خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: متن_آهنگ

1. Delvin22

متن آهنگ های | Abe Parker

...in my head These matches made from my feelings The gasoline on the bed And monsters dance on the ceiling I’m getting down on my knees Cause there’s no one else to turn to If you hear me tonight Tell me how do I Live, laugh, love Tell me how do I Live laugh love #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی...
  2. Delvin22

...late Oh, just wanna say Hey, I miss your stupid face Get back to my place, I need you It hurts so bad to wait I don't care what it takes I'll pay for the plane whatever I can't do this today Oh-whoa Oh-whoa Oh-whoa (whoa) Oh-whoa Oh-whoa Oh-whoa (whoa) #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی #Abe_Parker
  3. Delvin22

...Am I a moth in your flame? Do you burn the same when I... Hopin' maybe you can tell me now Am I the only one that's catchin' butterflies? Am I a moth in your flame? Do you burn the same when I Look in your eyes? Look in my eyes Do you get butterflies? #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی #Abe_Parker
  4. Delvin22

متن آهنگ های | Jony

...тело унесли It bothers me that you are not happy with me Меня парит, что ты мне не рада You're not happy with me and it's my fault, my thoughts let me down, my thoughts let me down Ты мне не рада и виноват в этом я, мысли подвели, мысли подвели #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی #Jony منبع: lyrics
  5. Delvin22

متن آهنگ های | Jony

...Rolls under my Nikes Под моими найками роллс They call me boss Они называют меня босс How did I do this, you ask? Ты спросишь, как мне это удалось? I just don't forget where I grew up Просто я не забываю, где я рос Rolls under my Nikes Под моими найками роллс #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی #Jony
  6. Delvin22

متن آهنگ های | Jony

...forget about me on the lilac moon Ты забудешь обо мне на сиреневой луне Maybe just for one moment Может, только на одно лишь мгновенье Leaving for me only a thin thread Оставляя для меня только тоненькую нить Just a drop of my regret Только каплю моего сожаленья #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی...
  7. Delvin22

متن آهنگ های | Jony

...не тронешь - My soul is like a bird Моя душа словно птица You will open the doors for a long time Двери надолго откроешь To your new prince Своему новому принцу But you can't touch my soul - Но мою душу не тронешь - My soul is like a bird Моя душа словно птица #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی...
  8. Delvin22

متن آهنگ های | Jony

...да, ведь ты моя да That's it, it's not the same without you Все, без тебя не так I'm flying towards you like a comet Лечу к тебе я словно комета And even at gunpoint И даже под дулом пистолета I will find you I, I will find you I Я найду тебя я, я найду тебя я #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی #Jony
  9. Delvin22

متن آهنگ های | Jony

...without you Без тебя уже все по-другому My day is monotonous Мой день проходит монотонно The words accumulated in a lump in my throat Слова скопились в горле комом Did you like the lyrics? Понравился текст песни? Leave a comment below Оставьте комментарий ниже #متن_آهنگ #موسیقی_خارجی #Jony
  10. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...خزانم به تو علاقه ام یه لحظه کم نشد خیال تو یه ثانیه ام جدا ازم نشد به جان سپردمت، تو جان من شدی که عقل من، حریف قلب عاشقم نشد دیوانه جان، با من بمان ابرم و گرفته بی تو آسمانم قایقم، غمت شکسته بادبانم دیوانه جان، با من بمان بی تو همدم خزانم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ منبع: .musixmatch
  11. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...در دستت هست هر جا که بری جایت در قلبم هست دیوانه دلم بعد تو پایان گیرد عاشقم باش!...! آن نگاهت مرا تا خدا میکشد گر نباشی شوم عاشقی دل شکسته طعم عشقت هنوز در دلم مانده است آن دلی که به هیچکس دل نبسته!...! آن نگاهت مرا تا خدا میکشد گر نباشی شوم عاشقی دل شکسته #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  12. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...که هرکاری کنی باز تورو ادامه میدم عشق یعنی حتی وقتی باهام دشمنی عزیزی تنها تو میتونی تا ابد منو به هم بریزی شوخی نیست اینکه غیر تو حواسم از همه پرته عشق یعنی دلمو مومیایی میکنم عزیزم تا دردت بمونه تا ابد توی قلب مریضم شوخی نیست اگه به حد مرگ عاشق بشی شرطه #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  13. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...که من با تو پر از شوقم با هر نفست چاله خندت به این دل نشستی تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  14. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...دست آوردنت میزنم من به هر دری هر دری واسه به دست آوردنت میزنم من به هر دری میزنم من به هر دری میزنم من به هر دری وای چقدر تو دلبری از همه تو سر تری واسه به دست آوردنت میزنم من به هر دری وای چقدر تو دلبری از همه تو سر تری واسه به دست آوردنت میزنم من به هر دری #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  15. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...باش درون چشمم هاله عشق پیداست لحظه های بی تو زندگی بی معناست زندگی بی معناست هرگز هرگز هرگز که از تو دست بردارم من قلبم وابسته شد به ان چشمانت وای دنیا دنیا دوستت دارم هرگز هرگز هرگز که از تو دست بردارم من قلبم وابسته شد به ان چشمانت وای دنیا دنیا دوستت دارم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  16. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...که خسته شد که بعد تو قلب من به روی هر که بسته شد به دست سرد تو قسم که من هنوز همان کسم که آرزو کنم یه روز به تو رسم به عهدی که شکسته شد به جانی که خسته شد که بعد تو قلب من به روی هر که بسته شد به دست سرد تو قسم که من هنوز همان کسم که آرزو کنم یه روز به تو رسم #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  17. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...خیالی فراموش کن حرف منو گوش کن بخند بیا مغزتو خاموش کن به من فکر کن پیچ دلو سفت کن قلبمو ببر نوازش کن تو نازش کن تو نازش کن تو نازش کن موزیک روشن هوا عالی یه حس بی خیالی یه تصویر از این عشق خیالی موزیک روشن هوا عالی یه حس بی خیالی یه تصویر از این عشق خیالی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  18. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...سرگذشت قلب من دچار عشق نبود اهل عاشقی نبود تو آمدی شدی تمام من جای امن بودنم یه کنج قلب توست حس خوب چشم توست عشق پاک ناتمام من باور کن همه حرفامو محکم بگیر دستامو جایی نرو بمان تو با من باش باور کن همه حرفامو محکم بگیر دستامو جایی نرو بمان تو با من باش #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #فرزاد_فرخ
  19. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...لحظه خاموش کنم آنقدر دیوانه وار دور تو میچرخیدم تازه فهمیدم چقدر بیهوده میجنگیدم بیهوده میجنگیدم بیهوده میجنگیدم من غرورم را شکستم تا من و تو ما شویم از خودم هر بار گذشتم تا ز هم شیدا شویم من هنوزم میپرستم چشم زیبای تو را عشق تو بر من جفا کرد بی وفا با من چرا #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  20. Delvin22

متن آهنگ های | فرزاد فرخ

...تویی دستم رو بگیر و بخند جهان من تویی عاشق تر از این بشویم ای جان با من تو بمان و بدان که جان من تویی دستم رو بگیر و بخند جهان من تویی عاشق تر از این بشویم ای جان با من تو بمان و بدان که جان من تویی دستم رو بگیر و بخند جهان من تویی عاشق تر از این بشویم ای جا #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا