خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: عباس_معروفی

1. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

به همین سادگی آدم اسیر می شود و هیچ کاری هم نمی شود کرد . نباید هرگز به زنان و مردان عاشق خندید . همین جوری دو تا نگاه در هم گره می خورد و آدم دیگر نمی تواند در بدن خودش زندگی کند ، می خواهد پر بکشد . ☆سال بلوا #عباس_معروفی
  2. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

خيلى ها فكر مى كنند سلامتى بزرگ ترين نعمت است، ولى سخت در اشتباه هستند. وقتى سالم باشى و در تنهايى دست و پا بزنى، آنى مريض مى شوی ... بدترين نحوست ها مى آيد سراغت ... غم از در و ديوارت مـى بارد و کپک مى زنى ! كاش مريض باشى ولى تنها نباشى ... ☆تماما مخصوص #عباس_معروفی
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

به امید فردا روزمان را شب می‌کنیم و هیچ‌وقت یادمان نمی‌ماند که فردا همین امروز است؛ دنبال چیزی می‌گردیم که نمی‌دانیم چیست یا می‌دانیم و می‌ترسیم بگوئیم. اسمش را گذاشته ایم فردا ... #عباس_معروفی ☆فریدون سه پسر داشت
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

و سال‌ها بعد فهمیدم که مردها همه‌شان بچه‌اند، اما بعضی‌ها ادای آدم بزرگ‌ها را درمی‌آورند و نمی‌شود بهشان اعتماد کرد، به خودشان هم دروغ می‌گویند. ☆سال بلوا #عباس_معروفی
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

عشق را باید با تمام گستردگی‌اش پذیرفت، تنها در جسم نمی‌توان پیداش کرد، بلکه در جسم و روح و هوا. در آینه، در خواب، در نفس کشیدن‌ها انگار به ریه می‌رود، و آدم مدام احساس می‌کند که دارد بزرگ می‌شود. ☆سمفونی_مردگان #عباس_معروفی
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

چه تنهایی عجیبی! پدر خیال می‌کرد آدم وقتی در حجره خودش تنها باشد، تنهاست. نمی‌دانست که تنهایی را فقط در شلوغی می‌شود حس کرد. ☆سمفونی_مردگان #عباس_معروفی
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱اين همه رنج، اين همه زخم و اين همه غصه كافی نبود! كه اين همه دار و تير و تفنگ می ساختند؟ ☆سال_بلوا #عباس_معروفی
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱هیچ لازم نیست کسی خدمتکار دیگری باشد. دنیا را پولدارها اداره می‌کنند، از گرده عاشق‌ها و گرسنه‌ها کار می‌کشند و امانت‌داری می‌کنند، برای کی؟ برای چی؟ آن‌ها از زندگی چی می‌فهمند؟ ☆سال_بلوا #عباس_معروفی
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ انسان مدام باید مشغول کار باشد. سازندگی کند، وگرنه از درون پوک می شود. و بیکاری بدتر از تنهایی است. آدم بیکار در جمع هم تنهاست... ☆سمفونی_مردگان #عباس_معروفی
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ صورتم را به شانه اش گذاشتم و گفتم: دوست دارم ماه من و تو همیشه پشت ابر بماند و هیچکس از عشق ما باخبر نشود. آدم ها حسودند. زمان بخیل است و دنیا عاشق کُش است. ☆سال_بلوا #عباس_معروفی
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ به سکوت خو می گرفت. و آن قدر بی حضور شده بود که همه فراموشش کرده بودند. انگار به دنیا آمده بود که تنها باشد... ☆سمفونی_مردگان #عباس_معروفی
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

⊱ نمیدانم آیا مادرش هم او را به اندازه ی من دوست داشت؟! آیا کسی می تواند بفهمد که دوست داشتنِ او چه لذتی دارد و آدم را به چه ابدیتی نزدیک می کند؟ آدم پر می شود، جوری که نخواهد به چیز دیگری فکر کند. نخواهد دلش برای آدمِ دیگری بلرزد و هیچ گاه دچارِ تردید نشود! ☆سمفونی_مردگان #عباس_معروفی
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

عشق را باید با تمام گستردگی‌اش پذیرفت، تنها در جسم نمی‌توان پیداش کرد، بلکه در جسم و روح و هوا. در آینه، در خواب، در نفس کشیدن‌ها انگار به ریه می‌رود، و آدم مدام احساس می‌کند که دارد بزرگ می‌شود. ☆سمفونی_مردگان #عباس_معروفی
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

صورتم را به شانه اش گذاشتم و گفتم: دوست دارم ماه من و تو، همیشه پشت ابر بماند و هیچکس از عشق ما باخبر نشود. آدم ها حسودند، زمان بخیل است و دنیا عاشق کش است… ☆ سال بلوا #عباس_معروفی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا