خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: یاسین_ترکی

1. Delvin22

متن آهنگ های | یاسین ترکی

...چه جوری میتونی نمی مونی با منو , منو میسوزونی داره جونم در میاد من اینقد زیاد میشینیم اینجا تا این بارون بند بیاد دلمم میخواد بمونی پیشم باز دلم بی تو تنهاست آره دلم بی تو تنهاست آره جونم در میاد جونم در میاد , آره جونم در میاد جونم در میاد #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی منبع: musixmatch
  2. Delvin22

...پیش من ببین ترک خورده این دلم میخوام برم یه چیزی میگه نه چی دیدی دلت از ما ترسید پشتت اومدم هر جا رفتی هیچ جا نمیرمم تو هستی بیا بشین پیش من ببین ترک خورده این دلم میخوام برم یه چیزی میگه نه چی دیدی دلت از ما ترسید پشتت اومدم هر جا رفتی هیچ جا نمیرمم تو هستی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  3. Delvin22

...اصلا‌ تو خیلی درستی بگو من بد بودم اگه هرکی پرسید من دیگه زدم قیدتو تو مثل همه همه عین تو ما باهم نداشتیم هیچ سنخیتی گیر افتادم گیر یه چند شخصیتی خیلی خوبه که داری زندگی میسازی من و تو شدیم دیگه خط های موازی برو باش اصلا با هرکی که شادی تو ودلت همینه حزب بادی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی
  4. Delvin22

...هیچ کس نمیفهمه حرفامو دختر خوب راهتو کج نکن اینقد با من لج نکن اگه میخوای بری برواینقد با من بحث نکن حالم خرابه و تو هم منو درک نکن برو عمر من پای تو حروم شده ببین کارم تموم شده تو لحظه های تو بودن تموم آرزوم شده تموم آرزوی من از توی زندگی من نرو دختر خوب نرو #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  5. Delvin22

...تو خودت هم درگیری و زندگیت شده بچه بازیات تو از همه خوشت میاد خب یکیشم منم برات میترسم که دلم بره برات تو این چیزا توافقی نباشی یه حرفایی میزنی جدیدا که میگم نکنه تلافی باشه تو خودت هم درگیری و زندگیت شده بچه بازیات تو از همه خوشت میاد خب یکیشم منم برات #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  6. Delvin22

...هیچکدوم دلیلِ این غرورو نمیدونیم گفتی همیشه دوستِ معمولی بمونیم نفهمیدی عشق این چیزا سرش نمیشه کجا میخوای بری نمیذارم نمیشه هیچکدوم دلیلِ این غرورو نمیدونیم گفتی همیشه دوستِ معمولی بمونیم نفهمیدی عشق این چیزا سرش نمیشه اگه بخوای بری الان دیگه نمیشه #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی
  7. Delvin22

...نمیفهمی هنوز یکم سر تو داغه بیا عوض کن این حال و روزو تو هم تو آتیشی که پا کردی بسوزو بیا هـ*ـوس کن که با من بمونی دیگه چیکار باید کنم تا که بتونی بیا عوض کن این حال و روزو تو هم تو آتیشی که پا کردی بسوزو بیا هـ*ـوس کن که با من بمونی دیگه چیکار باید کنم تا که بتونی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  8. Delvin22

...هول یادم میفتی وقتی که تنها شی و خلوت شه دورت ببینم الان دل کی بند توئه کی میخنده دورت میچینه آینده شو هی با تو کی خط میده بهت میذاره تاثیر روی حرفاتو واسه تو کی مثله منه تو الان داغی نمیفهمی که پات واسه رفتن هول یادم میفتی وقتی که تنها شی و خلوت شه دورت #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  9. Delvin22

...تو هر حرفی دراره روت تاثیر نداره انقد پرچمم بالائه با تو که اصلا سقفی نداره جای بحثی نداره فکر کن تو نباشی توی دل من کی میاد جات تو اومدی که با تو چشامو نچرخونم هرجا یه کاری کردی که شب قشنگ شه با حرفات خلاصه تو نبودی کلا میزدم درجا ببین هیشکی نیست شدیم تنها #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  10. Delvin22

...تو یادم دادی صداقت آدما رو عوض می‌کنه گفته بودم نذار این تنهایی رو باور کنم سخت می‌شه عوض بشم وقتی بهش عادت کنم دیگه مهم نی که با کی تو، دیگه سر چی شاکی؟ همینو مگه نخواستی رابطمون بشه عادی؟ آمارای تکی دادی، قولای الکی دادی بازی رو نمیدونستی، سوتیای بدی دادی #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  11. Delvin22

...هی با سلیقش راه اومدم همیشه هی کوتاه اومدم تا فهمید خیلی دوسش داشتم هوا برش داشت رفت جالبه که آخر همه یِ اینا شدم آدم بده علاقه ی زیادی نشون دادنِ خودم دلشو زده دیگه داره باورم میشه که بدونِ من راحت تره از عکساش این روزا معلومه خیلی داره بهش خوش میگذره #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی
  12. Delvin22

...میبینم میگم که دروغه تو داد میزنی و میگی نه عصبی بد میشم کی میخوادت از من بیشتر خطا رو دستامون میشه هشتاد و یک هیجده من حساسم سر تو همه میدونن برا تو یه آدم دیگم اینقد خوبی که نمیبینم بدتو من حساسم سر تو همه میدونن برا تو یه آدم دیگم اینقد خوبی که نمیبینم بدتو #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  13. Delvin22

...شد نرفتی چشماتو نبستی رو من اگه میرفتی چشامو میبستم رو هم همه کلافه ن من دوست دارم از بس آره بعضی‌ چیزا حتی فکرش نگران کنندس من هرچی‌ میگم تو بازم حاضر جوابی‌ میگی‌ نه اما خوب تو با من آروم نداری من دوست دارم صاف و ساده فکر کردن به تو این احساس خوبو یادم داده #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی...
  14. Delvin22

...تو قلبمه میدونم میدونم تو هم مث منی میگی نمیتونی باشی ولی عشقشو داری میدونم میدونم به من عادت کن به تو عادت کردم میدونی بدون تو واقعا بدم این فاصله واسه تو سادس نه من … به من عادت کن به تو عادت کردم میدونی بدون تو واقعا بدم این فاصله واسه تو سادس نه من … #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی
  15. Delvin22

...نمیتونی به من دروغ بگی تو وقتی که بهم نگا میکنی میدونی خودتم چی میگم ولی میگی اشتباه میکنی من تورو میفهمم حتی وقتی که ساکتی میدونم توو دلت یه حرفی مونده اما نمیخوای بگی نمیخوام بشنوم برو من تورو میفهمم حتی از نوعه نگاهت میدونم که بهم ریختی یا همچی رو به راهه #متن_آهنگ #موسیقی_ایرانی #یاسین_ترکی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا