خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

مبینا هاشمی زاده

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
5
زمان حضور
1 ساعت 26 دقیقه
سلام من یه رمان خونده بودم که اسم دختره رها و اسم پسره سعید بود و داستان از این قراره که رها برای اینکه مخارج خودشو خواهر برادرای کوچیکشو بدست بیاره خودشو شبیه پسرا میکنه و جیب بری و دزدی میکنه یه روز از یه پسر پولدار به اسم سعید دزدی میکنه ولی اینبار گیر میوفته و سعید میفهمه که این دختره برای اینکه ازش شکایت نکنه یه شرط میذاره شرطشم اینه که رها به عنوان خدمت کار تو خونش کار کنه . البته اینم بگم رمان آنلاین بود و تو - پارت گذاری میشد . اسمشو میدونید بگید؟؟

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

Ghazaleh *

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
25 دقیقه
یه پسره از اینا که مغرورن و اینا بعد با خانواده اشم مث اینکه مشکل داشت دقیق یادم نیست عاشق دختر چادری میشه یعنی دو تا آدمی بودن که خیلی با هم فرق میکردن بعد میره خواستگاری دختره و عقد میشن و بعد تو همین دوران بعد یادم نی دختره قبل از عقد دائم حامله میشه یا بعدش

harin7092

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
18 دقیقه
سلام دنبال یه رمان میگردم اسم دختره نیلوفر فک کنم با مادربزرگش زندگی میکرد و وضعیت مالی خوبی داشن نیلو مدرک پرستاری داشت ولی دوست داشت تو شرکت معماری کاز کنه با پیشنهاد یکی میره تا به یه شرکت درخواست بده که تو راه با پسری تصادف میکنه و بعد دعوا و اینا میره تو شرکت و میمبینه همون پسری که باهش تصادف کرده اسمش امیره و پسر رئیس شرکته به هر حال اونجا شروع به کار میکنه و باهم سر لج میوفتن
یهسری که با خانواده پسره و مامانبزرگش میرن مسافرت مامانبزرگش اونجا میمیره و دختره از همه فاصله میگیره و برای یه کاری خونه مادربزرگشو میفروشه تا به یه دختره سرطانی کمک کنه و پسره بخاطردختره بدون اینکه نیلوفر بدونه خونه مادربزرگشو ازش میخره و......

daryam1

ناظر آزمایشی + گوینده آزمایشی
کاربر ویژه انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,332
زمان حضور
31 روز 7 ساعت 27 دقیقه
سلام دنبال یه رمان میگردم اسم دختره نیلوفر فک کنم با مادربزرگش زندگی میکرد و وضعیت مالی خوبی داشن نیلو مدرک پرستاری داشت ولی دوست داشت تو شرکت معماری کاز کنه با پیشنهاد یکی میره تا به یه شرکت درخواست بده که تو راه با پسری تصادف میکنه و بعد دعوا و اینا میره تو شرکت و میمبینه همون پسری که باهش تصادف کرده اسمش امیره و پسر رئیس شرکته به هر حال اونجا شروع به کار میکنه و باهم سر لج میوفتن
یهسری که با خانواده پسره و مامانبزرگش میرن مسافرت مامانبزرگش اونجا میمیره و دختره از همه فاصله میگیره و برای یه کاری خونه مادربزرگشو میفروشه تا به یه دختره سرطانی کمک کنه و پسره بخاطردختره بدون اینکه نیلوفر بدونه خونه مادربزرگشو ازش میخره و......
سلام مهندسین اخمو و شیطون

Mp-ghomnam

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
24 دقیقه
سلام . من دنبال یک رمانی میگردم که اسمش کردی بود و دختره برای انتقام از وضعیت خانواده اش که خیلی پولدار بودن با پسره اوکی میشه اما بعدش می‌فهمه که پدرش مقصر بوده و وقتی که ازدواج کردن اسم پسرشون و کوهیار گذاشتن. دختره اولش طراحی لباس انجام میداد

Shin81

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
9 ساعت 56 دقیقه
سلام یه رمان هست درمورد یه استاد دانشگاس که از شهرشون فرار کرده و قبلا یه نامزدی داشته
توی این رمان دیگه یه ۵ سالی فک کنم دختره بزرگتر باشه
بعد از یکی از دانشجو های پسرش خوشش میاد و اونم فک کنم به پول نیاز داشت سر همین با هم میرن تو رابـ*ـطه و بعدا
پسره میفهمه این نامزد داشته و ازش جدا میشه اما دختره حامله س
بعد یکی دو سال پسره برمیگرده پیش زن و دخترش
میدونین اسمش چیه؟

daryam1

ناظر آزمایشی + گوینده آزمایشی
کاربر ویژه انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,332
زمان حضور
31 روز 7 ساعت 27 دقیقه
سلام یه رمان هست درمورد یه استاد دانشگاس که از شهرشون فرار کرده و قبلا یه نامزدی داشته
توی این رمان دیگه یه ۵ سالی فک کنم دختره بزرگتر باشه
بعد از یکی از دانشجو های پسرش خوشش میاد و اونم فک کنم به پول نیاز داشت سر همین با هم میرن تو رابـ*ـطه و بعدا
پسره میفهمه این نامزد داشته و ازش جدا میشه اما دختره حامله س
بعد یکی دو سال پسره برمیگرده پیش زن و دخترش
میدونین اسمش چیه؟
سلام
شهد گس از نیلوفر قائمی فر

Araammm

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
8 دقیقه
سلام
یه رمان بود که دختره در بچگی گم میشه و خانوادش به خارج میرن
و اون پیش خانواده دوست پدرش بزرگ میشه در جوانی عاشق پسر اون خانواده میشه
ولی خانوادش پیدا میشن و اونو میبرن خارج بعدا که برمیگرده متوجه میشه که پسره نامزد کرده
یادمه که دختره عاشق شکلات تلخ بود

آخرین ویرایش:

Araammm

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4
زمان حضور
8 دقیقه
سلام یه رمان بود درباره دختری که تو خانواده کسی دوستش نداشت و اهمیتی بهش نمی‌دادن
خواهر بزرگترش با یه پسر پولدار ازدواج میکنه و یادمه که همه باهم به ویلای اون پسر میرن و اونجا دایی یا عموی پسره که خیلی هم پولدار بوده عاشقش میشه

~MobinA~

مدیر آزمایشی قلمرو خون آشام
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
3,098
زمان حضور
36 روز 12 ساعت 32 دقیقه
ایهیم سلامم:sneezingb:

دنبال یه رمان می‌گردم که دختره منشی یه دکتر روانشناس هستش و اون دکتره برای مدتی میره آمریکا و بعد از دختره می‌خواد که از مطبش مراقبت کنه و هر روز بره اونجا. دختره هم هر روز میره ولی یکی میاد توی مطب و بهش میگه اگه درمانم نکنی یه بلایی سرت میارم اونم از ترس میگه که خودش روانشناسه و سعی میکنه درمانش کنه.
کسی میدونه اسمش چیه؟:g7b:

Reactions: -FãTéMęH-، daryam1، MaRjAn و یک کاربر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا