خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Evil pink

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 5 دقیقه
روایت پسری است با خانواده متوسط در سطح جامعه، که با سختی در دانشگاه درس می‌خواند و طی اتفاقاتی با دختری آشنا می‌شود. اما مشکلات زیادی برای او به وجود می آید. مشکلاتی اعم از مالی و خانوادگی... اما این پسر چطور از پس این همه مشکلات بر می آید؟!

InShot 20210901 125736811

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,217
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
نام رمان: قلندرو (جلد دوم به فاصله یک
ژانر: اجتماعی، عاشقانه
خلاصه: سبحان و مانلی که زندگی نسبتا ارامی را می‌گذراندند، در پی حل کردن گره‌ای که در بوم زندگی‌شان نقش بسته، راهی تهران می‌شوند و این سفر کوتاه به ملاقات دوباره با خاطرات ده ساله مبدل می‌شود.
ناظر درخواستی: دونه انار
ژانر مشابه
سلام. با ناظر پیشنهادیتون موافقت میشه. ناظرتون دونه انار . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید. من رو هم اد کنید.
موفق باشید:rose:

massoume

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
21 دقیقه
نام رمان: قلب من برای تو
نام نویسنده: massoume
ژانر: عاشقانه _ازدواج اجباری_ ارباب رعیتی
خلاصه :دختری ۱۰ ساله که فقیر پدر و مادرش میفروشنش به ارباب اون روستا اتفاقاتی برای اون دختر میفته و سرنوشت خوبی در انتظارش است

Z.a.H.r.A☆

مدیر تالار ماورا
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,342
زمان حضور
167 روز 2 ساعت 18 دقیقه
سلام در خواست ناظر دارم:گل:
نام رمان: تیسراتیل
ژانر: ترسناک- هیجانی- معمایی
نویسنده: زهرا بهشتی فر
خلاصه:
داستان در مورد پسری است که
ناخواسته میتواند موجودات ماورائی را ببیند....

البته میدونم من یه رمان دارم که شما ناظرمی و هنوز تایید نشده، ولی ایده ی این رمان خیلی وقته تو ذهنمه، میشه این دفعه ام ناظر انتخاب کنید؟:flowerb:

آخرین ویرایش:

S.salehi

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,718
زمان حضور
74 روز 21 ساعت 16 دقیقه
نام رمان: پریسیلا
این نام ممکنه تغییر کنه
ژانر: تاریخی_عاشقانه_معمایی_تراژدی
نویسنده: ساحل صالحی‌زاده
خلاصه: با از هم پاشیدن حکومت پادشاه لویی دوم؛ به دست برادرش. برگ تازه‌ای از کتاب زندگی پریسیلا، باز می‌شود. قصه‌ی پریسیلا زمانی به اوج خود می‌رسد که با شکسته شدن آینه‌ی اتاق متروک شمالی قصر پنسون‌ها، پرده از رازی چند ساله برداشته خواهد شد...
درخواست تعیین ناظر به صلاح‌دید مدیریت دارم.

آخرین ویرایش:

Nahal.hmdn

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
27
زمان حضور
16 ساعت 48 دقیقه
نام رمان: اهریمن جاودانه
ژانر: عاشقانه-فانتزی-ترسناک
نویسنده: نهال رادان
خلاصه:
من نه آغاز بودم...
نه پایان بودم...
من تمام بودم. خیلی وقت بود که تمام شده بودم. خیلی وقت بود که روحی نداشتم. از لحاظ فیزیکی زنده بودم ولی از لحاظ شرعی روحی در بدنم نبود. من شیطان نبودم. اسمم روز تولد خورشید بود ولی روحم طلوعِ ماه. مادرم این اسم را روی من گذاشت به معنای بهشت. اما نمی‌دانست دخترش حاکم بر جهنم خود ساخته‌اش خواهد شد... حالا من هیلدا هستم. دختری نیرومند و قوی. در تمام عمرم پشت سایه‌ها مخفی شدم... ریسک کردم. ریسک بزرگ. من یه خون آشامم!

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,217
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
سلام درخواست ناظر دارم
نام رمان : عاشقی در شرکت
نویسنده : erfanam
ژانر : عاشقانه ، اکشن
خلاصه : درباره دختر 30 ساله ای به نام رومینا که عاشق مدیر شرکت می شود و در راه رسیدن به عشق واقعی تلاش می کند اما در این میان با پسری به نام امیر آشنا می شود که زندگی رومینا را متحول می کند ...
سلام. ناظر شما Mahla_Bagheri . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید. ~PARLA~ رو هم اد کنید‌

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,217
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
روایت پسری است با خانواده متوسط در سطح جامعه، که با سختی در دانشگاه درس می‌خواند و طی اتفاقاتی با دختری آشنا می‌شود. اما مشکلات زیادی برای او به وجود می آید. مشکلاتی اعم از مالی و خانوادگی... اما این پسر چطور از پس این همه مشکلات بر می آید؟!

InShot 20210901 125736811
سلام‌. ناظر شما ^~SARA~^ . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید. ~ROYA~ رو هم اد کنید‌.

NELin16

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20
زمان حضور
1 روز 23 ساعت 32 دقیقه
سلام درخواست تعیین ناظر برای رمانم رو دارم
نام رمان : انهزام از مرگ ( این نام ممکنه تغییر کنه )
ژانر : عاشقانه - هیجانی - انتقامی
خلاصه : داستان دختر 17 ساله ای که تنها برادرش رو توی دنیا داره بعد از مرگ ناگهانی برادرش صدمه روحی بزرگی میبینه . درگیر مشکلاتی میشه و فقط با یک هدف میجنگه... انتقام از قاتلین برادرش ! گره های کوری سر راهش قرار دارن که باز کردنشون نه تنها برای ایدا سودی نداره بلکه از چاله درش میاره و توی چاه می اندازش

ZaRi_bano

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
17
زمان حضور
3 ساعت 17 دقیقه
درود به همه‌ی نویسندگان رمان ۹۸

طبق تصمیمات کادر رمان ۹۸ از این پس قوانین تایپ رمان تغییر پیدا کرده است.

قوانین به این صورت است که ما ناظرها را در ژانرهای مختلف و خاص آموزش داده‌ایم.
و شما به عنوان نویسنده حق پیشنهاد ناظر مورد علاقه‌ی خود را دارید!

عزیزان، قبل از تایپ رمان باید ناظری برای شما انتخاب شود.
برای تعیین ناظر رمان اسم رمان، خلاصه و ژانر را نوشته و اگر ناظر خاصی مد نظرتان هست با دلیل نامش را بنویسید.
(اگر ناظری مد نظرتان نیست ما خودمان ناظر را مشخص خواهیم کرد.)
+ اگر ناظر شما در ژانر مربوطه وارد نبود یا وقتش پر بود ناظر دیگری برایتان نقل قول خواهد شد و اگر دلایل شما موجه و وقت فرد آزاد بود ناظر پیشنهادی شما تایید می‌شود.
دقت داشته باشید که ناظر پیشنهادی شما قطعی نیست و مدیر ارشد یا مربوطه ناظر قطعی را در همین تاپیک نقل قول خواهد کرد.

پس از تایید ناظر، شما باید پست ابتدایی خود را به خصوصی (گفتگو) ناظر مشخص شده ارسال کنید. (این گفتگو توسط خود ناظر زده خواهد شد.) و پس از ویرایش‌های لازم و تایید ناظر حق ایجاد تاپیک رمان را دارید.
+شما حق تغییر ناظر خود را ندارید! در صورت جواب ندادن پس از ۵ روز، به مدیر یا سرپرست بخش اطلاع دهید.

ناظر، از پست ابتدایی تا آخرین کلمه‌ی رمان را همراه نویسنده است. نظر داده و حتی در مواردی رمان را ویرایش می‌کند و نویسنده باید با ناظر در ارتباط بوده و تذکرهایش را جدی بگیرد. پس در انتخاب ناظر دقت کنید.

اسامی ناظرها(به ترتیب حروف الفبا) و ژانر مربوطشان:
1. *ELNAZ* : عاشقانه، اجتماعی، فانتزی، تراژدی، طنز، جنایی_پلیسی، جنایی_مافیایی، معمایی {مرخصی}
2. Narín✿: جنایی-مافیایی، جنایی_پلیسی، تراژدی، معمایی، طنز, عاشقانه، اجتمایی، ترسناک، مذهبی، فانتزی
3.
Ryhwn : عاشقانه، اجتماعی، تراژدی، معمایی
4. ^~SARA~^ : عاشقانه، تراژدی، فانتزی، جنایی_مافیایی، معمایی، تاریخی، اجتماعی، طنز، ترسناک، علمی-تخیلی، جنایی-پلیسی، مذهبی
5.~ROYA~ : عاشقانه، اجتماعی، تراژدی، علمی-تخیلی، جنایی-پلیسی، جنایی-مافیایی، معمایی، طنز.

6. Vahide.s.shefakhah : عاشقانه، اجتماعی، تراژدی فانتزی، علمی-تخیلی، مذهبی .
7. Mahla_Bagheri عاشقانه، معمایی، اجتماعی، جنایی-پلیسی، جنایی_مافیایی
8. Matiᴎɐ✼ : عاشقانه، اجتماعی، جنایی پلیسی، طنز، معمایی
9. LIDA_M : فانتزی، علمی_تخیلی، ترسناک، معمایی. {مرخصی}
10. فاطمه بیابانی : عاشقانه، جنایی_پلیسی، جنایی_مافیایی، اجتماعی، تراژدی، طنز، ترسناک {مرخصی}
11. دونه انار: عاشقانه، اجتماعی، تراژدی، جنایی_مافیایی، جنایی_پلیسی
12. Z.A.H.Ř.Ą༻ : ،عاشقانه، اجتماعی، مذهبی، طنز، تراژدی جنایی_پلیسی، جنایی-مافیایی، معمایی، فانتزی، علمی-تخیلی، ترسناک، تاریخی
13. The unborn : عاشقانه، اجتماعی، مذهبی، جنایی-پلیسی، جنایی-مافیایی، تراژدی، علمی-تخیلی،
تاریخی، طنز، معمایی

14. ~حنانه حافظی~ : عاشقانه، تراژدی، فانتزی، جنایی_مافیایی، معمایی، تاریخی، اجتماعی، ترسناک، علمی-تخیلی، جنایی-پلیسی، مذهبی {مرخصی}

سعی کنید از انتخاب ناظرهایی با ژانرهای داخل پرانتز کم تر استفاده کنید:)
قلمتان مانا

● ° • تیم مدیریت سایت رمان ۹۸ • ° ●
با سلام در خواست ناظر دارم
نام رمان: تمنای دیدن دوباره‌ی تو
نام نویسنده: زهراآسبان
ژانر: عاشقانه، اجتماعی ، معمایی
خلاصه:
همیشه برای یه آغاز و شاید یه پایان دیر نیست.
آغازی که شاید شروع کننده‌ی یه جنگ بی‌اتمام باشد و پایانی که اتمام‌دهنده به زیبایی یه عشق باشه.
گاهی اوقات یه نفرت، یه انتقام می‌تونه باعث شکوفه دادن یه عشق در میان انبوهی از خار زهردار بشه، گاهی همین نفرت باعث می‌شه غنچه‌ی عشق پژمرده بشه و توان بلند شدن نداشته باشه.
بارها توی ورق به ورق کتاب ها جمله‌ایی از توصیف زیبایی عشق می‌دیدم؛ اما به مفهومی واضح از آن نمی‌رسیدم، تا اینکه در کویر چشمانت عشق و دیدم و اونموقع بود که به آن عشق افسانه‌ایی که از زمان های پیشین از آن دم می‌زنند ایمان آوردم.
یه انتقام بی‌انتها و شاید یه دلتنگی بی‌پایان دختر زیبا؛ اما غمزده‌ی داستان و به مسیری دور و دراز به میهنی که سالیان پیشین از آن فرار کرده بود می‌کشاند در این مسیر طعم عشق زهرآلود را با جان و دل‌می‌چشد، طعمی که دلش را همانند صخره‌ایی سخت و تیز و بران می‌کند؛ اما امان از دلی که بلرزد برای داغی شنزار کوهستان تاریکی......

آخرین ویرایش:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا