خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: ارنستو_ساباتو

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تنهایی چه دلچسب تر میشه وقتی میفهمی آدما اونجوری که نشون میدن نیستن ! ☆قرمانان و گورها #ارنستو_ساباتو
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

عجیب است ولی حقیقت دارد که زندگی یک روند بنا کردن خاطراتِ آینده است. در این لحظه‌ی خاص که من روبروی دریا نشسته‌ام، دارم خاطراتی را می‌آفرینم که روزی برای من اندوه و نومیدی به بار خواهند آورد. ☆تونل #ارنستو_ساباتو
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

اگر برای کسی مهم باشی او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد نه بهانه ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه ... ☆ قهرمانان و گورها #ارنستو_ساباتو
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

احساس میکنم دارم تاوانی را میپردازم تاوانِ قانع نبودن به آن بخش از با تو بودن که مرا موقتا از تنهایی نجات میداد ...! ☆تونل‌ #ارنستو_ساباتو
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

من از خودم می‌پرسم چرا حقیقت باید ساده باشد. تجربه من کاملا خلاف این را به من یاد داده است، حقیقت تقریبا هیچ وقت ساده نیست، و اگر چیزی بیش از حد واضح و آشکار به نظر می‌رسد، اگر عملی به ظاهر از منطق ساده‌ای پیروی می‌کند، معمولا انگیزه‌های پیچیده‌ای پشت سر آن هست. ☆تونل #ارنستو_ساباتو
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

از همه غم انگیز تر زمانی می باشد کسی که دوستش داریﻫﯿﭻ ﺗﻼﺷﯽ ﺑﺮﺍی ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﻧمی کند... ☆قهرمانان_و_گورها #ارنستو_ساباتو
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ عبارت "روزگار خوش گذشته" به آن معنی نیست که اتفاقات بد در گذشته کمتر رخ می‌دادند. فقط معنی‌اش این است که خوشبختانه مردم به آسانی آن اتفاقات را از یاد برده‌اند. ☆تونل #ارنستو_ساباتو
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا