خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: چارلز_بوکفسکی

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تجربه به ما می‌آموزد که عشق آن نیست که به هم خیره شویم؛ عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم ... #آنتوان_دوسنت_اگزوپری
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

نوعی تنهایی در این جهان بسیار بزرگ وجود دارد که آن را فقط در حرکت عقربه های یک ساعت می توان شناخت. مردم خسته اند. چه با عشق، چه بی عشق ... #چارلز_بوکفسکی
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...یعنی هستم؛ بعضی وقت ها به دست هایم نگاه می کنم و فکر می کنم که می توانستم پیانیست بزرگی بشوم. یا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟ یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند، سیفون کشیده اند... دست هایم را حرام کرده ام. همینطور ذهنم را ... ☆ عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

پدرم به من گفته بود كه من احتمالاً هميشه شكست خواهم خورد. خودش هم يک بازنده ی مادرزاد بود. كار از بيخ ايراد داشت ! ☆عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

گفت: آدما با رویاهاشون زندگی می کنن گفتم : چرا که نه ؟ مگه چیزی غیر از رویا هم وجود داره ؟ گفت : آره تموم شدن رویاها ☆عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و بیمه. آن چیزی را که واقعی است ازشان بگیر و به‌جایش یک تکه کاغذ تحویل‌شان بده. پول‌شان را خرج کن. باز هم خواهد رسید. دو چیز محرکِ آن‌هاست: طمع و ترس. یک چیز محرکِ توست: فرصت. به نظر نصیحت خوبی می‌رسید. فقط مسئله این بود که پدرم وقتی مُرد کاملاً ورشکسته بود! ☆ عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

یکی از مهم ترین چیزهایی که در این سال ها یاد گرفتم اینه که وقتی خوشبختی رو پیدا کردی، سوال پیچش نکن ... ☆عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...یعنی هستم؛ بعضی وقت ها به دست هایم نگاه می کنم و فکر می کنم که می توانستم پیانیست بزرگی بشوم. یا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟ یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند، سیفون کشیده اند... دست هایم را حرام کرده ام. همینطور ذهنم را ... ☆عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

یکی از مهم ترین چیزهایی که در این سال ها یاد گرفتم اینه که وقتی خوشبختی رو پیدا کردی، سوال پیچش نکن! ☆عامه پسند #چارلز_بوکفسکی
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...نماند. بیشتر آدم ها در بیست و پنج سالگی تمام می شوند. و بعد تبدیل می شوند به ملتی بی شعور که رانندگی می کنند، غذا می خورند، بچه دار می شوند، و هر کاری را به بدترین شکل اش انجام می دهند. مانند رای دادن به کاندیدای ریاست جمهوری ای که آن ها را یاد خودشان می اندازد. ☆ساندویچ_ژامبون...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا