خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: عادل_رستمکلایی

1. *ELNAZ*

دلنوشته‌های عادل رستمکلایی

...سیزده‌ به‌ دری‌ست که هر روز تکرارش می‌کنیم. و همان جمله‌های معروفِ شکیبایی است که گفت؛ "حال همه‌یِ ما خوب است، امّا تو باور نکن". #عادل_رستمکلایی *** بَر در و دیوارِ تنهایی‌ام دُرُشت نوشته‌ام؛ سراغم را نگیرید، صدایم نزنید و تکانم ندهید که دلتنگی‌ام را خیلی سخت خوابانده‌ام. نوشته‌ام؛ رهایم...
  2. *ELNAZ*

برای تمام لحظاتی ک به او فکر می‌کردی، و منِ عاشقِ خوش‌بینِ ساده‌دل، فقط خودم را در چشمانت می‌دیدم، من را ببخش. #عادل_رستمکلایی *** من را بخاطر تمامِ باید‌ها و نباید‌هایِ بعد از رفتنت ببخش. این‌که نباید، ولی هنوز ازتو می‌نویسم را... یا این‌که باید، ولی نمی‌توانم فراموش‌ات کنم را. #عادل_رستمکلایی...
  3. *ELNAZ*

...آسوده می‌خوابی؛ تو را به خطوط دست‌های معشوقت قسم، خواب‌هایم را برگردان، می‌خواهم چون پسرکِ خوش خیالِ قبل از تو رهایِ‌رها بخوابم... #عادل_رستمکلایی *** دلتنگیِ غروبِ جمعه سزایِ ماست. تا ما باشیم عاشقِ یک بی‌معرفت نشویم. اگر تمام هفته هم هجومِ خاطرات دیوانه‌مان کنند عینِ عدالت است. آن جمعه‌ها...
  4. *ELNAZ*

صدایم کن..، که دنیا را عشق و محبّت نجات می‌دهد، و من را شنیدنِ اسمم با صدای تو. #عادل_رستمکلایی *** کجا رَوَم که شب نداشته باشد، تا از هجوم خاطراتت در امان باشم؟ به کدام کهکشان کوچ کنم که باد نَوَزَد و عطرت در هوایش نپیچد و...؟!! به کدام سیّاره پناهنده شوم، که برف و بارانی در کار نباشد و نزول...
  5. *ELNAZ*

ترتیبِ فصل‌های شما را نمی‌دانم، برای من که زمستان هم بهار می‌شود وقتی به لبخندِ او فکر می‌کنم. #عادل_رستمکلایی *** من بعد از آن‌ روز،.. با خاطره‌ی آنروز، آن یک نفر و باران، بارها و بارها مُردم.. وقتی که باران می‌بارید و یک نفر شبیه‌ِ تو عطرت را به خودش زده بود. وقتی یک نفر هم‌نامِ تو بود امّا...
  6. *ELNAZ*

...اتّفاقی در زمانِ خودش دوست‌داشتنی‌. امّا تو هرکجا که باشی،‌ در هر زمان و برایِ هرکسی که اتفاق بی‌افتی، زیباترین دوست‌داشتنیِ دنیایی. #عادل_رستمکلایی *** چترِ دستانت را به من برگردان. منی که زیرِ رگبارِ تنهایی، آب کشیده‌ترین عاشقِ دنیا شده‌ام. #عادل_رستمکلایی *** قلبِ زبان‌نفهمِ من،.. باتوام...
  7. *ELNAZ*

بعد از تو..، تنها پهلویی که به رویم باز خواهد‌ شد، پهلوی مرگ، و تنها خانه‌ای که من را می‌پذیرد، خاک خواهد بود. #عادل_رستمکلایی *** به‌چشم‌هایم که موهایِ بازِ به روی شانه ریخته‌‌ات را از پشتِ سر دیده‌اند، حسادت می‌کنم. و کاش می‌شد در جایی که تصویرِ راه رفتنت، در خواب نفس کشیدنت، پایکوبی و...
  8. *ELNAZ*

...خورشیدِ روز‌هایش شده‌ای و شب‌هایش با ماهِ روی تو مهتابی‌ست بداند، بداند که دوست‌ داشتنی‌ترین دوست‌داشتنیِ دنیا را چگونه باید پرستید. #عادل_رستمکلایی *** خدایا من تسلیمم و سپاسگزار. مثل چکمه‌ای که می‌داند رسالتش جان‌کندن در گِل‌های شالیزارِ پیرمردی روستایی‌ست، تقدیرم را پذیرفته‌ام. خدا حافظ...
  9. *ELNAZ*

که عشقِ تو لاعلاج‌ترین بیماری‌ست، و من، تا استخوان به آن مبتلا. مرا حتّی لحظه‌ای هم آرزوی شفا یافتن از تو نیست. #عادل_رستمکلایی *** همچون چل چله ای هر بهار می آیی. در من زندگی می کنی و من را که دیگر لانه‌ی ساکنی بیش نیستم، در بوران استخوان نرم کنِ زمستان رها میکنی و می‌روی. کاش پس‌لرزه‌های...
  10. *ELNAZ*

وقتی فهمیدم کلمات به هیچ دردی نمیخورند، که واژه‌ها هم نتوانستند کاری کنند بمانی. #عادل_رستمکلایی *** آسمانِ شهر مه‌آلود و بارانی‌ست، امّا از سقفِ اتاقِ من ستاره می‌بارد. دارم در تاریکی، چشمهایت را با انگشتِ خیال رویِ سقف نقّاشی می‌کنم، و تو لبخند می‌زنی. #عادل_رستمکلایی *** رفته‌ای و مُرده‌ام...
  11. *ELNAZ*

من نگاهم... نگاهی مانده‌به ناکجا...، در لحظه‌ی باورِ تنهایی. #عادل_رستمکلایی *** دلتنگیِ من کوچه‌ایست خاکی، از دو‌سر بن‌بست، گاهی با یادِ خاطراتت بال در می‌آورم و آن‌سویِ دیوارهایِ این بن‌بستِ خاک‌آلود را به امید پیداکردنت سرک می‌کشم و امّا نشانی‌ از تو نمی‌بینم و بازمی‌گردم. مرا حتّی خیال رهایی...
  12. *ELNAZ*

او رفته...،، و‌من مانده‌ام. کافیست؟!! یا که بیشتر شرح دهم دلیلِ دیوانگی‌ام را؟ #عادل_رستمکلایی *** دیگر تو را هرگز نخواهم دید امّا اینکه نیایی تو و دلتنگ بمانم درد است. #عادل_رستمکلایی *** دلم برایِ سه نقطه‌یِ آخرِ جملاتم میسوزد، آنها از من هم منتظرترند. که او می‌آید، امّا... #عادل_رستمکلایی
  13. *ELNAZ*

رفتنت هم نتوانست مرا راهی کند، من به جایِ خالی‌ات هم قولِ ماندن داده‌ام. #عادل_رستمکلایی *** حریری از عشق بافته ام و هر روز با آهی از سرِ نبودنت جایِ خالی ات را بُخار آلود میکنم و برق می اندازم. به پهلو میکشم هرشب تنهایی ام را. و خیالت را نفس می کشم هر لحظه. تا خدایی ناکرده یادت را، نکند عطرت...
  14. *ELNAZ*

که من تک‌درختی نحیفم، روییده در لبه‌ی درّه‌یِ تنهایی، و خاطرات چون بهمنی عظیم مرا هر‌لحظه به سقوط نزدیک‌تر می‌کنند. #عادل_رستمکلایی *** مژده‌یِ فراموش کردنِ آنها که دیگر نیستند، خبرِ غرق شدن در خوشبختیِ ما بی‌دلبر مانده‌ها، قهقهه‌هایی که گوشِ فلک را کَر و چشمانِ حسودها را کور کرده‌اند،...
  15. *ELNAZ*

...باید‌ها و نباید‌هایِ بعد از رفتنت ببخش. این‌که نباید، ولی هنوز ازتو می‌نویسم را... یا این‌که باید، ولی نمی‌توانم فراموش‌ات کنم را. #عادل_رستمکلایی *** برای تمام لحظاتی ک به او فکر می‌کردی، و منِ عاشقِ خوش‌بینِ ساده‌دل، فقط خودم را در چشمانت می‌دیدم، من را ببخش. #عادل_رستمکلایی *** بَر در و...
  16. *ELNAZ*

...راه رفتنت، در خواب نفس کشیدنت، پای کوبی و چشم‌خندهای تو را در خود حک کرده است زندگی کنم. که "چشم‌هایِ من هنوز هم خانه‌یِ امنِ توست". #عادل_رستمکلایی *** عادت کرده‌ایم به نبودن‌ها، به آمدن‌هایی که فقط بویِ ماندن می‌دهند، به کشتارِ بی‌رحمانه‌یِ نور و تاریکی‌دوستی، به دوست داشتن و دوست داشته...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا