خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.
  1. reyhaneh banoo

در حال تایپ رمان صدای ناله‌های ویولن | reyhan banoo کاربر انجمن رمان ۹۸

...برایش رفت. روی صندلی لم دادم و با لبخندی شیرین گفتم: - خب حالا که نمی‌خوای خسته بشم راه بیفت تا تو گرمای ناجوانمردانه‌ی تابستون جون ندادیم. تابستان آن سال گرم بود و ترم‌های تابستانی دانشگاه هم بر گرمای آن افزوده بود! عماد بدون توجه به درخواستم، ناگهانی گفت: #ریحانه_سعادت...
  2. reyhaneh banoo

...نبود. سولماز را خوب می‌شناختم و می‌دانستم طوری تربیت شده است که محتاج احد و الناسی نباشد و بلند پرواز مستقل بار آمده بود. آدم مستقلی که فاکتورهای عجیبی برای زندگیش داشت و حالا من نمی‌دانستم آدمی با خصوصیات او چرا مشتاق نزدیک شدن به عموی شکسته و درمانده‌ی من است! #ریحانه_سعادت...
  3. reyhaneh banoo

...اگه برام غریبه بودی که نمی‌یاوردمت وسط خانواده‌ام... باور کن فرصت نشده بود بهت بگم سولی. همیشه از سولی گفتن‌های من لـ*ـذت می‌برد. لبخند کم‌جانی زد و حواسم بود که پوست انگشتش را کند. - خیلی خب... حالا اگه میخوای ببخشمت زود تند سریع تعریف کن ببینم قضیه از چه قراره. #ریحانه_سعادت #ممنون_که_کپی_نمیکنی
  4. reyhaneh banoo

...ورودش همراه بود با جعبه کادویی صورتی رنگ نسبتاً بزرگ درون دستش. کنارم ایستاد و من به احترامش بلند شدم. - تولدت مبارک آهو خانمم. جعبه را با لبخند به طرفم گرفت. پشت چشمی نازک کردم و همانطور که جعبه را از دستش می‌گرفتم، از سر شیطنت و بدون اینکه نگاهش کنم گفتم: #ریحانه_سعادت...
  5. reyhaneh banoo

...پرو، سولماز خانم هم اونجا منتظرته. تای ابرویم بالا رفت‌؛ پس خودش را رسانده بود. نفس عمیقی کشیدم و جواب لبخند خانم شیرازی را با لبخند کمرنگی دادم. نیم نگاهی هم به سمت عماد که خودش را با موبایلش سرگرم کرده بود نینداختم و به سمت اتاق پرو بزرگ انتهای سالن رفتم. #ریحانه_سعادت...
  6. reyhan banoo

...حتی یک اینچ حرکت ندادم وبرخلاف تمایلم برای حرف زدن با او، با اخم‌های درهمم نظاره‌گر خیابان بودم. او هم ظاهراً تمایلی به برقراری ارتباط نداشت که در سکوت تلخ ماشین به رانندگی‌اش پرداخت. حسی درونم فریاد می‌زد که بحث امروز به مانند بحث‌های بچگانه‌ی قبلی نخواهد بود. #ریحانه_سعادت...
  7. reyhan banoo

...مسئولیتش کم شود؛ اما من می‌خواستم کور و کر شوم و باور نکنم. گره طناب اعتماد میان من و سولماز روز به روز کورتر می‌شد، تا جایی که به خودم این جسارت را دادم و در مهمانی خانوادگی جشن تولدم او را هم وعده گرفتم. مهمانی که حتی هلیا هم تا به حال رنگ آن را ندیده بود! #ریحانه_سعادت...
  8. reyhan banoo

...محو گفت: - همه‌ی قول و قرارای دنیا فدای یک لبخندت. بیا سوار شو که کلی کار داریم. با این حرفش لبخندم عریضتر شد و ساقه‌ی گل سرخ بین مشتم فشرده شد. از حیاط ساختمان خارج شدم و عماد پشت سرم را در را بست و جلوتر از من در ماشین را برایم باز کرد. - بفرما بانو... #ریحانه_سعادت #ممنون_که_کپی_نمیکنی
  9. reyhan banoo

...برای عماد متفاوت باشم. دوست ندارم بعد از عقد شازده دومادت فکر کنه رسیده به چشمه و خلاص... دوست دارم تشنه نگهش دارم؛ دلم می‌خواد من ناز باشم و اون نیاز. نمی‌دانم درون چشمانم چه دید که چشمانش برق زد. کفگیر درون دستش تاب داد و چینی به پیشانی‌اش انداخت و گفت: #ریحانه_سعادت #ممنون_که_کپی_نمیکنی
  10. reyhan banoo

...عجیب داشت. بدست آوردن اعتماد معمولاً در هر شرایطی، در هر شغل و جایگاه کار سختی بود و این امر، برای من سخت‌تر بود و هیچگاه ماهیتش را تغییر نمی‌داد. با تمام وجود؛ مثل تمام جلسات درمان گوش شدم برای شنیدن ندانسته‌هایی که عمر یک نفر را شامل می‌شد. ************** #ریحانه_سعادت #ممنون_که_کپی_نمیکنی
  11. reyhan banoo

...درمانگر آهو باشم، باید او به اتاق درمان می‌آمد نه من به اتاق خواب او. با وجود مسئولیتی که در قبالش احساس می‌کردم از جا بلند شدم و پشت به او، با قدم‌هایی حلزونی شکل به سمت در رفتم. در نقطه‌ی پایان، دستم به طرف دستگیره رفت و تا خواستم در را باز کنم صدایش مانع شد. #ریحانه_سعادت...
  12. reyhan banoo

...فرستاده اینجا با من حرف بزنی؛ چون فکر می‌کنه روانی شدم، نه؟!! لعنت به من و سوال بی وقتم. حالا باید ذره اعتمادی هم که به من داشت بازسازی می‌کردم. جلو رفتم. برای اینکه حساسش نکنم، به جای اینکه کنارش بنشینم مقابل پایش چهارزانو نشستم و با لحنی اطمینان بخش گفتم: #ریحانه_سعادت...
  13. reyhan banoo

...تو از زندگی من چی می‌دونی که این مضخرفاتو بهم می‌بافی و تحویلم می‌دی؟ پس حدسم درست بوده. او درگیر یک سوگ، آن هم از نوع عاشقانه‌اش بود وگرنه محال بود به یک داستان ساختگی اینچنین واکنش نشان دهد. قبل از اینکه جوابش را بدهم، با احتیاط پرسیدم: - صورتت چی شده؟ #ریحانه_سعادت #ممنون_که_کپی_نمیکنی
  14. reyhan banoo

...در نیمه باز را کامل باز کردم و قدم درون اتاق گذاشتم. تاریکی در فضا جریان داشت و تنها نور کم جان آباژور روی میز عسلی، بخشی از اتاق صورتی را قابل دید می‌کرد. جلو رفتم، روی تـ*ـخت خوابش و پشت به من نشسته بود. سـ*ـینه ام را مصلحتی صاف کردم و گفتم: - سلام عرض شد آهو خانم. #ریحانه_سعادت...
  15. reyhan banoo

...و خلاص بشه... چرا دوست داری گیر بیوفتی آهو خانم؟ نکنه زخمی شدی؟! صدای هق هقش بالا گرفت و حس کردم کنار در وارفت. با سختی گفت: - تو هیچی نمی‌دونی... داداشتو بردار و برو؛ فقط برو. سد محکمی میانمان بود که صدای گریه‌های معصومانه‌اش وادارم میکرد همانجا بشکنمش. #ریحانه_سعادت...
  16. reyhan banoo

...نه بگویم و بار این مسئولیت سنگین را از روی شانه بردارم؛ از طرفی هم دلم رضا نمی‌داد بی تفاوت از آن دختری که حالا فهمیده بودم تنها برای ظاهر سازی خود را شاد نشان می‌دهد بگذرم، وجدان انسانی و کاری‌ام باید و نبایدهایی را در گوشم فریاد می‌کشید و رهایم نمی‌کرد. #ریحانه_سعادت #ممنون_که_کپی_نمیکنی
  17. reyhan banoo

...نکرده و نمی‌کنم. الانم نمی‌دونم چرا این سوالو پرسیدی؛ اما اگه قصدت اینه سطح مسئولیت پذیری منو بسنجی، یادت باشه هنوز یه هفته هم نگذشته که مادر این بچه جلوی چشمام خودشو کشت. پریناز فقط یکی از مراجعانم بود که نصفه شب رفتم کمکش در صورتی که وظیفه‌‌ای روی گردنم نبوده. #ریحانه_سعادت...
  18. reyhan banoo

...گرد شده، خیره‌ی کریر حدیث بود. از حرارت صدایم کاستم و با ملایمت گفتم: - سلام زنداداش... حالت خوبه؟ نمیدانم چرا دلم مدام ندا می‌داد که آوا و سروش درگیر مشکلی سخت شده‌اند که آن وقت شب، زمانی که باید در مهمانی می‌بودند در خانه تنها بودند و به کمک من نیاز داشتند. #ریحانه_سعادت...
  19. reyhan banoo

...بر طرف شود ناچار بودم به حرف سروش گوش کنم و این ساعت از شب، راهی خانه‌ی حسین آقا صفویان شوم. از جا بلند شدم و حدیث را با احتیاط در آ*غو*ش بلند کردم. گردن خوشبویش را بـ*ـو*سیدم و گفتم: - بیا بریم لباس خوشگلاتو تنت کنم بریم ببینیم این سروش چه خوابی برامون دیده دلبرم... #ریحانه_سعادت...
  20. reyhan banoo

...همین الان حلش می‌کنم باور می‌کنی؟ صدای آوا درد داشت. - چیو می‌خوای حل کنی؟ روح ترک خورده‌ی خواهرمو؟! - بشین و تماشا کن. صدا کجا کجا گفتن آوا در آمد و من از فرط درد و اضطرابی که ناخواسته گرفتارش شده بودم همانجا، کنار در آوار شدم و چشمانم بی مهابا بسته شد. #ریحانه_سعادت...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا