خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: خطاطی

1. Tiralin

متـوسـط سوگند چرخ بلند | تیرالین انجمن رمان ۹۸

دلتنگم و دیدار تو درمان من است بی‌رنگ رخت زمانه زندان من آسا مولانا #سوگند_چرخ_بلند #تیرالین #خطاطی
  2. Tiralin

عشق بخشی از روح است و ماهیت آن همان نفس کشیدن الهی هدای بهشت می‌باشد. - ویکتور هوگو #سوگند_چرخ_بلند #خطاطی #تیرالین
  3. Tiralin

... مردم انجمن را آشکاری پیشه ناخوش است. #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند #جوهر_هزارتو
  4. Tiralin

"... بگذر از روزگاری که کوی به کوی از پی‌ات آمدم و مرا دست‌کم یک روی خوش و گوارا پیشکش نکردی..." #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند #جوهر_هزارتو
  5. Tiralin

... "من همه زهرم ازبرم دور شو"... #تیرالین #پیچ_و_خم_دنج #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  6. Tiralin

... می‌خواستم به بهشت نیک‌سرشت رسم، دوزخِ گرگ‌تباران در برم فشرد و خونم بگرفت... #تیرالین #پیچ_و_خم_دنج #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  7. Tiralin

بهشون بگو که قوی هستی بهشون بگو که کافی هستی... BTS_21stcentury girl #تیرالین #سوگند_چرخ_بلند #خطاطی
  8. Tiralin

حالا دیگر اسم خودم را می‌دانم: جنگجوی عشق... جنگجوی عشق_گلنن دویل ملتن #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  9. Tiralin

تو رو مثل آخرین نفسم تنفس می‌کنم Closer to you _Jungkook #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  10. Tiralin

ممکن نیست از احساساتت بی‌خبر باشم چون تو نفس منی Seventeen_Yawn #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  11. Tiralin

و تیرانا با بی‌باکی‌اش پاسخ گفت: - آن چگونه دلداری‌ای است، که تنها دَمی همراه من باشد؟ #تیرالین #دم_نیک_پی #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  12. Tiralin

جامعه از صراحت خوشش نمی‌آید... بازی‌ها_اریک برن #تیرالین #سوگند_چرخ_بلند #خطاطی
  13. Tiralin

سرانجام پس از تندبادهای رنج‌بار، می‌توانم بوی خوش بهار را شنوا باشم... #تیرالین #خطاطی #پیچ_و_خم_دنج #سوگند_چرخ_بلند
  14. Tiralin

درد در سـ*ـینه‌ات و تلاطم در روحت نشانه‌ی آن است که هنوز زنده‌ای، هنوز انسانی دوره‌گرد‌ها_پل هاردینگ #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  15. Tiralin

دل من بسته به احوال دلت بود، نمی‌دانستی آمدم عشق بسازم، که تو دل دل کردی حمیدرضا یگانه #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  16. Tiralin

هزار عاشق دیوانه در من است که هرگز به هیچ بند و فسونی نمی‌کنند رهایت حسین منزوی #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
  17. Tiralin

مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند... عباس میرزا آغازگری تنها مجید واعظی #تیرالین #سوگند_چرخ_بلند #خطاطی
  18. Tiralin

تنها یک سخن یک نگاه یک گام چون تشنه‌ی دلدادگی، بهرت نخواهم دوید! #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند #پیچ_و_خم_دنج
  19. Tiralin

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد حافظ #تیرالین #سوگند_چرخ_بلند #خطاطی
  20. Tiralin

گرت هواست که معشوق نگسلد پیمان/نگاه دار رشته تا نگه دارد حافظ #تیرالین #خطاطی #سوگند_چرخ_بلند
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا