سـ*ـیاسی، روانشناختی، جنایی، عاشقانه.

خلاصه:
داستان حول محور کشوری به نام "حزب" می‌چرخه، کشوری که در جنگ با دشمنی به نام "رسانه مرجع" می‌باشد، داستان درباره مردی بی نام (که بعداً نامش مشخص میشود) و زنی به نام ورونیکا همکار مرد بینام و دیگر افراد حزب می‌باشد، شخصیت اصلی که فردی بی نام هست و در داستان با ضمیر "او" شناخته میشود، فردی هست که با توجه به اتفاقات زندگی اش بین دو طرف افراد، بی طرف شده است، او نه طرفدار حزب هست و نه حامی رسانه مرجع، اما با این حال او در هردو قسمت بوده است، او بعد گذشته ایی ناگفته، هم اکنون در اداره ایی کار میکند، در آنجا با ورونیکا آشنا میشود و داستان روایت می‌شود. هردوی حزب و رسانه مرجع دارای مراتب هستند، از جمله: حزب محدودیت، حزب اعلامیه و...

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

MĀŘÝM

مدیر آزمایشی تالار دین و مذهب
ناظر کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
7,625
زمان حضور
44 روز 6 ساعت 23 دقیقه
نام رمان: بی طرف
ژانر: سـ*ـیاسی، روانشناختی، جنایی، عاشقانه.

خلاصه:
داستان حول محور کشوری به نام "حزب" می‌چرخه، کشوری که در جنگ با دشمنی به نام "رسانه مرجع" می‌باشد، داستان درباره مردی بی نام (که بعداً نامش مشخص میشود) و زنی به نام ورونیکا همکار مرد بینام و دیگر افراد حزب می‌باشد، شخصیت اصلی که فردی بی نام هست و در داستان با ضمیر "او" شناخته میشود، فردی هست که با توجه به اتفاقات زندگی اش بین دو طرف افراد، بی طرف شده است، او نه طرفدار حزب هست و نه حامی رسانه مرجع، اما با این حال او در هردو قسمت بوده است، او بعد گذشته ایی ناگفته، هم اکنون در اداره ایی کار میکند، در آنجا با ورونیکا آشنا میشود و داستان روایت می‌شود. هردوی حزب و رسانه مرجع دارای مراتب هستند، از جمله: حزب محدودیت، حزب اعلامیه و...
باسلام، ناظر شما خودم
منتظر ایجاد گفتگو باشید.
به امید موفقیت شما...:good_luck:

• عالی

Nasim faramarzi

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
8
زمان حضور
12 ساعت 32 دقیقه
با سلام وخسته نباشید
درخواست ناظر دارم .

اسم رمان
: پاییز
نویسنده: نسترن فرامرزی
ژانر:عاشقانه،اجتماعی

خلاصه: پاییز صدر دختری با روحیه آرام و مهربان که از بچگی نشان شده ی پسر دایی اش عماد است . داستان روایت گر عشقی به ظاهر ساده و بی دردسریست که انتهای خوبی دارد ولی با خیـ*ـانت عماد ،عشقی که زبانزد خاص و عام بود یک شبه آتش میگیرد و از آن خاکستر قلب دخترک به جا میماند . پاییز مجبور به ترک دایره ی امن زندگی اش میشود و تکه های شکسته ی عشق از پاییز پاییز دیگری میسازد.

ناظر پیشنهادی: صلاح دید مدیریت

MĀŘÝM

ناظر کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
7,625
زمان حضور
44 روز 6 ساعت 23 دقیقه
با سلام وخسته نباشید
درخواست ناظر دارم .

اسم رمان
: پاییز
نویسنده: نسترن فرامرزی
ژانر:عاشقانه،اجتماعی

خلاصه: پاییز صدر دختری با روحیه آرام و مهربان که از بچگی نشان شده ی پسر دایی اش عماد است . داستان روایت گر عشقی به ظاهر ساده و بی دردسریست که انتهای خوبی دارد ولی با خیـ*ـانت عماد ،عشقی که زبانزد خاص و عام بود یک شبه آتش میگیرد و از آن خاکستر قلب دخترک به جا میماند . پاییز مجبور به ترک دایره ی امن زندگی اش میشود و تکه های شکسته ی عشق از پاییز پاییز دیگری میسازد.

ناظر پیشنهادی: صلاح دید مدیریت
باسلام، ناظر شما ~MOHADESE~
منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید.

acliw

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
24
زمان حضور
3 روز 11 ساعت 55 دقیقه
سلام درخواست تعیین ناظر دارم ناظر های پیشنهادی با توجه به ژانر رمان مریم و زهرا

نام رمان : قرص قمر
نویسنده : عسل یارالهی
ژانر: عاشقانه _ تاریخی

خلاصه رمان: قمر داستان با فاش شدن راز کهنه اش می فهمه که خانواده اصلی اون کسایی که باهاشون زندگی می کنه نیست
اون تصمیم میگیره بره سراغ خانواده خودش
غافل از اینکه برای رسیدن به اونها باید با کسی ازدواج کنه که...

MĀŘÝM

ناظر کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
7,625
زمان حضور
44 روز 6 ساعت 23 دقیقه
سلام درخواست تعیین ناظر دارم ناظر های پیشنهادی با توجه به ژانر رمان مریم و زهرا

نام رمان : قرص قمر
نویسنده : عسل یارالهی
ژانر: عاشقانه _ تاریخی

خلاصه رمان: قمر داستان با فاش شدن راز کهنه اش می فهمه که خانواده اصلی اون کسایی که باهاشون زندگی می کنه نیست
اون تصمیم میگیره بره سراغ خانواده خودش
غافل از اینکه برای رسیدن به اونها باید با کسی ازدواج کنه که...
باسلام، ناظر شما خودم
منتظر ایجاد گفتگو باشید.

Z.Ahdary

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
11,030
زمان حضور
35 روز 18 ساعت 32 دقیقه
به نام او که بی شریک است.

با عرض سلام و ادب

نام رمان:انگشتر

نویسنده:‌Z.Ahdary

ژانر:ترسناک،مذهبی

مقدمه:

آری این است شروع هر داستان خوب و بد زندگی.داستان زندگی هر فردی با دیگری فرق دارد و این است که من و تو را خاص کرده است.تو همان فرد خاص زندگی من هستی همانی که با تو شد پایان خوب داستان من
پس بمان همانی که دیده بودیم هردو تغییر نکن ای نویسنده داستان عاشقی ما از فرشته به شیطان تبدیل نشو لطف کن و همان فرشته ملکوتی لحظات زندگی من بمان که زندگی این حوا به توی آدم بستگی دارد.

خلاصه:

چه خوب هست عاشقی با خدا اصلا عشق را بایداز نام خدا یاد گرفت خدایی که باز هم مرا امتحان میکند امتحان الهی که پای هزاران نفر را به تار و پود دین من ساخته است امتحانی وحشتناک و سخت، امتحانی که سر آغازش با انگشتری عقیق قهوه ایست انگشتری که خیلیا آن را خوب مینامند ولی نمیدانند همین انگشتر دروازه ایست برا ورود شیاطین .با این امتحان دو طرفه بین خدا و شیطان من مامور شده ام بسازم و ببرم و رو سفید کنم موجودی به نام بشر که ما هم انسان ها میتوانیم به دینمان پایبند باشیم همیشه که همه انسان ها یک جور و یک رنگ فراری از خدا عاشق خود که نیستند گاهی اگر نگاهی بیندازی دقیق بین تار و پود فرش بین رنگ سیاه و سفید رنگ آبی هم میبینی.

MĀŘÝM

ناظر کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
7,625
زمان حضور
44 روز 6 ساعت 23 دقیقه
به نام او که بی شریک است.

با عرض سلام و ادب

نام رمان:انگشتر

نویسنده:‌Z.Ahdary

ژانر:ترسناک،مذهبی

مقدمه:

آری این است شروع هر داستان خوب و بد زندگی.داستان زندگی هر فردی با دیگری فرق دارد و این است که من و تو را خاص کرده است.تو همان فرد خاص زندگی من هستی همانی که با تو شد پایان خوب داستان من
پس بمان همانی که دیده بودیم هردو تغییر نکن ای نویسنده داستان عاشقی ما از فرشته به شیطان تبدیل نشو لطف کن و همان فرشته ملکوتی لحظات زندگی من بمان که زندگی این حوا به توی آدم بستگی دارد.

خلاصه:

چه خوب هست عاشقی با خدا اصلا عشق را بایداز نام خدا یاد گرفت خدایی که باز هم مرا امتحان میکند امتحان الهی که پای هزاران نفر را به تار و پود دین من ساخته است امتحانی وحشتناک و سخت، امتحانی که سر آغازش با انگشتری عقیق قهوه ایست انگشتری که خیلیا آن را خوب مینامند ولی نمیدانند همین انگشتر دروازه ایست برا ورود شیاطین .با این امتحان دو طرفه بین خدا و شیطان من مامور شده ام بسازم و ببرم و رو سفید کنم موجودی به نام بشر که ما هم انسان ها میتوانیم به دینمان پایبند باشیم همیشه که همه انسان ها یک جور و یک رنگ فراری از خدا عاشق خود که نیستند گاهی اگر نگاهی بیندازی دقیق بین تار و پود فرش بین رنگ سیاه و سفید رنگ آبی هم میبینی.
باسلام، ناظر شما ~MOHADESE~

Mosaken_Shab

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
108
زمان حضور
23 ساعت 51 دقیقه
سلام
نام رمان: کله شق من
ژانر: عاشقانه_طنز
خلاصه: من یه خلاصه کوتاه میگم براتون= رمان در مورد دختریه که بعد از فوت پدرش متوجه میشه که فرزند اصلی خانواده‌ش نیست‌. توی فصل اول در مورد عاشقی این دختر هستش و اتفاقات طنزی که توی دانشگاه براش می‌افته که به هیچ عنوان کلیشه‌ای نیست و توی فصل دوم اتفاقات تلخ و معمایی براش اتفاق می‌افته که همسرش مجبور به ترک این میشه‌...

من رمانم تقریبا کامله ممنون میشم سریع‌ ناظر برام تعیین بشه که کارم رو شروع کنم.

MĀŘÝM

ناظر کتاب
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
7,625
زمان حضور
44 روز 6 ساعت 23 دقیقه
سلام
نام رمان: کله شق من
ژانر: عاشقانه_طنز
خلاصه: من یه خلاصه کوتاه میگم براتون= رمان در مورد دختریه که بعد از فوت پدرش متوجه میشه که فرزند اصلی خانواده‌ش نیست‌. توی فصل اول در مورد عاشقی این دختر هستش و اتفاقات طنزی که توی دانشگاه براش می‌افته که به هیچ عنوان کلیشه‌ای نیست و توی فصل دوم اتفاقات تلخ و معمایی براش اتفاق می‌افته که همسرش مجبور به ترک این میشه‌...

من رمانم تقریبا کامله ممنون میشم سریع‌ ناظر برام تعیین بشه که کارم رو شروع کنم.
باسلام، ناظر شما M O B I N A

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا