خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: سجاد_صابر

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...برای من بهترین زمانش وقتی بود که ازش جدا شدم. وقتی از یکی جدا میشی اوایل همه چی وارونه میشه. میخوای فراموشش کنی ولی بیشتر به فکرشی، سعی میکنی ازش متنفر باشی ولی میفهمی بیشتر دوسش داری، هر چقدر فاصلت رو دورتر میکنی بهش نزدیک‌تر میشی. اسمش رو گذاشتم سردرگمی دوست داشتنی! ☆نوه_جناب_سرهنگ...
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ بعد از اینکه یه رابـ*ـطه رو شروع می کنی با خودت فکر میکنی که بدون اون نمیتونی! ازش جدا میشی و بدون اون ادامه میدی تا یه نفر دیگه وارد زندگیت میشه. با خودت میگی که بدون اون نمی تونی. ☆نوه_جناب_سرهنگ #سجاد_صابر
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ - عشق مثل موسیقی می مونه به آدم آرامش میده. + چه سبکی تو رو آروم میکنه؟ - متال! + یه مشت دیوونه جمع میشن‌ دور هم جیغ می کشن بعد تو این رو دوست داری! - آره، دیوونه هایی که فقط جیغ میکشن، آرامش بخش نیست؟ ☆نوه_جناب_سرهنگ #سجاد_صابر
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ - من کسی رو میخوام که دروغگوی کم‌تری باشه‌. + دروغگوی کمتر؟ - صداقت کامل یه رابـ*ـطه رو خراب میکنه. ☆نوه_جناب_سرهنگ #سجاد_صابر
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ یه آدم میتونه با صداش مشکی رو رنگ عشق کنه من صدای خوبی ندارم ولی می تونم سیاه به تن کنم، پا به پات! ☆نوه_جناب_سرهنگ #سجاد_صابر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا