خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Nafas79

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
10 دقیقه
دنبال یه رمان میگردم که اسم شخصیتاش نوید ونازنین هست،نوید بابرادر دوقلوش برای انتقام گرفتن از نازنین بهش نزدیک میشن،اما بعدش نوید عاشق نازنین میشه،اگه کسی اسم رمان بلد هست بگه لطفا.

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

Bita.m

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
6 ساعت 53 دقیقه
سلام یه رمان بود دختره از بچگی از خانودش ترد شده بود و چون فکر میکردن باعث مرگ پدرشه به همه گفتن که پسره و حتی شناسنامه اش رو هم با اسم پسر گرفتن دختره فرار میکنه و توی ساختمان نیمه کار به عنوان نگهبان زندگی میکنه و پیک موتوری یه رستوران هم هست یه بار دو نفر میریزن سرش و یه دکتر میاد نجاتش میده مرده از دوست دخترش خیـ*ـانت دیده و دوست دختره با عشقش نقشه میکسن پولاشو بالا بکشن و از طریق دخترایی که عشق دوست دختره میفرسته پیشش آمارشو میگیرن
کسی اسم این رمان رو نمیدونه؟؟

حمیده

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
5
زمان حضور
3 ساعت 54 دقیقه
سلام بچه ها یه رمان بود پسره برای انتقام میاد سمت دختره مثل اینکه مامان دختره تو قدیم عاشق پدر پسره بوده بعد بابای دختره چون قاضی بوده پدر پسره رو اعدام میکنه. حالا پسره میخاد انتقام بگیره دختره رو عاشق خودش میکنه بعد بهش میگه الکی بوده. لطفا اسمشو اگه میدونین بگین

حمیده

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
5
زمان حضور
3 ساعت 54 دقیقه
دقیق یادم نمیاد ولی میدونم دختره فک کنم نوازنده ی پیانو بود رفته بود تو رستوران که پیانو بزنه بعد صاحب رستوران اسمش آریا بود عاشق دختره میشه و دختره قبلا ازداج کرده واریا به اون پناه میده
برای من بخون بود اسمش فک کنم

Reactions: MĀŘÝM، SheRviN DoKhT و . faRiBa .

Marry

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,165
زمان حضور
9 روز 20 ساعت 46 دقیقه
دنبال یه رمانی هستم
که دختره با دوستاش می‌ره مسافرت ویلا عموش و وقتی برمیگرده داداشش و پدر و مادرش مردن و مجبور میشه با عموش و دوتا پسر عموهاش که یکیش فقد پسره عموشه زندگی کنه و بعد که وارد اون خونه میشه کم کم عاشق اون پسره میشه و در آخر هم باهاش ازدواج می‌کنه و قبل از ازدواجشون فک کنم عموش بخاطر یه کارایی مجبور میشه با پسراشو دختر برادرش از ایران فرار کنند و ....
ممنون میشم اسمشو بهم بگین

. faRiBa .

مدیر آزمایشی مجله خبری رمان ۹۸
مدیر آزمایشی
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
12,720
زمان حضور
54 روز 9 دقیقه
سلام یه رمان بود دختره از بچگی از خانودش ترد شده بود و چون فکر میکردن باعث مرگ پدرشه به همه گفتن که پسره و حتی شناسنامه اش رو هم با اسم پسر گرفتن دختره فرار میکنه و توی ساختمان نیمه کار به عنوان نگهبان زندگی میکنه و پیک موتوری یه رستوران هم هست یه بار دو نفر میریزن سرش و یه دکتر میاد نجاتش میده مرده از دوست دخترش خیـ*ـانت دیده و دوست دختره با عشقش نقشه میکسن پولاشو بالا بکشن و از طریق دخترایی که عشق دوست دختره میفرسته پیشش آمارشو میگیرن
کسی اسم این رمان رو نمیدونه؟؟
رمان دختری که من باشم

مونا اسدی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
1 ساعت 2 دقیقه
سلام یه رمانی هست دختره پسره ازدواج کردن یه دخترم دارن طلاق میگیرن ولی پسره همچنان دوستش داره و مواظبش هست و انگار ن انگار که طلاق گرفتن و اخر سر باز باهم ازدواج میکنند

مونا اسدی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
1 ساعت 2 دقیقه
سلام دنبال به رمانی هستم تومایه های افسری فلان که دختره با پسره که مقام داره از هم خوششون میاد بعد اتفاقی میوفته چند وقت همو نمیبینند و جدا میشن پسره خیلی از موهای دختره خوشش میاد میگه هیچ وقت کوتاه نکن بعد این جدایی دختره موهاش کوتاه میکنه و توی دفتر کار با پسره بعد چندسال همو میبینند

7478Somi

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
8 دقیقه
سلام دنبال رمانی هستم که دختری به نام سارا عاشق پسرعمه اش بود اما پسرعمه اش ازدواج کرد‌ و بعد از چندسال به اصرار خانواده با پسری به نام علی ازدواج میکنه که خانواده هاشون از اصرارشون به ازدواج دست بردارن علی به سارا میگفت دخترک من
کمک کنید لطفا چیزی به روانی شدنم نمونده

Whisper

مدیر آزمایشی تالار ویرایش
ویراستار انجمن
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
11,303
زمان حضور
96 روز 3 ساعت 4 دقیقه
سلام دنبال رمانی هستم که دختری به نام سارا عاشق پسرعمه اش بود اما پسرعمه اش ازدواج کرد‌ و بعد از چندسال به اصرار خانواده با پسری به نام علی ازدواج میکنه که خانواده هاشون از اصرارشون به ازدواج دست بردارن علی به سارا میگفت دخترک من
کمک کنید لطفا چیزی به روانی شدنم نمونده
زمستان داغ

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا