خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
سلام من دنبال یه رمان مبگردم که یه دختر دبیرستانیه که عاشق یه پسر مهندس میشه که یه جلسه اومد سرکلاس فیزیک درس بده و بعد باهاس کلاس خصوصی برداست و بعد اردواج کردن و پدر دختره چون قبلا جبهه رفته بود شهید میسه و مادرش میره خارج و دختره بچه دار میسه ومیره خارج و برمبگرده و اسم معشقوه اون پسره هم ماندانا بوده
سلام. خلاصه‌ای که گفتین شبیه رمان وقتی بزرگ شدم به قلم بانو پریماه سرابه.
چک کنین.

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
سلام من دنبال یه رمان مبگردم که یه دختر دبیرستانیه که عاشق یه پسر مهندس میشه که یه جلسه اومد سرکلاس فیزیک درس بده و بعد باهاس کلاس خصوصی برداست و بعد اردواج کردن و پدر دختره چون قبلا جبهه رفته بود شهید میسه و مادرش میره خارج و دختره بچه دار میسه ومیره خارج و برمبگرده و اسم معشقوه اون پسره هم ماندانا بوده
سلام. خلاصه‌ای که گفتین شبیه رمان وقتی بزرگ شدم به قلم بانو پریماه سرابه.
چک کنین.

sws

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
28 دقیقه
رمان پسری که سرش کلاه گذاشتن انداختنش زندان بعد چند سال آزاد شد و میخواست از همه دشمنای همجنس گراش انتقام بگیره
یه دختر هم که هم کار می‌کرد هم دانشگاه میرفت رو آورد تو خونش کار کنه
اگه کسی اسم رمان میدونه بگه

Htuv

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
44 دقیقه
سلام وقت بخیر
من به دنبال رمانی هستم که درباره دختری بود که مادرش فوت کرده بود و اون و خواهر و برادر کوچیکش با پدرش زندگی میکردن و این دختر قبلا عاشق یکی از پشرای فامیل بوده اگه اشتباه نکنم اسم پسره امیررضا یا علیرضا بوده
که پسره ی روز میره دنبالش ک میگه بیا با هم فرار کنیم بریم ولی دختره باهاش نمیره و پسره هم بیخیالش میشه بعد این دختره برای اینکه خرج خواهر و برادرشو بده میره پرستار ی پیرزنه میشه که ویلچرنشینه و ۵ تا پسر داره یکی از پسراش عاشق این دختره میشه ولی وقتی میبینه دختره پسش میزنه بیخیالش پیشه ی شب که مهمونی بوده یکی از داداشا سرخوش میکنه و به دختره بی احترامی میکنه و بعدشم فرار میکنه بعد داداش بزرگه که اسمش امیره و پدرش با پدر بقیه پسرا یکی نیست و محبوب مادرشه(چون مادرش عاشق پدرامیر بوده و اینا با هم فرار میکنن بعد ی روز پدر ۴ تا پسر دیگش ک خاستگارش بوده پیداش میکنه و تو این کش مکشا پدر امیر با تیر کشته میشه جلو چشم مادره و مادره هم مجبور میشه با اون مردازدواج کنه و بعدشم ازش ۴ تا بچه میاره) میاد اون کار برادرشو گردن میگیره حالا این پسره امیر خودش عاشق ی دختره نیکی بوده ولی به هم نرسیده بودن

سرزمین رویا

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
3 ساعت 36 دقیقه
رمان در مورد دختری که وقتی به دنیا میاد دوقلو هست وقلش پسره ولی موهای دختره قرمزه و خاله هاش به مادرش میگند این دختر خوش یمن نیست و باید شیر به پسرت بدی و تنها کسی که دختر را دوست داره پدرشه ،پدرش آن را به مادر خودش میسپاره تا آن را بزرگ کند ودورادور هواش را داره وقتی ۱۵ ساله میشه پدرش آن را به یک مرد میانسال شوهر میده و آن تهدید میکنه که اجازه به دخترش بده درس بخونه بعد از چند سال شوهره تصادف میکنه و میمیره و دختره رشته حقوق قبول میشه ، چند سال بعد با مردی آشنا میشه که همسرش مریضه و عاشقش میشه بعد همسر مرده از شوهرش میخاد آن را توی یک آسایشگاه خارج کشور جایی که دخترش زندگی میکنه بزاره و با دختره ازدواج کنه و در آخر داستان با هم ازدواج میکنند و دختری با موهای قرمز به دنیا میارند

سرزمین رویا

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
3 ساعت 36 دقیقه
من دنبال رمانی هستم که چیز زیادی از آن یادم نیست

و کلیت داستان در مورد دختریه که پدر و مادرش را از دست میده و دایی او سرپرستی او و خواهرش را بر عهده میگیره ولی زنداییش از این کار راضی نیست با بزرگ شدن دختر داستان پسر داییش عاشقش میشه ولی زندایی مخالف این موضوعه برای همین پای یک خواستگار ناشناس به خونه داییش باز میشه کسی که به صورت غیابی دختر را عقد میکنه و سرپرستی خواهرش را همچنین قبول میکنه ادامش به طور دقیق یادم نیست و بالاخره دختر داستان به هویت این شخص پی میبره و با هم ازدواج میکنند و بچه دار هم میشند ولی مرد داستان بر اثر بیماری میمره و در آخر داستان دختر داستان با پسر داییش که یک ازدواج ناموفق داشته و یک دختر هم داره ازدواج میکنه فکر کنم رمان چاپی باشه

ReyhanehE

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
16 دقیقه
سلام یه رمان خوندم اسمش "عروس سرخ 16ساله" بود به قلم فاطمه. اسم سایتی که تو پی دی اف نوشته بود رو زدم اومد اینجا آیا این رمان همینجا هست؟¿ - نویسندش میخوام

سارا گنجی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
10 دقیقه
یه رمانی بود که دختره نازدار بود و پسره سرکان بود
پسره سر یه موضوع قدیمی از بابای دختره کینه داشت و میخواست از دختره انتقام بگیره

اسمش و میشه بگین !

زهرا صادقیان

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
28 دقیقه
به رمانی بود که دختره پاییز با مامان باباش نمیره خارج و با خالش میمونه مربی بدنسازی بود دختره دوست پسرش هم مربی بود که میره خارج قرص های مکمل بیاره و یه سری اتفاق ها می افته و دختره به زور عموی پسره وارد یه عمارت میشه که شروع ماجراس

لطفا اسم رمانو بگید

آخرین ویرایش:

حامی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 14 دقیقه
سلام. موضوع رمانی که دنبالش می گردم این بود که پسره و دختره تو دوران دانشجویی همکلاسی بودن؛ دختره خوشگل بوده و پسره هم اذیتش می‌کرده. ولی بعد از یه مدت وسط کلاس از دختره خاستگاری می‌کنه. ازدواج می‌کنن و... . ولی موقعی که دختره باردار میشه پسره طلاقش میده و میره خارج از کشور. ادامه داستان این بود که حالا بعد از هفت سال پسره از خارج واسه یه سری ملک و املاک برگشته و از سر کنجکاوی میره زن سابقشو میبینه و می‌فهمه یه پسر هفت ساله داره و یه بار دیگه هم ازدواج کرده. خیلی تلاش می‌کنه که زن سابقش دوباره بپذیرتش و آخرم موفق میشه.
ممنون میشم کمک کنید.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا