خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: رومن_گاری

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

این گنـ*ـاه کارانند که راحت میخوابند، چون چیزی حالیشان نیست و بر عکس، بی گناهان نمیتوانند حتی یک لحظه چشم روی هم بگذارند، چون نگران همه چیز هستند اگر غیر از این بود، بی گنـ*ـاه نمی شدند. ☆زندگی_پیش_رو #رومن_گاری
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

حالم بهتر شد و شروع كردم به فهميدنِ اينكه بهترين چيز برای من اين‌ است بِروم یک ‌جايی زندگی كنم كه واقعيت نداشته باشد ... #رومن_گاری
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی آدمها شما را ترک میکنند، مانعشان نشوید؛ شما با کسانی که رهایتان میکنند، آینده ای ندارید ... #رومن_گاری
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

از همین میترسم، که به کسی یا چیزی عادت کنی، اون وقت اون کس یا اون چیز قالت بذاره. اون موقع دیگه هیچی برات باقی نمی مونه. میفهمی چی میخوام بگم؟ از کسایی که میزارن میرن خوشم نمیاد، واسه همینم اول از همه خودم میرم، اینجوری خاطر جمع تره ... ☆ خداحافظ گاری کوپر #رومن_گاری
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ولی آخه چرا جدا بشیم؟ ما میتونیم تمام عمر باهم خوشبخت باشیم. -وقتی دو نفر این‌جور که تو میگی به هم بچسبن، عاقبت کارشون به اونجا میکشه که اتومبیل و خونه میخرن و کار و کاسبی و بچه و این جور چیزها راه ميندازن. اون وقت دیگه رابـ*ـطه‌شون عشق نیست. اسمش میشه زندگی. ☆ خداحافظ گاري كوپر #رومن_گاری
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ... ☆خداحافظ گاری کوپر #رومن_گاری
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تنها وسوسه‌ای که کسی هرگز نتوانسته است بر آن غالب شود: "وسوسه‌ی امید !" ☆ پرندگان میروند در پرو میمیرند #رومن_گاری
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...خواستم کاری بکنم تا به مردم بفهمانم که بیش از آنکه صاحب افکار زیبا باشند، صاحب پا هستند! بسیاری از این آدمها در این آسمانخراش این را از یاد برده اند. اگر مثل من روزی صد تا کفش واکس بزنند، شاید به یاد بیاورند که پای آدمی روی زمین است و نه در ابرها ! ☆ مردی با کبوتر #رومن_گاری
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

بدبختی را باور می‌كرد زيرا تنها بود. برای اميدوار بودن نياز به اين هست كه انسان تنها نباشد. و تمام قوانين اجتماع بزرگ بشری از همين ضرورت آغاز می‌شود ... ☆ بادبادک‌ها #رومن_گاری
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...براى نفس کشيدن بود؛ کمى آرامش، کمى دلخوشى، کمى فراغت از درس خواندن و کتاب حفظ کردن و بعد تباهى... نمى دانم چه نوع تباهى. يکى از نتايج سيزده ساله بودن اين است که نه تنها مى توانى در لحظه زندگى کنى، بلکه آينده را هم پيش بينى مى کنى، بدون اينکه ذره اى نگرانش باشى. ☆ زندگى در پيش رو #رومن_گاری
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقتی می‌گویم دیگر به سراغم نیا، فکر نکن که فراموشت کرده‌ام، یا دیگر دوستت ندارم، نه. من فقط فهمیدم: وقتی دلت با من نیست؛ بودنت مشکلی را حل نمی‌کند، تنها دلتنگ‌ترم می‌کند! ☆خداحافظ گاري كوپر #رومن_گاری
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...می شود زد به چاک. اما از درون غیر ممکن است. وقتی به این حالت دچار می شوم می خواهم بروم بیرون و دیگر به هیچ کجا برنگردم. مثل این است که وجود دیگری در من باشد. شروع می کنم به زوزه کشیدن، خود را روی زمین می اندازم، سرم را به این طرف و آنطرف می کوبم تا بیرون برود. ☆ زندگی پیش رو #رومن_گاری
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

-با هم ساکت ماندیم. سکوت دو نفره، آدم‌ها را خیلی به هم نزدیک می‌کند … ☆ خداحافظ گاری کوپر #رومن_گاری
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ... ☆ خداحافظ گاری کوپر #رومن_گاری
  15. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

خوشبختی از آن نوع شیرینی‌هاست که باید بلافاصله و گرم گرم خورده شود. نمی‌توان آن را با خود به منزل برد. همین که کسی بخواهد آن را به هر قیمت شده حفظ کند، به یک جهنم مبدل خواهد شد. ☆خداحافظ گری کوپر #رومن_گاری
  16. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

نمی دانی چه روزهایی را بی تو گذرانده ام. به خاطر این روزها از تو بدم می آید. می توانستیم با هم خوشبخت باشیم ... ☆لیدی ال #رومن_گاری
  17. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هر چقدر عقاید کسی احمقانه تر باشد، کمتر باید با او مخالفت کرد ...! ☆ خداحافظ گری کوپر #رومن_گاری
  18. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

گل‌ها اهمیتی نمی‌دهند که جوان هستی یا پیر؛ تنها می‌دانند چطور احساس جوانی را در تو بیدار کنند. ☆ لیدی ال #رومن_گاری
  19. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

نمی شود بدون دوست داشتن کسی زنده ماند ... تجربه کهنه ام را باور کنید! ☆ زندگی در پیش رو #رومن_گاری
  20. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تنها وسوسه‌ای که کسی هرگز نتوانسته است بر آن غالب شود: "وسوسه‌ی امید !" ☆پرندگان میروند در پرو میمیرند #رومن_گاری
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا