خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Narges_Alioghli

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
13,862
زمان حضور
84 روز 17 ساعت 20 دقیقه
من خیلی ساله که می‌نویسم، اونقدرا زیاد نمی‌گذره از شروع نویسندگیم، ولی به نسبت سنم، خیلی ساله که می‌نویسم.
با فروم‌ها آشنا بودم، هیچ جا عضو نبودم ولی می‌دونستم کارشون چیه و چطور مجموعه هایی هستن و...
یه روز به سرم زد بعد چند سال ور رفتن با رمانم، منتشرش کنم. بارها رمانم رو تموم کرده بودم، ولی به دلم نمی‌نشست و دیلیت می‌زدم، دوباره از اول! چند صد صفحه می‌نوشتم ولی بازم دلم رو می‌زد، دیلیت می‌زدم دوباره از اول! یه مقدارش رو نوشته بودم و برای اولین بار، تا حد زیادی اونی بود که می‌خواستم.
سرچ زدم، انجمن رمان نویسی، یکی از اولین ریزالت‌ها که واقعا نمی‌دونم چرا انتخابش کردم (و نام هم نمی‌برم) رو باز کردم و عضو شدم، ولی باز هم وسواس بهم غلبه کرد و قبل از شروع تایپ، بیخیال شدم و گفتم هنوز به اندازه‌ی کافی خوب نیست!
هنوز هم اونجا عضو هستم، ولی با صفر ارسالی!
یه مدت بعد، داشتم رمان دانلود می‌کردم که با خیزش تاریکی مواجه شدم. جلد یکش رو خیلی وقت پیش خونده بودم، خیلی هم اون موقع دنبال بقیش گشتم ولی پیدا نکردم، پس بیخیال شده بودم. صفحه‌ی رمان رو باز کردم که گوشه‌ی سمت چپ، پایین، اطلاعیه‌ی فراخوان تکمیل کادر رو دیدم. صرفا از روی کنجکاوی، زدم روش.
از کار ناظر رمان خوشم اومد و عضو شدم که ناظر شم، اعلام آمادگی که کردم گفتن به ستاره پیام بدم، که اونم با گفتن "ناظر نمی‌خوایم!" زد تو برجکم!
هیچ چی، بیخیال شدم و آف شدم. یه مدت که گذشت، گفتم من با این روال پیش برم رمانم ده قرن دیگه هم تموم نمی‌شه! گفتم اگه جایی تایپش کنم، کمی دستم برای دیلیت زدنش بسته می‌شه و امکانش هست موفق بشم بالاخره و برم سراغ جلد بعد!
اسم اون جای دیگه‌ای که عضو بودم رو یادم نمیومد، ولی چون اینجا خورده بود تو برجکم اسمش یادم بود! اون موقع اصلا نمی‌دونستم فرق فروم با فروم چیه! صرفا چون اینجا اکانت داشتم، گفتم اینجا می‌نویسم دیگه، چه فرقی می‌کنه؟
اینجا با افتخار اعلام می‌دارم مثل اکثر کاربرای تازه وارد که هیچ فرومی قبلا نبودن (!) اسپم و اینا ندادم، مثل یه دختر خوب رفتم درست تعیین ناظر کردم و کار رمانم رو پیش بردم!
از اونجایی که رمانم استراکچر ویزاردینگ ورلد و ویچ کرفت داشت، ناظرم لینک جذب جادوگر رو برام فرستاد. من قبلا به عنوان میهمان جهانی دیگر رو دیده بودم، ولی نمی‌تونستم عضوش بشم. به صورت محو همچین چیزی یادم میومد. فهمیدم که برای جادوگر شدن، ارسالیم باید هفتاد تا باشه. اونجا بود که من برای اولین بار ارسالی زدم. وقتی عضو جادوگرا شدم، طی جدال واقعا بهم خوش گذشت. بچه‌های پایه و صمیمی جهان دیگر، و همچنین رقابتی که دوست داشتم از دوست سابقم که گرگینه بود ببرم. بعد رنک جادوگر اعظم گرفتم برای اون جدال. به خاطر رمانم، و همین صمیمیت بچه های جهان دیگر موندم.
کلا دور رنک گرفتن رو خط کشیده بودم، خیلی بدجور خورده بود تو برجکم! بیخیال ناظر شدن شده بودم.
بعد دیدم که چند نفر اومدن و ناظر شدن، علاقه‌ی قدیمیم به ناظر شدن باعث شد که دوباره شانسمو امتحان کنم. بعد کم کم رنکای دیگه هم گرفتم و شدید وابسته‌ی اینجا شدم.
اینجا، خیلی چیزا داره که جاهای دیگه ندارن؛ صمیمیت، روال خاص، زیبایی گرافیکی و... ولی چیزی که به خاطرش احترام خیلی زیادی برای اینجا قائلم، مهارت رنگی‌هاشه! من سختگیری‌های شدید رو دیدم، اینکه به هر کسی مسئولیت نمی‌دن، اینکه ارشدا خیلی کاردرستن. اینجا رو دوست دارم، چون به معنای واقعی کلمه حرفه‌ایه. قصد توهین ندارم، ولی جاهای دیگه که سر زدم به عنوان مهمان، خود رنگی هاشم نمی‌دونستن چی ژانره و چی ژانر نیست!
اما اینجا، اینجا همه چی استاندارده.
نظرم راجب مدیرا و رنگیا، همه کاردرست و حرفه‌ای.
خب، واقعا اینجا برام ارزش داره. دوست دارم هر چه بیشتر اوج بگیره. می‌خوام اینجا بمونم. بی رنک، با رنک، همه جوره. دوست دارم فقط اینجا بنویسم، و فقط اینجا فعالیت کنم
.
چقدر حرف زدم!
بیشتر اونایی که می‌خواستم تگ کنم شرکت کردن، ولی:
!MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!
Asal_Zinati
yeganeh yami
Niloo. J

[ صندلی داغ اختصاصی کاربران | برای رمان 98 عزیز ]

Reactions: ! ~ ĄŁÎ ~ !، SheRviN DoKhT، Mrs.hosseiny و 9 نفر دیگر

miss.sin

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
111
زمان حضور
1 روز 2 ساعت 5 دقیقه
:talkb:من کلا به رمان نوشتن علاقه بیشتری دارم تا خوندنش چند تا رمان رو تا نصفه مینوشتم و ولش میکردم میگفتم از این بهتر میتونم و دوباره رمان بعدی و دوباره تا نصفه و.....
تا این اخری
سر این خیلی فکر کردم و از اکتر فیلمایی که میدیدم ایده میگرفتم
دوستم هستی هم همیشه رمان مینوشت تو بیکاریاش و بعد اینکه تو چند تا سایت رمانشو دیدم انگیزم واسه رمان نوشتن بیشتر شد
این رمانمو با دل و جون بیشتری ادامش دادم ولی باز ولش کردم البته هی میخواستم ادامش بدم ولی یه جای کار میلنگید و ادامش نمیدادم
تا یه روز که با دوستم مهتا Miss.M
رفتیم بیرون کنار ساحل که داشنیم قدم میزدیم و حرف میزدیم بهم گفت که رمان مینویسه و این سایتو معرفی کرد
خلاصه من کل چیزی که درباره رمانم تو ذهنم داشتم رو براش گفتم
اونم خیلی خوشش اومد و با نطر اون موضوع رمانمو جالب تر کردم (البته بخاطر این مجبورم دوباره بنویسمش و هنوز هیچی ازش ننوشتم ولی به زودی شروعش میکنم) خوبی این سایت اینه که بجز رمان نویسی بخشای دیگه ای خم داره که ادمو به چالش میکشه :talkb:

Reactions: ! ~ ĄŁÎ ~ !، SheRviN DoKhT، Miss.M و 3 نفر دیگر

!MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
10,426
زمان حضور
73 روز 8 ساعت 4 دقیقه
اولین بار بعد این که یک جا اخطار شد، من خواستم به یک جای دیگه برم و اون موقع قصدم فقط رمان‌های چرتم رو نوشتن بود. بعد ناخوداگاه کنجکاو شدم بدونم ویراستاری چیه چجوریه، چون جای که بودم ازش شنیده بودم.
چند تا کتاب pdf هم درباره‌ش داشتم که از همون موقع شروع کردم به خوندنش. دیگه اعلام آمادگی کردم؛ اما برای این قسمت که میخوام تعریف کنم شرمندم!
آموزش دادن و من رفتم یک جای دیگه اعمالش کردم! جایی که بعد ناامیدم کرد و من پشیمون دوباره به این جا برگشتم.
به شیما گفتم دلیل رفتنم رو و با اینکه بازم تو ویراستاری ضعیف بودم دوباره قبولم کردن. دوستام که رفتن باز فکر رفتن به سرم زد، اما یادم اومد یک بار اون حماقتم رو و دیگه گفتم نه من باید جبران کنم
موندم، آموزش‌ها و زحمت‌های همگی شامل حالم شد که واقعا ازشون ممنونم و
من اگر پیشرفتی داشتم همه و همه‌اش رو مدیون شیما و این انجمن هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Reactions: ! ~ ĄŁÎ ~ !، Ghazaleh.A، mahaflaki و 4 نفر دیگر

Miss.M

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
575
زمان حضور
6 روز 12 ساعت 24 دقیقه
خاب خاب
چندماهی بود که با رمان های اینترنتی اشنا شدم(همین چندماه پیش) و خب از اونجایی که قبلا هم خیلی کتاب میخوندم علاقه ای خاصی به رمان دارمو تا اینکه شروع کردم توی یک سایت به رمان نوشتن (انجمن نبود) و خب هه میگفتن یه استعدادی دارم و ایده هام خوبه خلاصه اینکه کنجکاو شدم ببینم نویسند ها چجوری رماناشون رو تو نت میزارن که فهمیدم یه جیزی هست به نام انجمن. همین جوری گفتم بیام شانسمو امتحان کنم و شانسکی اومدم اینجا. از اینجا خوشم میاد فقط تنها ایرادی که داره و خیلی رو مخمه سانسور کردنشه. دوسه جا دیگه هم رفتم اما هیج جا امکانات اینجارو نداره. خلاصه که از اینجا خوشم اومده و فعلا میخوام بتمرکم همین جا :sighb:

• تشویق
Reactions: ! ~ ĄŁÎ ~ !، SheRviN DoKhT، Sh@bnam و 3 نفر دیگر

parädox

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸
امتیاز واکنش
37,845
زمان حضور
60 روز 11 ساعت 10 دقیقه
خب سراغ رمان بودم و پشتیبان انلاین عضویت تو انجمنو پیشنهاد داد.
فضای جالب و خوبیه
بچه ها در حد توانشون مایه میذارن!
ولی خب باتوجه به چیزایی که شنیدم گویا صمیمیتِ قبلا انجمن بیشتر بوده
و الان...:shyb:

ozan♪ starlight Niuosha.dkw Sh@bnam

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • عالی
Reactions: ! ~ ĄŁÎ ~ !، Sh@bnam، starlight و 3 نفر دیگر

Elaheh_A

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
17,906
زمان حضور
59 روز 6 ساعت 34 دقیقه
سلام.
من خیلی علاقه به نویسندگی دارم و خب یه روز ک کوچیک بودم حدودا10_11سال نشستم یه رمان فوق‌العاده چرت نوشتم.
:l3b::tongueym:
خلاصه ک باز نشستم رمان نوشتم، دوستام و خانوادم خوندن و خوششون اومد البته مامانم کلی مسخرم کرد:shyb:
بهم گفتن ک منتشرش کن و اینا، منم یه روز سرچ کردم و اینجا اولین انجمنی بود که اومد منم عضو شدم.
اولش بدجور غریب بودم و کسی جز ~BAHAR.SH~ خوش آمد نگفت و خلاصه بعد از گشتن رفتم درخواست ناظر کردم و بعداز کلی خلاصه و مقدمه و پارت اول نوشتن و استعفای ناظر و اومدن یه ناظر دیگه رمانم تایید شد.
جو اینجا کم کم منم تو خودش جا داد و صمیمی شد، کابرا بچه‌های باحالی بودن و با ~BAHAR.SH~ و *~sarina~* و LIDA_M و اندکی بعد Armita.M آشنا کردیدم.
وموندگار شدم، تقریبا توی همه تایپک های جذب فلان اعلام آمادگی کردم:tongueym:

اینجا جوصمیمی و نظم و قانون داره و خیلی خوشم اومد ازش.

از همه مدیرا خوشم میاد و عالین و توی کارشون تلاش و کوشش دارن. ولی خب بعضیاشون یعنی تعداد اندکی یکم خودشونو میگیرن:shyb:

کلا انجمن رو دوست دارم و امیدوارم روز به روز پرجمعیت تر بشه و بهترین انجمن بشه.:aiwan_light_heart:
دعوت می‌کنم از:
ozan♪ *~sarina~* ~BAHAR.SH~ Armita.M LIDA_M آیدا رستمی

• عالی
Reactions: ! ~ ĄŁÎ ~ !، SheRviN DoKhT، Armita.M و 3 نفر دیگر

Z.Ahdary

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
11,021
زمان حضور
35 روز 18 ساعت 27 دقیقه
بگید چی شد اینجا عضو شدید ؛ چرا اینجا موندگار شدید ؛ اینجا چی داره که جاهای دیگه نداره ؛ نظرتون راجع به مدیرا ، رنک دارا و ...
و کلا هر " آنچه دل تنگت می خواهد بگو " !
دعوت می کنم از کاربرای وفادار سایت که حتما شرکت کنند
اول اینکه من همیشه سیع میکنم داستان سازی کنم از کوچیکی علاقه داشتم برا همین همیشه بعد از اینکه مینوشتم از نظر بقیه میپرسیدم کجاش اشکال داره که بتونم قلممو خوب کنم و اینها گذشت و بنده چون نمره ادبیاتم کم بود نتونستم رشته ادبیات برم و آرزوی نویسندگی رو دلم موند،تا اینکه باسایتای مختلف آشنا شدم ولی متاسفانه نتونستم داخل هیچ کدومش عضو بشم واسه همین داخل این سایت عضو شدم واسه اینکه به آرزوی کودکیم برسم.
برای این اینجا موندگار شدم که از همه لحاظ توجه منو جلب کرده سایت چه سرگرمی هاش چه مسابقاتش چه نوع مدیریت و قوانین و...
این سایت همه چیش خوبه و عالیه و متاسفانه داخل سایتای دیگه عضو نشدم ببینم چجوره.
نظرم راجبع مدیرای محترم که اصاا نمیدونم داخل سایت کدوماشونن ازبس ماشالله زیادن،خدتحفظشون کنه بنده نمیدونم رنک دارا چیه و کیه.مسخرممم نکنین چون هرکی مسخرم کنه بعدا زبونش تاول میزنه.
آها دل تنگمم میگه که بنده هرچی داخل یه سایتی میزارم پاکش میکنن بعد ازشون میپرسم کجا بزارم که پاک نکنین،ولی دوستان و مدیران گلمون جواب منو نمیدن و من از این شاکیم همین وگرنه شکایت دیگه ایی ندارم.
:shyb::boredb:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا