خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: هاروکی_موراکامی

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

خاطرات خیلی عجیب هستند ،گاهی اوقات می خندیم به روزهایی که گریه می کردیم، و گاهی گریه می کنیم به یاد روزهایی که می خندیدیم ! ☆ دیدن دختر #هاروکی_موراکامی
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هیچ‌وقت یکی را با همه‌ی وجودت دوست نداشته باش...! یک تکه از خودت را نگه‌دار برای روزهایی که هیچ‌کس به جز خودت نداری ☆کافکا در کرانه #هاروکی_موراکامی
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

می‌خواهم یاد من باشی. اگر تو یاد من باشی، دیگر عین خیالم نیست که همه فراموشم کنند! ☆کافکا_در_کرانه #هاروکی_موراکامی
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

برای هر کسی یه اسم توی زندگیش هست که تا ابد هر جایی اونو بشنوه ناخودآگاه برمیگرده به همون سمت! یا از روی ذوق یا از روی حسرت یا از روی نفرت .! ☆ کافکا در کرانه #هاروکی_موراکامی
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...مورد تبعیض قرار گرفته‌اند می‌دانند چقدر آزاردهنده است. هرکسی درد را به شیوهٔ خودش حس می‌کند، هر کس جای زخم‌های خودش را دارد؛ بنابراین فکر می‌کنم به اندازهٔ هر کس دیگری به انصاف و عدالت اهمیت می‌دهم. اما از همه چندش آورتر برایم مردمی هستند که هیچ تخیلی ندارند. ☆کافکا در کرانه...
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

«آدما نیاز دارن یه دوره‌هایی تنهایی رو توی زندگیشون تجربه کنن. اما بهتر می شه اگه به اینم فکر کنن که یه روزی قراره این دوره‌ها تموم بشن.» ☆ دیروز #هاروکی_موراکامی
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...بعدها که خودمان را محک می‌زنیم، پی می بریم که همه‌ی معیارهایی که با آن‌ها زندگی کرده ایم درجه ی دیگری پیدا کرده‌اند و در جهان دیگری با راه‌های نامنتظر به روی ما گشوده شده است. بله؛ من چنین تجربه‌ای کرده ام. نه همیشه، اما به هر حال شده. درست مثل "عاشق شدن". ☆کافکا در کران #هاروکی_موراکامی
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مهم‌ترین چیزی که در مدرسه یاد گرفتم این بود که هیچ‌وقت مهم‌ترین چیزها را در مدرسه یاد نمی دهند ... ☆از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم #هاروکی_موراکامی
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ناگهان فهمید چه زندگیِ یکنواختی دارد هیچ‌چیزِ جالبی در زندگی‌اش اتفاق نیفتاده بود. اگر از زندگی او فیلمی می‌ساختند ، یکی از کم‌ خرج‌ترین فیلم‌های مستند میشد که احتمالا وسط‌های آن آدم خوابش میگرفت ... ☆دیدن دختر صد درصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل #هاروکی_موراکامی
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...و فقدان گذاشته اند. زندگی ما سایه هایی از این اصل رهنماست. مثلا باد می وزد. می تواند بادی شدید و خشن باشد، یا نسیمی ملایم. اما سرانجام هر بادی فرو می میرد و ناپدید می شود. باد شکل ندارد. فقط حرکت هواست، باید به دقت گوش بدهی، بعد استعاره را می فهمی ... ☆ کافکا در کرانه #هاروکی_موراکامی
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

ابراز عشق‌ و‌ علاقه به طرف مقابل، نه با هدیه‌های گران به دست می‌آید، نه با رستوران‌های مجلل. عشق و احترام به کسی که دوستش داری، باید در رفتارت و نگاهی که به وی داری تجلی پیدا کند. ☆نامه‌های رز #کلاریس_سابار
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...به نام زمان وجود دارد، هر کسی بالاخره، آسیب خواهد دید و به چیز دیگری تبدیل خواهد شد. این همیشه اتفاق می افتد دیرتر یا زودتر. اما حتی اگر این اتفاق بیفتد، آدم باید جایی داشته باشد که بتواند رد پای خودش را بگیرد و به آن برگردد. جایی که ارزش برگشتن را داشته باشد. ☆کافکا_در_کرانه #هاروکی_موراکامی
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ با خودش فکر کرد نمی توانستم با این آدم زندگی کنم. هیچ وقت نمی توانستم درون قلبش نفوذ کنم، ولی احتمالا می توانم همراهش بمیرم. ☆بعد_زلزله #هاروکی_موراکامی
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ بعضی وقتها دلواپسی های آدم ممکنه نشونه ی چیزهای دیگه ای باشن. و اون چیزهای دیگه ای هم که دلواپسی ها نشونه شونن ممکنه خیلی حادتر از خود واقعیت باشن. ترسناک ترین نکته ی دلواپس چیزی بودن همینه. ☆بعد_زلزله #هاروکی_موراکامی
  15. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

هر کدام از ما چیزی را از دست می‌دهیم که برایمان عزیز است: فرصت‌های از دست رفته، امکانات از دست رفته، احساساتی که هرگز نمی‌توانیم برشان گردانیم. این بخشی از آن چیزیست که به آن می‌گویند زنده بودن ☆کافکا در کرانه #هاروکی_موراکامی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا