خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,223
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
آریانا مشکی راد دختر نخبه ای که مادرش سر زا رفته پدرشم توی تصادف فوت کرده. برادر بزرگش رفته آمریکا درس بخونه و با پدر بزرگش زندگی میکنه. همه چیز عادی به نظر می‌رسه تا اینکه شب تولد هجده سالگیش اتفاق عجیبی براش رخ میده و میفهمه که.....
سلام. ناظر شما ~حنانه حافظی~ . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید من رو هم اد کنید.

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

ΛŔΛƊ

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
183
زمان حضور
1 روز 7 ساعت 37 دقیقه
سلام.میخوام یه رمان بنویسم البته هنوز پارت های اول کامل نشده.(رمان در حال تایپه)
نام رمان: هناسه
ژانر:عاشقانه
خلاصه رمان: آوا، یه دختر ایرانی هست که تو ایران زندگی میکنه که توسط یه باند قاچاق انسان به امارات دزدیده میشه و اونجا با یه پسر به اسم آراد آشنا میشه...
نام نویسنده: آراد هادیان
ناظر پیشنهادی هم اگه میشه الناز...

آخرین ویرایش:
Reactions: آیدا رستمی، ~XFateMeHX~، *ELNAZ* و 2 نفر دیگر

Z.Ahdary

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
11,043
زمان حضور
35 روز 18 ساعت 34 دقیقه
خلاصه:
این رمان واقعیه ، و راجب دختریه که خیلی ساده و مهربونه خیلیییی،دختر داستان من تو روستایی زندگی میکنه و پدری داره که از دخترش متنفره و دنبال بهونه ایی هست هرروز که دختر رو عذاب بدهدبه هر دلیل باشه،دختر داستان من کینه به دل نمیگیره از هیچ کسی ولی موقعی که میخواست ۱۵سالش بشه یه اتفاقی میوفته که باعث میشه چه به عمد چه غیر عمد روح و دل دختر بشکنه و باطن خیلی از اطرافیانشو ببینهو زندگیش و اخلاقش تغییر کنه و به فکر انتقام میوفته و ...

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,223
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
سلام.میخوام یه رمان بنویسم البته هنوز پارت های اول کامل نشده.(رمان در حال تایپه)
نام رمان: هناسه
ژانر:عاشقانه
خلاصه رمان: آوا، یه دختر ایرانی هست که تو ایران زندگی میکنه که توسط یه باند قاچاق انسان به امارات دزدیده میشه و اونجا با یه پسر به اسم آراد آشنا میشه...
نام نویسنده: پارمیدا هادیان
ناظر پیشنهادی هم اگه میشه الناز...
سلام. ناظر شما *ELNAZ* . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید من رو هم اد کنید.

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,223
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
خلاصه:
این رمان واقعیه ، و راجب دختریه که خیلی ساده و مهربونه خیلیییی،دختر داستان من تو روستایی زندگی میکنه و پدری داره که از دخترش متنفره و دنبال بهونه ایی هست هرروز که دختر رو عذاب بدهدبه هر دلیل باشه،دختر داستان من کینه به دل نمیگیره از هیچ کسی ولی موقعی که میخواست ۱۵سالش بشه یه اتفاقی میوفته که باعث میشه چه به عمد چه غیر عمد روح و دل دختر بشکنه و باطن خیلی از اطرافیانشو ببینهو زندگیش و اخلاقش تغییر کنه و به فکر انتقام میوفته و ...
سلام. ناظر شما Matiᴎɐ✼ . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید من رو هم اد کنید.

Reactions: ~XFateMeHX~، Matiᴎɐ✼ و *ELNAZ*

Sara19

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
8 دقیقه
سارا دختر شیطون و تنوع طلب روستایی که تازه اول نوجوانی اش هست و همراه خانواده چهار نفری اش زندگی میکند و آرزو دارد که به شهر برود و آنقدر کار کند تا از ارباب روستایشان پولدار تر و همچنین از رعیت بودن خلاص شود اما.....

Ryhwn

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,223
زمان حضور
80 روز 11 ساعت 24 دقیقه
سارا دختر شیطون و تنوع طلب روستایی که تازه اول نوجوانی اش هست و همراه خانواده چهار نفری اش زندگی میکند و آرزو دارد که به شهر برود و آنقدر کار کند تا از ارباب روستایشان پولدار تر و همچنین از رعیت بودن خلاص شود اما.....
سلام. ناظر شما ~حنانه حافظی~ . منتظر ایجاد گفتگو از سوی ناظر باشید من رو هم اد کنید.

Z.Ahdary

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
11,043
زمان حضور
35 روز 18 ساعت 34 دقیقه
سلام درخواست ناظر رمان دارم با تشکر

ژانر:اجتماعی،انتقامی،غمگین

همه میگویند روباه مکار است ولی چه کسی میداند که همین روباه،روزی مهربان و وفادار بوده و ما اورا این طور کرده ایم،همانطور که در داستان شازده کوچولو روباه وفادار و مهربان ماند هیچ کس این را در داستان ندید فقط اهلی کردن روباه را در داستان خواندندو باور کردند ولی فکر نکرداند اگر روباه خودش نمیخواست اهلی شود شازه کوچولو هرچقدر تلاش کند هم نمیتوانست اورا اهلی کند.روباه اورا دوست داشت پس اهلی او شد.مابعضی آدم ها هم مانند روباه هستیم خودمان دل میبازیم و خودمان هم از دست همین دلباختن ساده یمان زخم ها میخوریم که مکارو حیله گر میشویم به قول خواننده معروف فریدون آسرایی؛«کسی که سندگدله شاید یه روزی مهربون بوده،شکستن اعتمادش رو وقتی خیلی جون بودن.»

خلاصه از رمان:

این رمان بر اساس واقعیته ولی یه جاهایشو تغییر دادم و بر اساس ذهن ساختم،رمانم درباره دختریه که تو روستا زندگی میکنه و خیلییی مهربون و ساده هست بی کینه از هیچ گس حتی دشمناشم کینه به دل نمیگیره.این دختر پدری داره که دنبال بهونس که دخترشو بزنه و اذیت کنه و تیکه بندازه و خیلی کم پیش میاد کاری باهاش نداشته باشه،یه روز یه اتفاقی میوفته که چه از عمد چه غیر از عمد اطرافیانش روحشو دلشو میشکنن و حالا دختر قصه دنبال انتقام زنگیشه...

Ngin

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
55 دقیقه
به نام خدا

خلاصه: داستان مربوط به دختری به نام پروا میراثی که برای پیدا کردن کار به عنوان خدمتکار وارد خانه‌ای می‌شود که اتفاقات خوب و بد زیادی پش روی او قرار می‌گیرد

Camilla_of_90

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
193
زمان حضور
2 روز 9 ساعت 2 دقیقه
نام رمان:سارام
نویسنده:کامیلا آرمانی
ژانر:عاشقانه،طنز

خلاصه: این رمان داستان زندگی دختری به نام دریا رو شرح میده که مجبور میشه برای تهیه ی هزینه ی عمل مادرش به آمریکا مهاجرت کنه و اونجا با مردی ازدواج کنه که40سال از خودش بزرگتره...

اما ورق بر می گرده و طی این مسیر اتفاقات زیادی رخ میده که باعث تغییر مسیر زندگی دریا می شه.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا