خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت
کاربر ویژه انجمن

امتیاز واکنش
39,232
زمان حضور
286 روز 10 ساعت 26 دقیقه
نویسنده این موضوع
پدرش مدام بند می‌کرد که: «درس بخوان بچه، درس بخوان! وگرنه مجبور می‌شوی مثل من کفش مردم را بدوزی!» اما مگر می‌شود درس خواند وقتی فامیلی‌ات اولین اسم دفتر کلاسی است و تا درس شروع می‌شود، صدایت می‌زنند: «آنفیم باریبا! بیا پای تخته!» آنفیم هم با سرورویی عرق‌کرده کنار تخته‌سیاه می‌ایستاد و صورتش را طوری در هم می‌کشید که پیشانی کوتاهش به کل ناپدید می‌شد. «بازهم که با سواد نم کشیده آمده‌ای سر کلاس! ای وای! دیگر داری می‌ترشی!»
سرانجام هـ*ـوس کرد از این زندگی سگی خلاص شود. دلش آدم خواست، دلش خواست مانند همه آدم‌ها چای داغ بنوشد و زیر پتوی نرم بخوابد. چه روزها که باریبا درون آخورش، روی تشک کاهی، از صبح تا شب دمر خوابید و چه روزها که در خرابه بالکاشین از صبح تا شب در جست‌وجوی نشانی از انسان و زندگی انسانی چرخ زد.

در آبادی | یوگنی زامیاتین

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت
کاربر ویژه انجمن

امتیاز واکنش
39,232
زمان حضور
286 روز 10 ساعت 26 دقیقه
نویسنده این موضوع
خانم هرچه در تعظیم و تکریمِ تمثال جدیت بیشتری نشان دهد، یعنی بریی گناهان بیشتری عفو می‌طلبد و در نتیجه شکنجه‌ی سخت‌تری در تـ*ـخت خواب در انتظارش است.
همه‌اش پوچ است. رسیدن به این حقیقت اصل ماجرا نیست. اصل ماجرا این است که بتوانی عمری با این پوچی زندگی کنی و روحت را با این پوچی تغزیه کنى.
این دیگر انسان نبود که می‌رفت، دفینه‌ای بود باستانی، سنگواره‌ی نابهنجار روسى که گویی از قعر زمین برخاسته بود.
آخر برای چه باید کارهای خیر انجام بدهم؟ من بیشتر دوست دارم به دیگران ظلم کنم، چون ظلم فایده‌ی بیشتری برای نزدیکانم دارد. آخر در انجیل آمده که خداوند در آخرت در ازای ظلم من پاداشى صدچندان به ایشان خواهد داد.
چرا قدیس‌های ما در آن دنیا باید به بهشت بروند؟ اگر ببیند که من دارم در جهنم جلزوولز می‌کنم، ولم می‌کند می‌رود دنبال سیب خوردنش؟ این چه‌جور رحمتی است؟ این چه‌جور قدیسی است؟

در آبادی | یوگنی زامیاتین

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا