خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: به_هیچ_کس

1. Tiralin

منتخب جوهر هزارتو (جلد دوم پیچ و خم دنج) | Tiralin کاربر انجمن رمان ۹۸

...خاک سپردند. باری! با این چند نگین جوان نشان این بالماسکه ما را چه ارمغان پس خواهد داد؟ پایکوبی درآمیخته با زر؟ نیش افسون؟ یا خونگری دو سر بر دستان بی‌خون؟ شاید هم تنها لَخت همنشینی با آن الماس تیغ‌آلود؟!... #تیرالین #یخ_و_میخ #بزم_خون #به_هیچ_کس #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #TWICE...
  2. Tiralin

پیچ و خم دنج | elina2003 کاربر انجمن رمان ۹۸

...از گردون نمایش‌های گیهان باشند و روزگار بس ره‌دار، تا دگر داستان‌هایش بخوانیم و از بر کنیم. #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب #تاریخ_آرتدال #به_هیچ_کس #پیچ_و_خم_دنج #دل_نوشته _______________________________________ ۱. نمایش‌های دست‌خون: بازی‌‌های دروغینی که عواقب راستین دارند. ۲. ناباک: ترسو ۳...
  3. Tiralin

...و تنها به رنج دربرت‌گرفتم، تا از آن دیوانگان دورت کنم و به روشنی‌ات رسانم. باری، پس از سال‌ها، این سوگند و پوزش من بپذیر که به سوگندی دگر، هرگز در میان آن اهریمنان رهایت نمی‌کنم؛ زیبای من! #تیرالین #به_هیچ_کس #TO_NO_ONE #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج _______________________________________ ۱. هموخ: هیزم
  4. Tiralin

...که به هرگون درمی‌گذرد. و همان‌گونه که او بگفت، ما از تبار یکدیگر نیستیم و هیچ‌گاه همتا و همراه هم نخواهیم بود. برای هزارمین بار بدرود، ای هیچ‌کس نخست و پایان زندگی! #تیرالین #به_هیچ_کس #TO_NO_ONE #دل_نوشته #پیچ_و_خم_دنج _______________________________________ ۱. دی: دیروز 2. اژدی‌دهاک: ضحاک
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا