خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Helius

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
53 دقیقه
سلام من دنبال یه رمانم که نسبتا قدیمیه و شاید اسم شخصیت هاش رو درست نگم
رمان درباره یه دختر و پسر بوده که هم دانشگاهی بودن اسماشون هم ترانه و مهرشاد و شایدم شادمهر بوده
دختره ظاهرا مشکل شکست عشقی یا همچین چیزی داشته
بعد پدر و مادر دختره تصادف میکنن فوت میشن
دختره و پسره عاشق هم میشن ولی بعدش میفهمن خواهر برادرن
بعد از یه مدت عمه دختره بهش میگه تو بچه اصلی مامان بابات نبودی اونا تورو بزرگ کردن پس تو میتونی با این ازدواج کنی
لطفا اگه کسی میدونه بگه ممنون

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

محيا

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
17 دقیقه
سلام يه رماني بود خلاصش اين بود كه يه دختر ١٩ساله به زور پدرش به عقد موقت يك ساله يه مرد پولدار در مياد كه يه پسر هم داره تو اين مدت يك ساله عاشق هم ميشن و بعد يك سال ازدواج دايم ميكنن

• عالی
Reactions: SheRviN DoKhT

Mohana Doosti

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
43 دقیقه
سلام من دنبال ی رمانم ک اسمشو یادم رفته موضوعش اینکه دو دختر و چند نفر میرن تو ی خونه دنبال گنج بعد هر روز ی قسمت از زمین و حفر میکنن یکی از این دخترا هر شب خواب ی پسر و میبینه ک ازش کمک میخواد دختره عاشق پسر توی خوابش میشه... تا اینکه ی روز ک ی قسمت از زمینو میکنن چندمتر ک میرن پایین ی در میبینن وقتی بازش میکنن و میرن داخل میبینن دوتا تـ*ـخت اونجاس ک دونفر اونجا خوابیدن و لباسای عجیب و غریب دارن یکی از اون دونفر همون پسر توخواب دخترس... اونا وقتی از خوتب میشن میگن خیلی ساله ک انگاری خوابن. یکی از اون پسرا خیلی مغروره و با اینکی دختره ک زبون دراز کلی باهم کلکل میکنن ولی در اخر عاشق هم میشن.. اسم پسرا فک کنم شهروین و نیاوان یا همچین چیزی بود

zahraMlK

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
22 دقیقه
سلام من دنبال یه رمانم درمورد یه دختر به نام نگاه که عاشق فوتبالیستی به نام یارا فرهمند میشه

• Zahra •

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
11,557
زمان حضور
90 روز 22 ساعت 34 دقیقه
سلام من دنبال ی رمانم ک اسمشو یادم رفته موضوعش اینکه دو دختر و چند نفر میرن تو ی خونه دنبال گنج بعد هر روز ی قسمت از زمین و حفر میکنن یکی از این دخترا هر شب خواب ی پسر و میبینه ک ازش کمک میخواد دختره عاشق پسر توی خوابش میشه... تا اینکه ی روز ک ی قسمت از زمینو میکنن چندمتر ک میرن پایین ی در میبینن وقتی بازش میکنن و میرن داخل میبینن دوتا تـ*ـخت اونجاس ک دونفر اونجا خوابیدن و لباسای عجیب و غریب دارن یکی از اون دونفر همون پسر توخواب دخترس... اونا وقتی از خوتب میشن میگن خیلی ساله ک انگاری خوابن. یکی از اون پسرا خیلی مغروره و با اینکی دختره ک زبون دراز کلی باهم کلکل میکنن ولی در اخر عاشق هم میشن.. اسم پسرا فک کنم شهروین و نیاوان یا همچین چیزی بود
ملورین

Whisper

ویراستار برتر رمان ۹۸
کاربر V.I.P انجمن
ویراستار انجمن
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
11,244
زمان حضور
95 روز 19 ساعت 6 دقیقه
سلام من دنبال یه رمانم که اسم دختره تپش بوداسم پسره تیام بودبعداین دختره معلم بودوتیام،پسرصاحبخونه تپش بود خونواده تپش هم چندساله که تصادف کردن ومردن بعدتیام یه خواهرداشته.
میشه برام پیداش کنیدهرچی گشتم دنبالش نبود:confused.:خیلی زورزدم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • عالی

. faRiBa .

مدیر آزمایشی مجله خبری رمان ۹۸
مدیر آزمایشی
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
12,714
زمان حضور
54 روز 9 دقیقه
ملورین

Reactions: ZaHRa و MĀŘÝM

*~sarina~*

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,579
زمان حضور
55 روز 20 ساعت 30 دقیقه
سلام من خیلی وقته دنبال یه رمانم یادمه که دختره عاشق فوتبال بود و به جای داداشش باشگاه میرفت و خودش شبیه پسرا میکرد و فوتبال بازی میکرد همونجا یکی از پسرا فهمید این دختره بعدش کم کم پسره عاشق دختره شد

. faRiBa .

مدیر آزمایشی مجله خبری رمان ۹۸
مدیر آزمایشی
کپیست انجمن

امتیاز واکنش
12,714
زمان حضور
54 روز 9 دقیقه
سلام من خیلی وقته دنبال یه رمانم یادمه که دختره عاشق فوتبال بود و به جای داداشش باشگاه میرفت و خودش شبیه پسرا میکرد و فوتبال بازی میکرد همونجا یکی از پسرا فهمید این دختره بعدش کم کم پسره عاشق دختره شد
دختر فوتبالیست رو چک کنید:گل:

Reactions: MĀŘÝM و *~sarina~*

Mohana Doosti

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
43 دقیقه
رمان درمورد یه دختر هست که وقتی بچه بوده باخانواده اش تصادف میکنن اینو برادرش زنده می مونن برادرش میره کما و این و چون کسی رو ندارن میزارن پرورشگاه اونجا با یه دختره دیگه دوست میشه بعد یه روز با بچه های پرورشگاه میرن جنگل اونجااین‌ و دوستش رو می دزدن بعد تویه کشوردیگه به عنوان خدمتکار میفروشنشون اونجا از دوستش جدا میشه تو یه خانواده میره برای خدمتکاری خانم خونه اونو به عنوان پختر خوندش می دونه بعد یه اتفاقاتی می افته اون میره ا
رمان التهاب ی دوران خیلی خلاصش شبیه اینه ک گفتی

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا