خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,275
زمان حضور
82 روز 12 ساعت 24 دقیقه
دروغ چرا اما من Only Murders in the Building رو اول به خاطر سلینا دیدم.
داستان سریال و بازی جذاب اسطوره‌های کمدی استیو مارتین و مارتین شور*ت در کنار سلینا گومز از این سریال شاهکار ساخته:hearteyecat:
اگه به ژانر جنایی، معمایی و کمدی علاقه دارین حتما این سریال رو ببینین. تا قسمت چهارم ممکنه یه ذره خسته کننده باشه چون بیشتر به معرفی شخصیت‌ها می‌پردازه اما تو قسمت‌های بعد اتفاقاتی پیش میاد که دوست دارین بدون وقفه تا آخرین قسمت، سریال رو تماشا کنین.
زمان هر قسمت حدودا 30 دقیقه ست و کلا 10 قسمت داره؛ می‌تونین تو یه روز تمومش کنین.
پ.ن: فصل دومش در حال پخشه و برای فصل سوم تمدید شده.

♨️ معرفی فیلم و سریال خودمونی ♨️

Reactions: Mahla_Bagheri، MĀŘÝM و نگار 1373

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,275
زمان حضور
82 روز 12 ساعت 24 دقیقه
هرچقدر از بازی حرفه‌ای جیم کری توی فیلم Eternal Sunshine of the Spotless Mind بگم کم گفتم:sighb:
شاید اسپویل؟ داستان درباره یه زوجیه که بعد از جداییشون، کلمنتاین ( شخصیت زن داستان ) تصمیم می‌گیره با یه روش جدید تمام خاطرات خوب و بد دوست پسرش جول که با هم تو رابطشون داشتن رو از ذهنش پاک کنه و وقتی جول متوجه این قضیه میشه، اون هم همین‌کار رو می‌کنه و ...
برای من جزو اون دسته فیلم‌های حال خوب کن به حساب میاد که هر موقع ناراحتم می‌بینم:cofee:

Reactions: Mahla_Bagheri، MĀŘÝM و نگار 1373

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
اگه از اون دسته آدم‌هایی هستین که فکر می‌کنین انیمه مال بچه‌هاس و لوسه و چرته و و و...
برید فصل اول انیمه Psycho-Pass رو ببینید و از حرف‌هایی که زدید خجالت بکشید :| داستانش واقعاً خارق‌العاده‌س، اگه عاشق ژانر علمی-تخیلی و جنایی هستین به هیچ عنوان از خیرش نگذرید.

پ.ن: خودم فقط فصل یک رو دیدم و دقیقاً نمی‌دونم که فصل‌های بعدی هم به زیبایی همین فصل باشن، ولی شما همین یه فصل رو حتماً ببینید.

آخرین ویرایش:
Reactions: Mahla_Bagheri و MĀŘÝM

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
احتمالا اسم سریال 1899 که آخرین ساخته‌ی سازندگان سریال Dark هست رو شنیده باشید. این سریال یه فصلش ساخته شد و طی یه خبر شوکه کننده گفتن که سر یه سری مسائل، سریالش سر همین یه فصل کنسل میشه و کلاً ادامه‌ای در کار نیست.
تاکید زیادی دارم که به خاطر کنسل شدنش، قیدش رو نزنید. شاید به پای Dark نرسه ولی بازم در نوع خودش عالیه. بهش به چشم یه مینی سریال پایان باز نگاه کنید چون فقط 8 قسمته. تازه آخر هر قسمت هم یه آهنگ شاهکار قدیمی پخش می‌کنه تا روح‌تون رو جلا ببخشه. :)

آخرین ویرایش:
  • عالی
Reactions: Mahla_Bagheri، MĀŘÝM و SAEEDEH.T

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
اگه دلتون هـ*ـوس دیدن یه فیلم گوگولی حال خوب کن عاشقانه رو کرده که چشم‌نواز هم هست و از قضا کلاسیکم باشه، فیلم Breakfast at Tiffany's رو حتماً ببینید. من خودم کتابش رو که خوندم حقیقتاً خیلی دوستش نداشتم :/ ولی فیلم، با بازی چشم‌نواز آدری هپبورن فقید چنان محصور و شیفته‌تون می‌کنه که آخر فیلم به خودتون میاید و می‌گید کاش یه بار دیگه هم ببینمش. حتی من که از فیلم و داستان عاشقانه هم زیاد خوشم نمیاد، عاشقش شدم. :)

• جذاب
Reactions: Mahla_Bagheri، MĀŘÝM و SAEEDEH.T

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
اگه که شما:
۱. گیمر هستید
و
۲. بازی Nier: Automata رو هم‌ پلی دادید
پس بر شما واجب شده که انیمه‌ی این بازی که به همین اسم ساخته شده رو هم ببینید. اگه داستان بازی براتون گنگ بود یا دلیل یه سری چیزا رو نمی‌دونستید، تو داستان انیمه همه‌چی شرح داده میشه. البته فعلا فکر می‌کنم فقط 7 قسمتش اومده، ولی خود من برای اومدن قسمت بعدی روزها رو می‌شمرم :)))
حتی اگه گیمر هم نیستید، بازم این انیمه رو ببینید. در ظاهر داستانش کلیشه‌س، ولی اصلاً و ابداً این‌طور نیست. داستان در مورد اینه که در آینده فضایی‌ها به زمین حمله کردن و آدم‌ها برای نجات خودشون، به ماه پناه بردن. برای جنگیدن با دشمن، اندرویدهای جنگجویی طراحی شده که قدرت بالایی دارن و به زمین اعزام میشن تا دشمن رو از روی زمین محو کنن ولی... .

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
یه عده خیال می‌کنن فیلمای سیاه و سفید کلاسیک حوصله‌سربرن و خیلی کند پیش میرن، ولی فیلم White Heat چنان این معادله‌ رو به هم می‌زنه که بعد از دیدنش آرشیتون رو پر از فیلمای کلاسیک می‌کنید. به قدری هیجان این فیلم گنگستری بالاست که من بعضی وقتا فیلم رو استپ می‌کردم که نفس بگیرم! از طرفی جیمز کاگنی بهتون نشون میده یه مرد برای کاریزماتیک دیده شدن، هیچ نیازی به قد بلند و سیکس پک امروزیا رو نداره، باید ببینید تا بفهمید جذابیت مردونه یعنی چی!:smileb:

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
از سریال‌هایی که از واقعیت الهام گرفتن خوشتون میاد؟ مخصوصاً ماجرای ترسناک یه قاتل زنجیره‌ای؟ سریال Black Bird در این زمینه خیلی خوب عمل کرده و خیلی خوش ساخته‌. البته خیلیا اون رو با سریال Mindhunter فینچر مقایسه می‌کنن که کار اشتباهیه (باور دارم که شبیه و مانند سریال Mindhunter ساخته نخواهد شد). شاید به پای اون نرسه، ولی مینی سریال خلاصه و مفیدیه که باید دید. تازه بازیگر کاراگاه داستانش هم ایرانیه :))

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
بعضی وقتا هست که آدم دلش می‌خواد یه چیزی بلندتر از فیلم، یه سریال ببینه، ولی حوصله‌ی دانلود کردن و دیدن اون همه قسمت رو نداره. با مینی سریال سه قسمتی And Then There Were None با یه تیر دو نشون می‌زنید. :smileb: عاشقان آگاتا کریستی هم نباید این مینی سریال معمایی و جنایی رو از دست بدن. شاید یه مقدار اول داستان روندش کند به نظر برسه، ولی رفته رفته هیجانی‌تر میشه.

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
من آدمی هستم که به جز بازی کامپیوتری، با دیدن فیلم و خوندن کتاب نمی‌ترسم. ولی یه فیلمی هست که حداقل از نظر من ترسناک اومد. فیلم Rec 2007 که چون از دید یه دوربین هَندی‌کم روایت میشه، حالت واقعی‌تری به خودش داره و آدم احساس می‌کنه خودش شخصاً شاهد اون اتفاقاته. فیلم قسمت اولش واقعاً خوب عمل می‌کنه ولی من قسمت دومش رو که دیدم شدیداً توی ذوقم زد. همون به قسمت اولش بسنده کنید و لـ*ـذت ببرید، به بقیه‌ش امیدی نیست.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا