خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

~ROYA~

مدیر کل بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
23,573
زمان حضور
104 روز 16 ساعت 52 دقیقه
به نام خدا
نام داستان : بازیگران مرگ
نویسنده : حسن رشتبری
ژانر : علمی تخیلی - ترسناک - هیجانی - درام

خلاصه
من بودم و من بودم وبازم من بودم.توی یه زندگی نکبت...توی لجن غرق شده بودم. وقتی توی یه باتلاق گیر میکنی و راه فراری نداری به اولین کسی که از کنارت رد بشه اعتماد میکنی و ازش کمک میخوام منم از همون اولین کس کمک خواستم نشد دومین کس نشد سومین اونم کمکم نکرد آخرش خودم رو پاهام وایسادم تلاشمو کردم تا حد مرگ رفتم ولی اون نفر چهارم بود که کمکم کرد ولی الان نظرم عوض شده مردن از این همه درد یهتر بود

کمی توضیحات در مورد داستان
علی پسر یه خانواده فقیره پدرش معتاده و مادرش تن فروشی میکنه تا خرج زندگی رو در بیاره از وقتی که علی ۱۸ ساله شده بر خلاف نظر مادرش شروع میکنه به کار کردن اون خدمت کار خونه یه مرد ثروتمند میشه و هر روز واسه کار اونجا میره و....
سلام وقت بخیر
ناظر شما ^~SARA~^
منتظر گفتوگو از سوی ناظر باشید من رو هم اد کنید

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

Reactions: LIDA_M، *RoRo* و حسن رشتبری

Mobina84

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
309
زمان حضور
7 روز 6 ساعت 39 دقیقه
نام:سرنوشت مونا
ژانر:طنز غمگین
مونا غصه ما ی دوستی داره به نام سارا سارا عاشق میشه و سرنوشت داستان ان هارو بد رقم میزنه....

Reactions: *RoRo*، Mahla_Bagheri و ~ROYA~

~ROYA~

مدیر کل بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
23,573
زمان حضور
104 روز 16 ساعت 52 دقیقه
نام:سرنوشت مونا
ژانر:طنز غمگین
مونا غصه ما ی دوستی داره به نام سارا سارا عاشق میشه و سرنوشت داستان ان هارو بد رقم میزنه....
سلام وقت بخیر ناظر شما
Mahla_Bagheri
منتظر گفتوگو از سوی ناظر باشید

Reactions: LIDA_M، *RoRo* و Mahla_Bagheri

Ghazal.Mo

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
94
زمان حضور
1 روز 2 ساعت 9 دقیقه
نام رمان: سرپناهی دیگر
نام نویسنده: غزل.م
ناظر:
ژانر: اجتماعی، تراژدی، عاشقانه، معمایی.
خلاصه: آمدی... آمدی و با آمدنت جانم را جانانه، به آتش کشیدی، نفسم رفت به خدا! من را این‌گونه نبین، من مرده‌ای بیش نیستم، من آدمی ویران هستم! می‌بینی مرا؟ می‌بینی این قلب شکسته را که دگر نمی‌زند، دگر تپش نمی‌گیرد؟ تنم از واسطه‌ی دوری‌شان، گداخته است، روحم از فرط خستگی خاکستر شده است. می‌توانم بپرسم، فروغ دیدگانم را کجا برده‌ای؟ ای غارت‌گر، حداقل بگو عشق زندگی‌ام را به کدام سو برده‌ای؟ جان جانم را کجا رها کرده‌ای؟ ای نامرد! به احساسات صادقانه‌ام هم رحم نکردی؟ می‌شود فقط برای یک بار... فقط برای یک بار، بازگردانی‌شان؟ می‌شود خـداوند، اندکی پارتی بازی کند برای این خاکستران؟ می‌شود، سرپناهی خلق کند برای بی‌سرپناهان؟ از همان‌هایی که همیشه در کنارت هستند و تنها نگرانی که از دستشان بدهی، یا نه! قرار است، تاراج بری دگر خلق شود؟ قرار است، تاریخ دوباره تکرار شود؟

~ROYA~

مدیر کل بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
23,573
زمان حضور
104 روز 16 ساعت 52 دقیقه
نام رمان: سرپناهی دیگر
نام نویسنده: غزل.م
ناظر:
ژانر: اجتماعی، تراژدی، عاشقانه، معمایی.
خلاصه: آمدی... آمدی و با آمدنت جانم را جانانه، به آتش کشیدی، نفسم رفت به خدا! من را این‌گونه نبین، من مرده‌ای بیش نیستم، من آدمی ویران هستم! می‌بینی مرا؟ می‌بینی این قلب شکسته را که دگر نمی‌زند، دگر تپش نمی‌گیرد؟ تنم از واسطه‌ی دوری‌شان، گداخته است، روحم از فرط خستگی خاکستر شده است. می‌توانم بپرسم، فروغ دیدگانم را کجا برده‌ای؟ ای غارت‌گر، حداقل بگو عشق زندگی‌ام را به کدام سو برده‌ای؟ جان جانم را کجا رها کرده‌ای؟ ای نامرد! به احساسات صادقانه‌ام هم رحم نکردی؟ می‌شود فقط برای یک بار... فقط برای یک بار، بازگردانی‌شان؟ می‌شود خـداوند، اندکی پارتی بازی کند برای این خاکستران؟ می‌شود، سرپناهی خلق کند برای بی‌سرپناهان؟ از همان‌هایی که همیشه در کنارت هستند و تنها نگرانی که از دستشان بدهی، یا نه! قرار است، تاراج بری دگر خلق شود؟ قرار است، تاریخ دوباره تکرار شود؟
سلام وقت بخیر
تاپیکتون به اینجا برای تعین ناظر منتقل شد
ناظر شما : Ryhwn

Reactions: Asal_Zinati، LIDA_M، *RoRo* و یک کاربر دیگر

mobinadareini82

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,652
زمان حضور
6 روز 15 ساعت 36 دقیقه
نام رمان:خوب نیستم!
نام نویسنده:مبینا دارینی
خلاصه:درباره ی دختریه که در روستا زندگی میکنه و عاشق پسری میشه خودش دختر یکی از خان های روستاست و باهزاران سختی خانوادشو راضی به ازدواج میکنه اما کلا از ارث محرومش میکنن اون خیلی تلاش میکنه و کار میکنه و چون پسره تا دیپلم خونده میخواد ادامه تحصیل بده تا به جایی برسه و بعد این جریانات پسره که حالا برای خودش کسی شده دختره رو ترک میکنه...
این داستان بازگو کننده ی عشقی قدیمی و قلبی شکسته ست و تمام مشکلات یه زن مطلقه رو در جامعه بازگو میکنه
ژانر:عاشقانه-درام-اجتماعی

Reactions: Asal_Zinati، *RoRo*، ~ROYA~ و یک کاربر دیگر

~ROYA~

مدیر کل بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
23,573
زمان حضور
104 روز 16 ساعت 52 دقیقه
نام رمان:خوب نیستم!
نام نویسنده:مبینا دارینی
خلاصه:درباره ی دختریه که در روستا زندگی میکنه و عاشق پسری میشه خودش دختر یکی از خان های روستاست و باهزاران سختی خانوادشو راضی به ازدواج میکنه اما کلا از ارث محرومش میکنن اون خیلی تلاش میکنه و کار میکنه و چون پسره تا دیپلم خونده میخواد ادامه تحصیل بده تا به جایی برسه و بعد این جریانات پسره که حالا برای خودش کسی شده دختره رو ترک میکنه...
این داستان بازگو کننده ی عشقی قدیمی و قلبی شکسته ست و تمام مشکلات یه زن مطلقه رو در جامعه بازگو میکنه
ژانر:عاشقانه-درام-اجتماعی
سلام وقت بخیر
ناظر شما *RoRo*
من رو هم اد کنید

Reactions: Asal_Zinati، LIDA_M و *RoRo*

*LiLi*

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
67
زمان حضور
10 ساعت 41 دقیقه
نام اثر: پدرخوانده جن

نویسنده: *LiLi*

ژانر: فانتزی، ترسناک، طنز، هیجانی

خلاصه:
داستان راجب مرد ۴۸ ساله ای به نام نیماست که شش سال قبل، در زندان با مرد مسن و مرموزی اشنا می شود که با او هم سلولی است. ناگهان در یک شب کولاکی، مرد به طرز عجیبی فوت می کند! چند روز پس از مرگ مرد ملاقاتی به دیدن نیما می آید و خود را وکیل نیما معرفی می کند؛ اما در واقع او وکیل پیرمرد مرده بود و خبری حاکی از اینکه پیرمرد، نیما را پدرخوانده دختر کوچکش کرده، با خود دارد و این خبر باعث دگرگونی زندگی نیما تا ابد می شود.

Reactions: Asal_Zinati، Whisper و Narín✿

Yasamin_Gh

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
224
زمان حضور
2 روز 11 ساعت 21 دقیقه
ژانر:تخیلی_عاشقانه
اسم:قدرت عشق
خلاصه:دختری به اسم نرسا که شاهدخت سرزمین آبدیسه بعد از مدتی متوجه میشه که قدرت عجیب وفوق العاده ای از نسل قبلیش بهش رسیده در همین حین که داره قدرتاشو تقویت و تمرین میکنه شاهزاده ی سرزمین مجاورشون برای قدرت نرسا نقشه میکشه.......

~ROYA~

مدیر کل بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
23,573
زمان حضور
104 روز 16 ساعت 52 دقیقه
ژانر:تخیلی_عاشقانه
اسم:قدرت عشق
خلاصه:دختری به اسم نرسا که شاهدخت سرزمین آبدیسه بعد از مدتی متوجه میشه که قدرت عجیب وفوق العاده ای از نسل قبلیش بهش رسیده در همین حین که داره قدرتاشو تقویت و تمرین میکنه شاهزاده ی سرزمین مجاورشون برای قدرت نرسا نقشه میکشه.......
سلام وقت بخیر
ناظر شما ~ROYA~

Reactions: Asal_Zinati، Whisper، *RoRo* و یک کاربر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا