خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Zary2000

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
25 دقیقه
♪به نام ایزد یکتا♪
با سلام خدمت کاربران گرامی!
این تاپیک به دلیل پیدا کردن رمان هایی که شما خلاصه ای از اون میدونید اما اسمش رو بخاطر نمیارید، زده شد تا شما راحت تر باشید!
رعایت قوانین، اجباریست!
در صورت رعایت نکردن، به کاربر اخطار داده میشه!
قوانین:

• سعی کنید هرچیزی که از خلاصه به یاد دارید با ذکر جزئیات بنویسید تا دوستان رو در پیدا کردن سریع و راحت تر رمـان یاری کنید.
  • قبل از گفتن اسم رمان بگردید و ببینید کسی اسمش رو نگفته باشه، بعد پاسخ بدید!
  • تا وقتی مطمئن نیستید جواب ندید!
  • برای تاکید بر پیدا کردن رمان مورد نظر، لازم نیست دوباره پست بفرستید و خواهش و التماس کنید!
  • از دکمه ی تشکر استفاده کنید.
  • برای پاسخگویی حتما از "نقل قول" استفاده کنید!
  • خلاصه ی تکراری نذارید لطفا!
  • به اسم تاپیک دقت کنید؛ این تاپیک برای رمان هایی هست ک شما اسمش رو نمیدونید اما خلاصش رو به یاد دارید، نه رمان های درخواستی شما!
  • اگر دیدی کاربری پاسخ اشتباهی داده، فقط کافیه اون رو با عنوان"پاسخ اشتباه" گزارش بزنید تا پاسخ اشتباه پاک بشه، اگرهم پاسخ درست رو میدونید کافیه دکمه "نقل قول" پست کاربری که خلاصه رو ارسال کرده رو بزنید و جواب بدید، هرگز پاسخ اشتباه رو نقل قول نکنید تا پاسخ درست بدید!
  • اگر دیدید کسی این قوانین رو نقض کرد، دکمه گزارش رو بزنید!
  • برای ابراز خوشحالی به کسی که پاسخ شمارو داده، فقط از دکمه تشکر استفاده کنید و نظری ارسال نکنید!
پیشاپیش سپاس از همکاریتون؛
موفق و پیروز:rose:

" تیم مدیریت انجمن رمان 98"
سلام من دنبال رمانی هستم که یه پنج ماه پیش خوندم فکر کنم
اینطوری بود که اسم دختره نیاز بود بعد برای همه سوء تفاهم میشه فک میکنند که دوست خودش رو کشته بعد بابای دوستش که مرده شرط آزادی اون رو در ازدواج با خودش میگه به شرطی که به مامان یا باباش نگه
لطفاً اگه کسی اسمش رو میدونه بگه

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

Zary2000

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
25 دقیقه
سلام،موضوعش درباره ی یه دختر شیطون که تو سقوط هواپیما با یه پسر بسیجی اشنا میشه که انقدر شیطونی میکنه پسره مجبور میشه چند ساعت صیغش کنه تا کمک براشون بیاد،توروخدا اگه اسمشو میدونین بگین من بشینم 100بار دیگه بخونمش ؛ممنون❤
آدم و حوا

چکامه

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
27 دقیقه
سلام دوستان
یه رمان بود که دختره با برادر همکلاسیش ازدواج میکنه و بعد چون پسره روانی هست ، دختره افسرده میشه و از پسره جدامیشه و روانشناسش اون رو به یه گروه کوهنوردی معرفی میکنه که با یه پسره توی گروهشون اشنا میشه
دختره پیش مادر بزرگش که بی بی بهش میگه زندگی میکنه
♪به نام ایزد یکتا♪
با سلام خدمت کاربران گرامی!
این تاپیک به دلیل پیدا کردن رمان هایی که شما خلاصه ای از اون میدونید اما اسمش رو بخاطر نمیارید، زده شد تا شما راحت تر باشید!
رعایت قوانین، اجباریست!
در صورت رعایت نکردن، به کاربر اخطار داده میشه!
قوانین:
  • سعی کنید هرچیزی که از خلاصه به یاد دارید با ذکر جزئیات بنویسید تا دوستان رو در پیدا کردن سریع و راحت تر رمـان یاری کنید.
  • قبل از گفتن اسم رمان بگردید و ببینید کسی اسمش رو نگفته باشه، بعد پاسخ بدید!
  • تا وقتی مطمئن نیستید جواب ندید!
  • برای تاکید بر پیدا کردن رمان مورد نظر، لازم نیست دوباره پست بفرستید و خواهش و التماس کنید!
  • از دکمه ی تشکر استفاده کنید.
  • برای پاسخگویی حتما از "نقل قول" استفاده کنید!
  • خلاصه ی تکراری نذارید لطفا!
  • به اسم تاپیک دقت کنید؛ این تاپیک برای رمان هایی هست ک شما اسمش رو نمیدونید اما خلاصش رو به یاد دارید، نه رمان های درخواستی شما!
  • اگر دیدی کاربری پاسخ اشتباهی داده، فقط کافیه اون رو با عنوان"پاسخ اشتباه" گزارش بزنید تا پاسخ اشتباه پاک بشه، اگرهم پاسخ درست رو میدونید کافیه دکمه "نقل قول" پست کاربری که خلاصه رو ارسال کرده رو بزنید و جواب بدید، هرگز پاسخ اشتباه رو نقل قول نکنید تا پاسخ درست بدید!
  • اگر دیدید کسی این قوانین رو نقض کرد، دکمه گزارش رو بزنید!
  • برای ابراز خوشحالی به کسی که پاسخ شمارو داده، فقط از دکمه تشکر استفاده کنید و نظری ارسال نکنید!
پیشاپیش سپاس از همکاریتون؛
موفق و پیروز:rose:

" تیم مدیریت انجمن رمان 98"

نقل و قول پاسخ

sama.h

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
23 دقیقه
سلام یه رمان خوندم که فکر کنم خارجی بود ه تا جنگجو بودن که به زمین اودن تا نسل انسان رو نابود منن اولیش طاعون بود که یه دختر اتش نشان میخواست بکشتش نتونست و پسره اونو به اسارت گرفت و اخرش عاشقش شد اینم بگم همه دنبال این بودن که پسررو بکشن.. پسرم یه اسب داشت ..اخرزمانی بود

Nina.n.m.n

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
28 دقیقه
من دنبال یه رمانی هستم
که پسره خلبان بود و یه خواهر داشت که گمشده بود
دختره هم جزو کادر پرواز بود که تو سفر رفتن به ترکیه پسره و دختره همدیگرو میبینن و همه به دختره میگن که پسره چجور آدمیه
و دختره به شدت از پسره به خاطر معروفیتش میترسه و دختره عاشق پسرعموش که با اونا زندگی میکنه و پسرعموهه بعدا با شخصی به اسم سورمه ازدواج میکنه تنها چیزایی که یادمه همیناست☹لطفا زودتر کمک کنید مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Reactions: SheRviN DoKhT و Asal._.k

Asal._.k

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,217
زمان حضور
9 روز 15 ساعت 42 دقیقه
من دنبال یه رمانی هستم
که پسره خلبان بود و خیلی دخترباز بود و یه خواهر داشت که گمشده بود
دختره هم جزو کادر پرواز بود که تو سفر رفتن به ترکیه پسره و دختره همدیگرو میبینن و همه به دختره میگن که پسره چجور آدمیه
و دختره به شدت از پسره به خاطر معروفیتش میترسه و دختره عاشق پسرعموش که با اونا زندگی میکنه و پسرعموهه بعدا با شخصی به اسم سورمه ازدواج میکنه تنها چیزایی که یادمه همیناست☹لطفا زودتر کمک کنید مرسی
رمان دون جوانی
من خودم دنبال جلد دومش:boredb:

• عالی

. faRiBa .

مدیر آزمایشی مجله خبری رمان ۹۸
مدیر آزمایشی
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
12,714
زمان حضور
54 روز 9 دقیقه
سلام من ی رمان خوندم که اسم رمان و دختره رو یادم نیس فقط این یادمه ک دختره با خانواده داییش زندگی میکنه و بخاطر زخم زبونای اونا و پسردایی معتادش مجبور میشه خدمتکار خونه شروین ک اونم ی خلافکاره بشه اسم دوست پسره کسری بود و اینم یادمه ک برای ماموریتی به کیش میرن و اونجا تو کشی دختره سر بریده میبینه و اینا اگه یادتونه بگییدد للططفننن
صرفا جهت اینکه خرفهم شی

• جذاب

Fatemeh.rasouli

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
6 دقیقه
من یه رمانی و خوندم که اسمش و یادم نمیاد
رمان خلافکاری بود اسمه دختره آروشا بود جنون داشت و آدم میکشت و با پسر عموش که اسمش آرش بوده خلاف میکنن بعد مدتی پسری به اسم کوروش که پلیسه به باند اینا میاد و عاشق هم میشن

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,692
زمان حضور
16 روز 13 ساعت 12 دقیقه
دوستان ممنون میشم اسم این رمان رو بگید بهم در مورد زن و شوهری هست که نسبت به هم سرد شدن و هر دو به هم خیـ*ـانت میکنند دو تا بچه دارن دخترشون با کسی دوست میشه مادرش سعی میکنه نذاره و در اخر هم به خاطر بچخ ها دوباره به هم برمیگردن
رمان شهربازی نیست ؟

MEHRNAZ.K

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
1 ساعت 18 دقیقه
یکی دوسال پیش یک رمان خوندم که موضوع اصلیش محور بک باشگاه به نام آکواریوم بوده و یه پسر که صاحب و مربی اون باشگاهه یک دختر برای کمک میره به خیریه پدر اون پسر و موضوع پسری بوده که فوت کرده به اسم رضا فکر کنم و دختره یک خواهر دیگه داره به اسم مهسا فکر کنم و پسره بهشون کمک میکنه

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا