خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: متن_آهنگ

1. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...درگیرت من دچارم به تو و معجزه چشمانت به همان خاطره ی لمس تب دستانت به همین شعری که از چشم تو من آموختم آه در بازی عشق مثل شمعی سوختم من دچارم به تو و معجزه چشمانت به همان خاطره ی لمس تب دستانت به همین شعری که از چشم تو من آموختم آه در بازی عشق مثل شمعی سوختم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  2. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...ترس دوریتو از من جدا کن نم نم باران یه دل آرام این قلب من با تو میشود آرام موهاتو وا کن منو صدا کن این ترس دوریتو از من جدا کن دست مرا تو بگیر و به من قول بده دیوانه و مجنون توام به همه پز بده من تورو خواهم هر طور به هر حالتی به من عاشق سرمست گل قرمز بده #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  3. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...تکیه کن بر شانه هایم عاشقت میمانم و شعر نو میخوانم عشق تو در قلب من پایان ندارد ای همه آرامشم ای تو تنها خواهشم بی تو قلب عاشقم سامان ندارد عاشقت میمانم و شعر نو میخوانم عشق تو در قلب من پایان ندارد ای همه آرامشم ای تو تنها خواهشم بی تو قلب عاشقم سامان ندارد #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  4. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...رفت و حالا این زمستونم بی تو میگذره نه نمیتونم نمیتونم از وقتی که تنهام همش به تو فکر میکنم بعد تو باید برم یه جایی گم بشم دیوونه برگرد هنوز من عاشق توئم از وقتی که تنهام همش به تو فکر میکنم بعد تو باید برم یه جایی گم بشم دیوونه برگرد هنوز من عاشق توئم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  5. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...آشتی باشه تو بردی همون شد که خواستی ساده گرفتی منو به بازی کردی واسه من تو صحنه سازی جا مونده اینجا یه قلب تنها بازم دوباره به هوای تو میرم به دریا بابا دست خوش عجب گل کاشتی منو خوب سر دوراهی گذاشتی یه روز قهر بودی فرداش آشتی باشه تو بردی همون شد که خواستی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  6. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...زیبای جانی ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من چشم آهوی من ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من ای پری روی من، سیه ابروی من عشق دلخواه منی، چشم آهوی من چشم آهوی من #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  7. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...من نشون بده، دنیا با اون قشنگیاشو تو قلبم لونه کردی، آخ منو دیوونه کردی با اون چشمای رنگی، قلبمو نشونه کردی قلبِ منو عادت بده، عاشق شدنو یادم بده تو به من نشون بده، دنیا با اون قشنگیاشو تو قلبم لونه کردی، آخ منو دیوونه کردی با اون چشمای رنگی، قلبمو نشونه کردی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  8. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...بی تو دل می گیره، رو تو حساسم تو چقد نازی دل منو می سازی آخه تو چه وسواسی روی احساسم تو نگات شیرینه به دلم می شینه بی تو دل می گیره، رو تو حساسم نفسم به نفست بنده عشقم دلو از جا می کنه با خنده عشقم دل من با دل تو وابستگی داره جون من به یه نگاه تو بستگی داره #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  9. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...مدارا دلبر خوش مهارت دلم را به غارت بردی ای عشق شدی چلچراغ این عمارت دلم مبتلایت شد و با نیم نگاهت قلب ما را چه شیرین کشیدی به اسارت دلبر خوش مهارت دلم را به غارت بردی ای عشق شدی چلچراغ این عمارت دلم مبتلایت شد و با نیم نگاهت قلب ما را چه شیرین کشیدی به اسارت #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  10. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...کن ببین ای تو ای خوب من از تو من عاشق شدم ای تو محبوب من دریا به دریا با توام تو حق نداری بعد از این دست مرا رها کنی آتش به جانمان زنی به قلب خود جفا کنی دیوانگی کن بیش از این باید که لبریزم کنی دریا به دریا با توام باید که درگیرم کنی دریا به دریا با توام #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  11. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...مث آرامش دستات تب کودکانه داره من به تو دل بستمو بس تو ناز کنی من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی دور تو میگردمو میخندمو دل به تو که جانمی میبندمو من به تو دل بستمو بس تو ناز کنی من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی دور تو میگردمو میخندمو دل به تو که جانمی میبندمو #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  12. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...باغچه میچینمت رنگ چشات رنگ عسل پیش تو نگام جون میگیره وقتی که میخندی دلم رنگین کمون میگیره من همونم، همون عاشق خجالتی تو واسه من فراتر از یه عادتی من همونم، همون عاشق خجالتی تو واسه من فراتر از یه عادتی من همونم، همون عاشق خجالتی تو واسه من فراتر از یه عادتی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  13. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...کرد، از تو چه پنهان شاپرک جان جان به قربانت کنم، ای خوب خوبان مرا به صرف عشق کردی تو مهمان بیا که رنگ چَشمت مرا دیوانه کرد، از تو چه پنهان شاپرک جان جان به قربانت کنم، ای خوب خوبان مرا به صرف عشق کردی تو مهمان بیا که رنگ چَشمت مرا دیوانه کرد، از تو چه پنهان #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  14. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...من پر از عشق و امیدم وقتی تو کنارمی تو تمام عشق معصومانه ی خیالمی عاشقانه با تو هستم دنیای منی ای عشق من تو قلب منی هم جسم و تن تویی همه ی جونم، تویی غرورم شدی تمام وجودم دنیای منی ای عشق من تو قلب منی هم جسم و تن تویی همه ی جونم، تویی غرورم شدی تمام وجودم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  15. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...قلبمو دزدیدی این دل جوون شد این دل جوون شد امشب شب عشق است و منو عاشق کن، عاشق تر کن بیا احوالمو بهتر کن، منو دیوونه تر کن آشتی بده گلارو، بیا نقاشی کن شبارو تموم غصه ها رو امشب به در کن دل بیقرار عشقه، رو قلب من نوشته اگه تو بخوایی جونمم میدم این رسم عشقه #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  16. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...من، رویای من، رویای من) تو ماله منی قلبمو میبری بگو تا کی کجا دلو میخوای ببری تو ماله منی قلبمو میبری بگو تا کی کجا دلو میخوای ببری تو ماله منی قلبمو میبری بگو تا کی کجا دلو میخوای ببری تو ماله منی قلبمو میبری بگو تا کی کجا دلو میخوای ببری تو ماله منی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  17. Delvin22

متن آهنگ های | یاسین ترکی

...چه جوری میتونی نمی مونی با منو , منو میسوزونی داره جونم در میاد من اینقد زیاد میشینیم اینجا تا این بارون بند بیاد دلمم میخواد بمونی پیشم باز دلم بی تو تنهاست آره دلم بی تو تنهاست آره جونم در میاد جونم در میاد , آره جونم در میاد جونم در میاد #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی منبع: musixmatch
  18. Delvin22

...پیش من ببین ترک خورده این دلم میخوام برم یه چیزی میگه نه چی دیدی دلت از ما ترسید پشتت اومدم هر جا رفتی هیچ جا نمیرمم تو هستی بیا بشین پیش من ببین ترک خورده این دلم میخوام برم یه چیزی میگه نه چی دیدی دلت از ما ترسید پشتت اومدم هر جا رفتی هیچ جا نمیرمم تو هستی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  19. Delvin22

...اصلا‌ تو خیلی درستی بگو من بد بودم اگه هرکی پرسید من دیگه زدم قیدتو تو مثل همه همه عین تو ما باهم نداشتیم هیچ سنخیتی گیر افتادم گیر یه چند شخصیتی خیلی خوبه که داری زندگی میسازی من و تو شدیم دیگه خط های موازی برو باش اصلا با هرکی که شادی تو ودلت همینه حزب بادی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی
  20. Delvin22

...هیچ کس نمیفهمه حرفامو دختر خوب راهتو کج نکن اینقد با من لج نکن اگه میخوای بری برواینقد با من بحث نکن حالم خرابه و تو هم منو درک نکن برو عمر من پای تو حروم شده ببین کارم تموم شده تو لحظه های تو بودن تموم آرزوم شده تموم آرزوی من از توی زندگی من نرو دختر خوب نرو #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا