خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: آگاتا_کریستی

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

عشق چیز خطرناک و پیچیده ای است. میتواند آدم عوضی را به یک انسان خوب تبدیل کند و می تواند آدمی شریف و صادق را تا پایین ترین درجات انسانی نزول دهد! ☆سرو غمگین #آگاتا_کریستی
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...هم مطابقت دارد! مردهایی با چهره هایی خشن و بی احساس، یا جوانانی با انبوهی از موهای فرفری و روغنی، به هرحال چهره هایی که سعی کرده اند از حالت متعارف فرسنگ ها فاصله داشته باشد! دیگر کسی نمی گوید فلان پسر خوشگل است، چون حتما به طرف برمی خورد و آن را توهین تلقی میکند‌. ☆جشن_هالووین #آگاتا_کریستی
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...بگذارید. وگرنه مجبور می شوید تا آخر عمر، دستورهای دیگران را انجام دهید! دستورهایی که با ایده های خودتان زمین تا آسمان فرق میکند. کاری که نه تنها شما را راضی نمی کند، بلکه آن قدر خلاقیتتان را از بین می برد که به تدریج پس می روید و استعدادهای نهانیتان هم به قهقرا می رود. ☆جشن_هالووین...
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ می دانی مثل چی شدی مسیو پوارو؟ درست مثل یک کامپیوتر کامپیوتری که دارد خودش را برنامه ریزی می کند. نمی دانم درست گفتم با نه؟ منظورم این است که مدام خودتان را با اطلاعات گوناگون تغذیه می کنید تا سرانجام ببینید چه نتایجی بیرون خواهد داد. ☆جشن_هالووین #آگاتا_کریستی
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و درخشان، لباس هایت شیک و آخرین مدل و کفش هایت ورنی باشد... پادرد بگیری مهم نیست... دست درد، حتا سردرد هم بگیری مهم نیست... هیچی مهم نیست... در صورتی که من معتقدم راحتی و آسایش بر همه چیز مقدم است، به خصوص وقتی که آدم پنجاه سال را رد کند، راحتی و آسایش یعنی همه چیز! ☆جشن_هالووین...
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ مغزش پر است و طرفدار این ضرب المثل: اگر میخواهی انجام یک مأموریت خطری برایت به وجود نیاورد. خودت آن را انجام نده. حالا ما هر کدام به دردسر افتاده ایم و از طرفی هم هر کاری که کرده ایم، به دستور شخص او بوده و مدرکی هم علیه او نداریم. ☆مردی_با_لباس_قهوه_ای #آگاتا_کریستی
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...بودم شغلی برای خودم پیدا کنم. البته واقعا تلاش زیادی هم برای به دست آوردنش نکرده بودم. چون مطمئن بودم اگر من دنبال ماجرایی باشم. آن ماجرا هم در نیمه راه به سراغ من خواهد آمد. فرضیه ای برای خودم داشتم و آن این بود که انسان هرچه را بخواهد، به دست می آورد. ☆مردی_با_لباس_قهوه_ای #آگاتا_کریستی
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ کشتی کیل مردن آهسته و بی صدا پیش میرفت و ما را به مقصد نزدیک و نزدیکتر میکرد. هنوز همه چیز به نظرم یک رویا بود و مثل همه ی آن هایی که در رویا سیر میکنند، نمیخواستم آن حال و هوا را از دست بدهم. بیچاره ما انسانها که همیشه نگرانیم مبادا چیزی را از دست بدهیم. ☆مردی_با_لباس_قهوه_ای #آگاتا_کریستی
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ مردم امروز یک جا را می سازند و بعد از ده دوازده سال زندگی ولش می کنند. شتابزده اند. چه فایده ای دارد. وقتی نشود نهالی را به ثمر رساند. ☆جنایت_از_یاد_رفته #آگاتا_کریستی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا