خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: به_اینم_میگن_رمان؟

1. _MAHAN_

تکراری ترین صحنه در رمان ها

...اون سرزمین در میاد که قراره همه رو نجات بده. دقت کنید، دختره! فنون رزمی رو همه رو از بره و فوری هم به قدرت های چهار عنصرش مسلط میشه ۲ حالت داره یا عاشق یه شاهزاده ی شیطان میشه یا عاشق شاهزاده ی سرزمین دشمن از اونجایی که فداکاره باهاش ازدواج میکنخ تا به جنگ دو ملت پایان بده :/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  2. _MAHAN_

...میکنه دختر گل و پاکمون بیاد مشقاشو بنویسه (چه جالب جفتشون مهندسن) اگه استادشم باشه همیشه قالش میذاره، دختره هم دیر میرسه سر کلاس و خلاصه کلی کل کل! مورد داشتیم طرف هم رئیس شرکت بود هم استاد دانشگاه هم همسایه خانم محترمه هم کلی وقت داشت کا با دوست دخترای رنگ و وارنگش میگذروند. #به_اینم_میگن_رمان؟
  3. Jãs.I

دختره قد شیخ پشم الدین طوسی پشم رو صورتشه و شکل سمندونه، بعد تو عروسی همه رو می‌تراشه میشه هلوی بدون پرز. :| اینا رو از کجاتون در میارید ؟ #به_اینم_میگن_رمان؟
  4. Mohadeseh.f

...همه رمان ها دخترها که با هم دوستن پشت تلفن جد و اباد هم رو به فحش میکشن. همیشه یکیشونم به اون یکی میگه مرضضض زهررررمار:/// یعنی اگه نگه رمان ساخته نمیشه! این فحشا نشان دهنده صمیمت بیش از حد دو دوسته. خیلی جالبه خانواده های هم دیگه رو مورد عنایت قرار دادن نشانه عشقه:/ :big_grin...
  5. SAEEDEH.T

معمولا اکثر شخصیتای اصلی افسرده، خسته و مریضن. اینا یه دوست خیییلی صمیمی دارن که یه پا دلقکه واسه خودش و دیده شده انقدر نمک می‌ریزه تا حال و هوای این یکی عوض شه/: چرا؟/: #به_اینم_میگن_رمان؟
  6. LãdaN.D

چرا وقتی دختره از خواب بلند می شه باید موهاش عین جنگل آمازون باشه؟ *-* #به_اینم_میگن_رمان؟
  7. haniye anoosha

پسره بیست چهار سالشه سرگرده:| آخرشم میگه چون تو همه ماموریت هام موفق بودم شدم سرگرد :/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  8. mahaflaki

از صبح تا شب در حال ول گشتنن اخرش دانشگاه تهران پزشکی میارن! #به_اینم_میگن_رمان؟
  9. senorita

همیشه پلیس داستان باید ته‌ریش داشته باشه و بوی عطر تلخ و سیگار بده:)) #به_اینم_میگن_رمان؟
  10. senorita

همیشه یه دختر بی‌بندوبار ( ترجیحا بلوند و سبک:)) ) هست که دکلته‌ی قرمز می‌پوشه و می‌خواد پسره رو بکشه سمت خودش:)) #به_اینم_میگن_رمان؟
  11. ~HadeS~

اینام هست: رضایی، احمدی، مرتضایی، شجاعی، آزادی و... حالا عیب نداره یکیش اینجوری باشه ولی لعنتیا همه اینطورن:/// یاد اسم فامیل مدرسه میفتم که چیزی پیدا نمی‌کردیم آخر اسم "ی" می‌ذاشتیم:||| #به_اینم_میگن_رمان؟
  12. senorita

همیشه فامیل شخصیت اصلی‌های قصه باید یه «راد» داشته باشه:/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  13. SheRviN DoKhT

از خط اول همو دوست دارن ولی تا صفحه 500 رمان نشه بهم دیگه نمی گن. #به_اینم_میگن_رمان؟!
  14. senorita

پسره عجب تیکه‌ای بود! موهای مشکی پرکلاغی، چشمای درشت آبی رنگ، فک خوش‌تراش، ابروهای باریک، هیکل ورزشکاری، کت شلوارشم هاکوپیان بود:| کل این آنالیزم دو ثانیه هم طول نکشید! پس عمه‌ی من سه ساعت داشت طرفو می‌خورد؟!:/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  15. senorita

همیشه‌ی خدا شخصیت اصلیا دوستاشونو فحش بارون می‌کنن، ولی در نهایت میگن خنگه ولی دوسش دارم:/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  16. yeganeh yami

دختره تازه زاییده فرداش پا میشه چلو مرغ درست میکنه میره مهمونی =/ عمه من فقط تا دوماه خوابیده بود... احتمالا تمارض میکردع! #به_اینم_میگن_رمان؟
  17. yeganeh yami

دختره دوتا دوتا عاشق داره... همینه من ترشیدم دیگع =/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  18. yeganeh yami

همه یا بازاری یا شرکتی ان! پ کفشاشون رو کفشدوزک میدوزه؟ #به_اینم_میگن_رمان؟
  19. yeganeh yami

همه عاشق قهوه ان.... پ عمع من به تنهایی سرانه مصرف چای رو بالا میبره :/ #به_اینم_میگن_رمان؟
  20. yeganeh yami

موقع،ازدواج هیچ کدوم نیاز مالی ندارن... پس وام ازدواج رو ترامپ میگیره:/ #به_اینم_میگن_رمان؟
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا