خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: الهه_تلنگر

1. elnaź вαnσσ

در حال تایپ رمان الهه تلنگر | elnaź вαnσσ کاربر انجمن رمان۹۸

...مدام سیاهی میرفت، هرچقدر گریه می‌کردم باز هم بغضم رهایم نمیکرد لحظه ای روی پاهایم ایستادم، تمام توانم را جمع کردم تا از همه دورشوم، بروم به جایی که هیچکس نباشد. پا به فرار گذاشتم اما هنوز قدمی برنداشته بودم که جلوی چشمانم سیاهی رفت و بعد هم سیاهی مطلق! Https://forum.roman98.com/ #الهه_تلنگر
  2. elnaź вαnσσ

...و جدالی در ذهنم رخ داد؛ طرف خوش‌بین ذهنم میگفت چیزی نشده اما طرف دیگر معتقد بود که آنها مرده اند. فریادی برسر آن دو کشیدم و دوباره به گشتن ادامه دادم. نمی‌دانم چرا، اما اصلا دلم نمی‌خواست به طرف دیگر قصر بروم. زئوس بزرگ، یعنی چه بلایی بر سر پدرو مادرم آمده؟ Https://forum.roman98.com/...
  3. elnaź вαnσσ

...که مالاها آسایش را از ما گرفته بودند. علت و چرای این نزاع ها معلوم نبود، دربین مردم حرف های مختلفی رد و بدل می‌شد، هرکس چیزی می‌گفت، بعضی‌ها می‌گفتند آن ها درحال کشور گشایی‌اند، بعضی دیگر نیز می‌گفتند آن‌ها دنبال یکی از ما هستند که قدرت خاصی دارد. رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی #الهه_تلنگر
  4. elnaź вαnσσ

...نکردم به هر چه می‌پرستی نکردم به هر چه می‌پرستم نکردم من تاوان گناهی را پس می‌دهم که دیگران کردند جرمی که دیگران مرتکب شدند و لعنت بر عدالت کجاست این عدالت؟ لعنت بر تمام قوانین خلقت لعنت بر خدایان لعنت بر شیاطین لعنت بر فرشتگان و لعنت بر انسان ها رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی #الهه_تلنگر
  5. elnaź вαnσσ

...جهان من فروپاشید. تلنگری که از کسی خوردم که روزی عشقم بود... چطور توانستی؟ چطور توانستی اینقدر بی‌تفاوت باشی؟ این تلنگر بود که مرا الهه کرد. شاید بپرسی: خوب کجای این بد است؟ الهه بودن بد نیست اما الهه تلنگر بودن خود وحشت است. رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی https://roman98.com/...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا